Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hja, annyira tényleg nem érdekel az Oscar, mert ugye ritkán kapja az aki megérdemelné :)

Izé... ezt honnan tudod, ha nem is igazán látod azokat a filmeket, amik bekerülnek? :P

Nem Eastwooddal van a gondom, mert jók a filmjei, hanem azzal, hogy szerinted nála mindenki csak rosszabb lehet, holott ez messze nem igaz. A munkamódszere az mondjuk eléggé bejövős, de a színészeinek is, azt sokan tanulhatnák tőle. De vannak még mellette más remek filmkészítők is :P

 

Donát, amit lentebb írtál, abban egyetértünk :P

Off

No akkor most a cs*szegetés után megyek fűszernövényeket ültetni a kertbe :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hja, annyira tényleg nem érdekel az Oscar, mert ugye ritkán kapja az aki megérdemelné :)

De azért Eastwood papa különb filmeket letett az asztalra mint általában a manapság agyonajnározott rendezők. :P Eastwood azért elégé kerüli a rivaldafényt. Régivágásu, visszafogott ember az öreg és ez manapság dicséretes.

De nem kell őt szeretni, akinek nem tetszenek a filmjei az ne nézze :P

Pedig azt nem lehet mondani, hogy az Akadémia ne csipázná Eastwood-ot. Kevesen mondhatják el, hogy 4 Oscar dij van a vitrinjükben. Ugyanakkor az MTV Movie Awards dijaiból (amiről múltkor azt mondtad hogy sokkal jobb és értékesebb mint az Oscar) egy darab sincs neki :P

 

A Gran Torino szerintem is egy nagyon szimpatikus film és Eastwood ezzel gyönyörüen bucsuzott el, mint szinész (rendezőként elvileg még visszatér), de messze nem olyan markáns és erőteljes mint mondjuk egy 'Millió dolláros baby' és szerintem Danny Boyle-nak sokkal inkább kijárt ez, aki azért messze több mint egy agyonajnározott rendező.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az MTV Movie Awards-öt nehezen mondanám értékesebbnek mint bármely más díjátadót. Most komolyan, ahol 2006 legjobb filmje az Ünneprontók ünnepe lett?

Az idei Oscarra jelölt filmek közül csak a Milket nem láttam, de a többi mind baromi jó volt. Akkor is hogy ha a Slumdog nyerése szerintem csak propaganda volt, jól döntöttek azzal az Akadémisták hogy ezeket a filmeket jelölték (persze a TDK kihagyása fájó pont..).

Eastwood jó rendező, de tucat más nekem jobban tetszőt feltudnék sorolni, kezdve a sort Finchertől vagy Nolantől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izé... ezt honnan tudod, ha nem is igazán látod azokat a filmeket, amik bekerülnek? :P

Nem Eastwooddal van a gondom, mert jók a filmjei, hanem azzal, hogy szerinted nála mindenki csak rosszabb lehet, holott ez messze nem igaz. A munkamódszere az mondjuk eléggé bejövős, de a színészeinek is, azt sokan tanulhatnák tőle. De vannak még mellette más remek filmkészítők is :P

 

Donát, amit lentebb írtál, abban egyetértünk :)

Off

No akkor most a cs*szegetés után megyek fűszernövényeket ültetni a kertbe :P

Később általában azért megszoktam nézni őket. :P Már ha elégé érdekelnek.

Hol írtam én, hogy nála mindenki rosszabb? Így szó szerint. Mert én nem emlékszem ilyenre.

Számomra csupán most ő a favorít mert piszok jól rá lehet hangolódni a filmjeire és mint korábban már írtam az ő színészei nem ripacskodnak hanem majdhogynem természetszerűen játszanak és ez nekem igen szimpatikus. Anno pl egyáltalán nem érdekeltek a filmjei. De most úgy érzem öreg korára nagyon beérett, hogy kiemelkedjen az agyonsztárolt rendezők közül. Nálam ő olyan a filmszakmában mint zeneszerzésben Morricone vagy Williams.

És igen vannak hozzá hasonlatos jó rendezők, ezt se cáfoltam meg egyszer se. MESTER azonban csak egy lehet. :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig azt nem lehet mondani, hogy az Akadémia ne csipázná Eastwood-ot. Kevesen mondhatják el, hogy 4 Oscar dij van a vitrinjükben. Ugyanakkor az MTV Movie Awards dijaiból (amiről múltkor azt mondtad hogy sokkal jobb és értékesebb mint az Oscar) egy darab sincs neki :)

 

A Gran Torino szerintem is egy nagyon szimpatikus film és Eastwood ezzel gyönyörüen bucsuzott el, mint szinész (rendezőként elvileg még visszatér), de messze nem olyan markáns és erőteljes mint mondjuk egy 'Millió dolláros baby' és szerintem Danny Boyle-nak sokkal inkább kijárt ez, aki azért messze több mint egy agyonajnározott rendező.

Eastwood nem hinném, hogy a taknyos orrú MTV nézőknek gyártaná a filmjeit pl Bay-el vagy Raimi-vel szemben :P

És igen, akkor én is taknyos orrú vagyok mert megnézzem rendszerint Bay filmjeit. :P

 

De azért valljuk be más kategória a két rendező. :P

Oscar gálán illet volna őt megjutalmazni, MTV Awardson pedig bezsebelhetne egy elismerést a fiatal korosztálytól. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

+ http://www.avpuniverzum.hu/wordpress/?p=1117

Nem csak pletyka, a Fox megerősítette (két hónapja még tagadták), remake lesz (nem reboot, vagy folytatás, legalábbis a fox közlöny a remake szót használta). A rendező Robert Rodriguez lesz (jelenlegi állás szerint), a történet az első Predatort dolgozza fel Predators címmel, de a jövőben, egy földönkívüli kolónián fog játszódni (állítólag). További részletek és fejlemények az AVPUniverzumon (ez volt a reklám helye :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oscar gálán illet volna őt megjutalmazni

Nem hiszem, hogy őt még érdekelnék az ilyen díjak. :D A lényeg, hogy a saját ízlése szerint tudjon dolgozni (már az is nagy szó, hogy ezt megteheti), és ha a nézőknek tetszik, az bőven elég, hiszen onnan jön a bevétel. Igaz, már maga az Oscar jelölés is jelentősen szokta növelni egy-egy film nézettségét, de ettől függetlenül komoly rendező nem az Akadémiának csinálja a filmjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tököl a Fox, jövőre jönnek a Predek !

Predators are Coming July 7, 2010

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=54819

 

És Rodriguez csak a producer lesz, nem a rendező, sőt a forgatókönyvet se ő írja..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is így vélem és nem is erőltetni akartam az Oscart. :D Maradjon ez egy enyhe célzáss arra vonatkozóan mennyire "igazságtalan" is szokott lenni az Oscar olykor. :D

De ez a kritizálás jobban ülne egy olyan filmnél ami tényleg nagyon megérdemelte volna vagy egy olyan alkotónál akit tényleg hanyagoltak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldival vagyok teljes mértékben Eastwood-ügyben.Ez az ember zseniális.lehet hogy volt jobb film(bár ez szubjektív) tavaly, de ennyire életszagú kevésbé jelent meg a mozik vásznain.Az utóbbi 5 évben csak nagyon jó filmeket csinál.

 

 

 

 

Die welle(a hullám):A film iszonyat.Borzalom.De nem rossz értelemben.Amiről szól az borzaszt el.Egy középiskolai tanár be akarja mutatni a diktatúrát a diákjainak(akik azt képzelik, hogy nácik már nem lehetséges hogy hatalomra kerüljenek Németországban).Létrehoz egy szervezetet melynek neve Hullám.Aki nincs benne azt megalázzák.A kisérlet olyan "jól" sikerül, hogy az események kicsúsznak a tanár kezei közül.Ilyen döbbenetese drámát rég láttam már.Hihetetlen az egész.És mégis a szívünkben tudjuk hogy igaz.Hogy bármikor megtörténhet újra.Mert bennünk van.Csak egy Führer kell.Kötelezővé tenném iskolákban ezt a filmet.

 

Mindekinek ajánlott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nyomatni akarják azt az SW feelinget, hogy egy bélyeg nagyságú képen egy elmosódott folt látszik csak... Sajna azonban néhány fanatikuson kívül senki nem is tudja, hogy készül ilyen film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.