Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jake, ez érdekes cikk, de nálam pl. ha becsukom az egyik szemem, akkor az ujjam egyik felére esik a pont, ha a másikat, akkor a másikra. Az lehet, hogy nincs domináns szem?

Akkor próbáld ki kétszer, egyszer a jobb egyszer a bal szemeddel :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy képregényrajzoló azt írta h 1997ben készítette ezt a képregényt egy társával és a trailer után vették észre h mekkora a hasonlóság a comic és az avatar között. :cry:

érdemes megnézni. :lol: bár ha kiderül h Cameron erről koppintott akkor Spoiler veszély is lehet XD

http://manualdedeus.blogspot.com/2009/08/blog-post.html

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, ez jó, eszerint az én domináns szemem a jobb.

 

Viszont 3D hatás helyett csak annyit értem el, hogy megfájdult a szemem :cry: Amúgy egy csomóan nem is tudnak félszemmel nézni. Vagy mindkét szemüket becsukják, vagy egyiket sem. Nekik mit ajánlasz? :lol:

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy képregényrajzoló azt írta h 1997ben készítette ezt a képregényt egy társával és a trailer után vették észre h mekkora a hasonlóság a comic és az avatar között. :lol:

érdemes megnézni. ;) bár ha kiderül h Cameron erről koppintott akkor Spoiler veszély is lehet XD

http://manualdedeus.blogspot.com/2009/08/blog-post.html

 

Elég nagy a hasonlóság, de komoly! :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy képregényrajzoló azt írta h 1997ben készítette ezt a képregényt egy társával és a trailer után vették észre h mekkora a hasonlóság a comic és az avatar között. :lol:

érdemes megnézni. ;) bár ha kiderül h Cameron erről koppintott akkor Spoiler veszély is lehet XD

http://manualdedeus.blogspot.com/2009/08/blog-post.html

 

Én azt mondom, ők nyúlták le Cameron ötletét, mivel Cameron 95-ben írta a sztorit :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, ez jó, eszerint az én domináns szemem a jobb.

 

Viszont 3D hatás helyett csak annyit értem el, hogy megfájdult a szemem :lol: Amúgy egy csomóan nem is tudnak félszemmel nézni. Vagy mindkét szemüket becsukják, vagy egyiket sem. Nekik mit ajánlasz? :cry:

 

Jó hát ez nem épp a megfelelő eszköze a 3D-s nézésnek, de te legalább megnyugodhatsz. Jó a 3D-s készséged ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt a lényeg. Nem én kérdeztem. Frenkie-nek kellett volna a kiegészítésedet címezni és nem nekem. Nem vagyok én közvetítő. :lol:

Érdekes, mindig azt idézem, amire reagálok, és eddig mindig sikerült értelmezni, hogy a beszélgetés menete alapján mi hová tartozik. Nem tudom, hirtelen mi lett olyan felfoghatatlan ebben, hogy ki kellett kelned magadból...

Donát, Krande előtt frenkie is feltette a kérdést. Sajna Krande kérdése felett sikeresen átsiklottam (bocsi Krande) ;) De így legalább ő is választ kapott :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor próbáld ki kétszer, egyszer a jobb egyszer a bal szemeddel :lol:

Úgy csináltam ;) Előbb jobb szemmel, aztán ballal. Mondjuk én tudom, hogy jó a 3D-s látásom, elvégre már néztem 3D-s műsort nem is egyszer :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy képregényrajzoló azt írta h 1997ben készítette ezt a képregényt egy társával és a trailer után vették észre h mekkora a hasonlóság a comic és az avatar között. :lol:

érdemes megnézni. :cry: bár ha kiderül h Cameron erről koppintott akkor Spoiler veszély is lehet XD

http://manualdedeus.blogspot.com/2009/08/blog-post.html

Akkor ezek szerint halmozott plágiummal állunk szembe(?) ;)

 

http://www.sfportal.hu/erdohold-nyulas-az-avatar.scifi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar teaser

 

Most őszintén: ebben mi a forradalmi? Mikor mennek át ilyen lószerű lényekkel egy hídon, az pl. mitől forradalmibb CGI, mint pl. Jar Jar? Vagy az összes kék lény?

Úgy hallom a 15 perces vetítésen sem született újjá senki, sőt. Pedig ott már élesben ment a játék.

Ismét hangsúlyoznám: egy jó kis izgalmas, erős scifi-fantasy bőven lehet ebből, de hogy látványilag nem látom világmegváltónak az tuti.

A 2012 előzetese szerintem jóval látványosabb movie-t mutat - még ha a története gagyi is. Na azt 3D-ben szívesebben megnézném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem csodálkoznék, ha a 2012-ben ezek a katasztrófák valami "emlékképek" lennének, illetve csupán egy negyed órát öllelnének át, aztán kezdődne igazából a sztori, ezzel a párhuzamos világgal amiről kezdetekben szó volt és minden a katasztrófa elkerüléséről szólna. Még két hónap és ki fog derülni :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forradalmi akció jelenetekkel Nolan új filmjének előzetese

Milyen forradalmi lenne, ha egyszer valami nem lenne forradalmi. De manapság már annyi minden forradalmi, hogy nem is értem, hogy lehet még valami forradalmi. Bár lehet azért, mert a legtöbb forradalmi dolog nem is annyira forradalmi, vagy bár forradalminak indul, végül addig tökölnek vele, míg már nem is annyira forradalmi. Akárhogy is, ebben a trailerben nem sok forradalmi akciójelenetet láttam. A Mátrix megelőzte némiképpen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen forradalmi lenne, ha egyszer valami nem lenne forradalmi. De manapság már annyi minden forradalmi, hogy nem is értem, hogy lehet még valami forradalmi. Bár lehet azért, mert a legtöbb forradalmi dolog nem is annyira forradalmi, vagy bár forradalminak indul, végül addig tökölnek vele, míg már nem is annyira forradalmi. Akárhogy is, ebben a trailerben nem sok forradalmi akciójelenetet láttam. A Mátrix megelőzte némiképpen.

Egy Che Guevara előzetes tuti forradalmi lehet, illetve ugye már volt. De egy ilyen? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a pár másodpercből látszik hogy ebből rossz film nem lehet. Nálam első helyen van várólistámon, Nolan rossz filmet még nem csinált. Jobbakat annál inkább.

Leo az elmúlt években amúgy is nagy kedvenc lett.

 

Forradalmiságot én se látok benne, de a TDK-ban sem volt semmi forradalmi, még is mennyire működött. És szerintem Cameronnak is úgy kellett volna kezelnie az Avatart mint Nolannek. Semmi felhajtás hogy ez minden idők legjobb filmje, senki se tud semmit se a sztoriról, és még se játszuk azt hogy nem mutatunk semmit se belőle mert akkora durranás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.