Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Film készül Loboról, egy DC képregénykarakterről.

Lobo a képregényekben egy földönkívüli, csillagközi fejvadász, több mint két méteres, kigyúrt, kék színű, kvázi sérthetetlen teremtményről van szó, aki felspécizett motorjával keres a Földön négy, gondjaira bízott szökevényt. A tipikus antihős egy kisvárosi lánnyal áll össze az eredeti sztoriban.

Szóval, ha jól megcsinálják, akkor lesz belőle egy cool akció-scifi.

 

Nekem van pár itthon megjelent Lobo képregényem, de valahogy nem jött be a karakter. ettől függetlenül összehozhatnak neki egy feel good filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fantastikus 4-est is rebootolják, pedig a legutolsó 2. film még csak 2007-es. És az is Fox-os, mint az Eragon. Szóval nagy remény van erre szerintem. :D

Én ezt a rebootolást sem tartom éppen túl jó ötletnek, leginkább ötletszegénységet látok benne. Semmi garancia nincs rá, hogy következőleg jól megcsinálják ezeket a sztorikat, no meg nem is akarom még egyszer viszont látni rövid időn belül ugyanezt. Habár semmit sem kötelező megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az. Unrated Special Extreme Edition Fincal Director's Cutokkal van tele a mozivilág, ahelyett, hogy lenne egy verzió és azt adnák a mozikban. Aztán meg döntse el a jóember, hogy most akkor mit is akart elmesélni a rendező...

A DVD piacnak is kell valami. :D Meg aztán elég nehezen fogja az Avatar visszatermelni azt a temérdek pénzt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút marhaság. Egy film, ami pár éve volt a mozikban, eleve halálra van ítélve szerintem. 15-20 év alsóhangon, amire azt mondanám, hogy már "érdemes" Rebootolni ld.: Batman.

Batmannél elég volt 8 év. :D

Az F4 rebootjával én sem értek egyet, még korai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más is nagyon el lett rontva :D Ez nem ok a rebootra.

Ott talán az is közrejátszott a rebootnál, hogy a Begins előtt már négy mozifilm készült(plusz a régiek), és szinte mindegyik más szemlélettel készült, 3 különböző Batmannel. Nem volt semmilyen egységes kialakult kép, amit a reboot felborított volna.

A Fantasztikus Négyes meg csak 4 éve kezdte a filmes pályafutását, azonos színészekkel. Ok, volt valami '94-es FF förmedmény, de az teljesen ismeretlen. Persze olyan Incredible Hulk-féle fél-rebootot lehet hogy csinálhatnak, de az megint más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers: A Bukottak bosszúja óriási sikeréről:

 

"Az év legsikeresebb filmje Amerikában eddig a Transformers 2.: A bukottak bosszúja, mely nem elég, hogy felülmúlta bevételben az első rész teljesítményét, de egy olyan határt is áttört, mely nagyon kevés filmnek sikerült eddig.

Miközben világszerte már 428 millió dollárt költöttek a mozinézők a robotokra, addig Amerikában épp a napokban lépték át a mozik a 400 milliós bevételi határt, ami azt jelenti, hogy a film egy igen elit klubba lépett, hiszen eddig összesen csak 9 film jutott el ekkora magasságig.

Az elit listán természetesen az első két helyen ott van James Cameron remekműve, a Titanic, a tavalyi Sötét lovag, míg a régebbi filmek közül a Csillagok háborúja és az ET, a "modernebbek" közül pedig a Shrek 2., a Baljós árnyak, a Pókember és a Karib-tenger kalózainak második része."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reboot láz:

 

"Szeptember 28.-án látnak hozzá a Resident Evil 4: Afterlife-hoz, ami előreláthatólag 2010. augusztus 27.-én érkezik a mozikba. A Bloody Disgusting oldal azt mondja, hogy a stúdió megerősítette számukra azt, hogy máris a következő felvonáson gondolkodnak, amiben Milla Jovovich nem lesz benne, mivel a színésznő már túl drága, egyre többet kér, szóval így inkább nélküle fognak hozzálátni a filmhez, amit kvázi rebootként emlegetnek. A Resident Evil Begins középpontjában egy speciális katonai egység áll, akiknek meg kell küzdeniük egy erős, irányíthatatlan szuperszámítógéppel és olyan tudósokkal, akik egy laboratóriumi baleset után mutálódtak és húsevő lényekké váltak. "

 

Nicholas Cage újragondolná a Szellemlovast, 2011-ben jönne.

 

Lesz Spawn rebootunk ugyebár, forgatókönyvet személyesen McFarlane mester írja.

 

Penge rebootról is szó esett, de készítők szerint még úgy 10 évet várni kéne.

 

A Pókember 5 és 6 lehet, hogy reboot lesz.

És akkor még ott az F4 reboot. Jövőre jön a Freddy reboot. És a 2011-es Robotzsaru is reboot lesz talán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miről is szólna ez?

Ezt találtam róla:

 

"1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t, azt az első típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Harmadik típusú találkozás az, amikor konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. A negyedik típust - amikor elrabolják az idegenek az embert - igen nehéz bizonyítani, az esetek nagy részében csak fikciónak, figyelemfelkeltésnek tartják az emberek. Egészen mostanáig.

Az igaz alapokon nyugvó thriller középpontjában egy a mai napig meg nem oldott rejtély áll. Alaszkában, egy kisvárosban 40 évvel ezelőtt szokatlanul magas számban észleltek az emberek megmagyarázhatatlan eseményeket. A kormány tagadja az állításokat?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt találtam róla:

 

"1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t, azt az első típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Harmadik típusú találkozás az, amikor konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. A negyedik típust - amikor elrabolják az idegenek az embert - igen nehéz bizonyítani, az esetek nagy részében csak fikciónak, figyelemfelkeltésnek tartják az emberek. Egészen mostanáig.

Az igaz alapokon nyugvó thriller középpontjában egy a mai napig meg nem oldott rejtély áll. Alaszkában, egy kisvárosban 40 évvel ezelőtt szokatlanul magas számban észleltek az emberek megmagyarázhatatlan eseményeket. A kormány tagadja az állításokat?"

Köszi. Jól hangzik. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ezt a filmet se a moziban fogom megnézni vaksötétben......de még a DVD-hez is villanyt kapcsolok ragyogó napsütésben. Nagyjából ötször oda kell vernie a Pandorumnak.

 

És ez Pg-13as film lesz, tehát egy 12 éves is simán megnézheti.Vicc ez a MPAA vagy mi..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam a Becstelen Brigantykat. Nagyon odab*szós volt! Az elején rá kellett éreznem az ízére, nagyon furcsa volt, de ahogy hozzászoktam, egyre jobb és jobb lett, míg a végén... Szóval nekem nagyon tetszett, igazi Tarantino mozi!

 

8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.