Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha már Predators...Rábukkantam Antal Nimród 1998-as vizsgafilmjére. Egy suttyó banda totálkárosra tör lopott autókat, hogy aztán felvegyék a pénzt érte. De hogy miért is?

A rendező Szabó Győzőből olyan színészi kvalitásokat csikart ki, amit rég láttam tőle...

A hangulat faktor, az operatőri munka mind-mind kiváló. 30 perc az egész. Durva nyelvezete van :)

 

2. rész

3.rész

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Barbárnak fordított Útkeresőt. :)

Nem egy rossz film, de azért egy jobb rendezést megérdemelt volna. Elégé brutális, olykor még az Apocalypton is túltesz. Sőt!

Érdekes volt viszontlátni a Star Trekes McCoy dokit, Terminator Salvationos Blair Williamset és a Starship Troopers Zim tizedesét :) Egyszeri nézést mindenféleképpen megér.

 

Amúgy van valami hír az Outlander DVD megjelenéséről? Ha már ugye vikingekről van most szó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel románoknál nincs szinkron, így érdekes lesz a Warner kiadások. Remélhetőleg az IC szinkronokat fogják használni, nem pedig ők csinálnak hozzá szinkronokat.

Azért kíváncsi leszek, mikor és milyenek lesznek az első Warneres kiadványok tőlük.

Mekkora lenne, ha a filmek a Zone Stúdió szinkronjaival jelennének meg. Azt hiszem, ez az új kiadó akkor elbúcsúzhatna e világi létezésétől. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora lenne, ha a filmek a Zone Stúdió szinkronjaival jelennének meg. Azt hiszem, ez az új kiadó akkor elbúcsúzhatna e világi létezésétől. :lol:

Jaj a Zone stúdiós szinkron. Emlékszem a Voyager utolsó évada először azzal készült el. Mozifilmekben nagyon rossz lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elővettem a Függetlenség Napját. :) Már nem is számolom, hogy hányszor néztem meg, de még mindig le tud kötni az elejétől a végéig a film. :D És most végre a szinkronos DVD-t néztem amit utólag kiadtak. Remek bár az effektek itt elég haloványan szólnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Végső Állomást nézem 2D-ben :)

Baromi jó a film :D Aki lát 3D-ben és tetszettek neki az ez eddigi részek nézze meg, biztos jó lehet úgy is. A 2D-n is látszik, hogy mi lenne 3D-s és mondhatom ütősek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Gamert és csak ímmel-ámmal jött be. Ha eltekintek a filmben szereplő másik játékról, néhány uncsi figurától és párbeszédtől, M.C.H. itt-ott előforduló ripacskodásától, a véreb banda (Bloodhound Gang) "The Bad Touch" című számától és Jabba humanoid elfajzásától akitől a gyomrom majdnem felfordult akkor azt mondom hogy nekem megfelel. A felsorolt dolgokkal együtt meg hát...csak az érintett jelenetek nélkülözésével nézném meg újra. Röviden úgy 75-80%-ban bejött. Úgyse vártam tőle sokat.

 

 

Ma pedig a "The Boondock Saints" (Testvérbosszú) volt a műsorszám és azután máris jobban érdekel a folytatás ami nem hiszem hogy überelni fogja amazt. Willem Dafoe nélkül nehéz is lenne. Mindenesetre az első nagyon bejött.

 

Ezt a részt biztos nem fogom elfelejteni. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elővettem a Függetlenség Napját. :) Már nem is számolom, hogy hányszor néztem meg, de még mindig le tud kötni az elejétől a végéig a film. :D És most végre a szinkronos DVD-t néztem amit utólag kiadtak. Remek bár az effektek itt elég haloványan szólnak. :D

Mondhat bárki bármit, a részeges pilóta a legnagyobb arc benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem a Hellboyt nézted a TV2-n? :)

Mert azt én néztem helyette. :D Na jó a közepén kimaradt egy rész, mert areklámblokk után későn kapcsoltam vissza. Egyszer nézős.

Piros jól eltalált karakter volt (amikor a képregényrajzolókat említi hogy elszúrják a szemét az nagyon tetszett) a hal viszont idegesített.... no mindegy. Majd ha a 2-t adják kereskedelmi adón, szerintem azt is megnézem. Majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robotzsaru: Sötét igazság.

Tegnap a Movies 24-on volt. Borzalmas volt az új szinkron. Szerintem a Zone stúdió készítette. A TV2-ős szinkron jobb volt.

Összességében véve jó kis film, de a Robotzsaru 1 és 3 nyomába sem ér. Mindenesetre a 2-nél jobb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.