Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Üdv!

 

Ma láttam a 2012 című filmet HD-ben.

 

Nos elég sok negatív kritikát hallottam illetve olvastam a filmről, de mégis pozitívan csalódtam. Marha látványos volt és a végén még izgulni is sikerült.

Ha őszintén belegondolunk... egy ilyen banális baromságból, miszerint 2012-ben vége a világnak... ugyan milyen komolyabb történetet lehetett volna kihozni?

Szóval sokkal jobb lett, mint amit vártam tőle. Nem az a "hú ezt tuti megnézem vagy 1000x" kategória, de egynél többször meg fogom nézni az biztos.

Szerintem jó volt a rendezés is, de ez az én személyes véleményem.

 

Ami viszont nagyon tetszett, hogy ahogy láttam itt-ott maga Emmerich sem vette vér komolyan a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis tengerparti amateour rádióállomásunk a következő morseüzenetet fogta a tschendesozeanon túlról:

 

CQD! CQD! TITANIC! CQD! Az első öt blokk víz alatt... Nem tudjuk megállítani a további vízbetörést! Háromméteres kék színű lények felnyitották a hajó oldalát, mintegy kilencven méter hosszan! Pozíciónk: NEM KANSAS! S.O.S! S.O.S!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis tengerparti amateour rádióállomásunk a következő morseüzenetet fogta a tschendesozeanon túlról:

 

CQD! CQD! TITANIC! CQD! Az első öt blokk víz alatt... Nem tudjuk megállítani a további vízbetörést! Háromméteres kék színű lények felnyitották a hajó oldalát, mintegy kilencven méter hosszan! Pozíciónk: NEM KANSAS! S.O.S! S.O.S!

 

Ez nagyon nagy.Már vagy 10 perce ezen röhögök. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes: baromi jó film. A trailerek után másra számítottam, de így is nagyon tetszett. Robert Downey Jr. és Jude Law remek párost alkotnak, és bár kicsit újraértelmezték a két figurát, kétség kívül megtartották az eredeti jellemvonásokat is. Sok poén, jó kis akciók és nagyon pöpec zene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... bizonyos helyeken már vetítik a Kecske Jedi akarok lenni bűvölőket feliratosan ;)

 

Amúgy a Sherlock Holmes-t én is megnéztem, nagyon jó kis film, esélyes, hogy majd nemsokára újra nézem :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma meglesem kecskestírelőék kalandjait. A Déjbrékerék-Harry Brown-Eli könyvecskéje trió után jó lesz egy kis agyatlankodás. Holnap meg talán előveszem Viggo bá' újabb kószálását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Natalie Portman kisfilmje. Valami elképesztő...számomra legalábbis a mondanivaló és megvalósítás

Egek, de rég láttam már ezt a filmet, ez egy jó sztori volt belőle :P

 

Hm... bizonyos helyeken már vetítik a Kecske Jedi akarok lenni bűvölőket feliratosan :P

Bizony :P

 

Ma meglesem kecskestírelőék kalandjait. A Déjbrékerék-Harry Brown-Eli könyvecskéje trió után jó lesz egy kis agyatlankodás. Holnap meg talán előveszem Viggo bá' újabb kószálását.

Nekem is elő van készítve pár darab ezekből ;) Remélem, a héten meg is nézem őket.

Holmeshez nekem kéne magyar felirat, de még nem láttam, hogy volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holmeshez nekem kéne magyar felirat, de még nem láttam, hogy volna.
Van hozzá vagy öt napja. Ma este meg is nézem a filmet. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony! :D Hihetetlen mit termel az USA -n kívül. :o Tényleg megemelem a kalapom, mert alig pár hónapja még azt se tudta az emberek 70%-a, hogy készül egy Avatar című film, most meg tessék.... Álmomban se gondoltam volna, hogy ilyen sikeres lesz. Az Avatar egy szép film.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van hozzá vagy öt napja. Ma este meg is nézem a filmet.
Helyesbítek. Az a felirat ultragagyi. Vagy fordítógép vagy egy hiányos magyar tudással ellátott egyén műve. Majd megnézem a filmet ha lesz normális. Csak előteremt valaki egyet ahhoz a DVDRip minőségű verzióhoz amihez amaz való.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony! :D Hihetetlen mit termel az USA -n kívül. :o Tényleg megemelem a kalapom, mert alig pár hónapja még azt se tudta az emberek 70%-a, hogy készül egy Avatar című film, most meg tessék.... Álmomban se gondoltam volna, hogy ilyen sikeres lesz. Az Avatar egy szép film.

:D:o:D Meghajlás! :o Hatalmas gratula, és előre, ameddig lehet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes volt másfél évig istenítenem itt a filmet, az emberek meghallgattak engem, és rohantak a moziba szerte a világon :):D
Még szerencse, hogy nem lett sz*r mint az AvP igaz? :D Egyébként lassan keresni kell egy másik filmet amit majd isteníthetsz. :o Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.