Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az Angyalok és Démonok szerintem is egész jó film lett, pedig én olvastam a könyvet, igaz, jó pár éve, és már nem emlékeztem minden részletre, ami filmes könyv adaptációnál csak előny lehet. :P
Olvasd el te is a könyvet :)

Épp valamelyik nap hallottam hogy még 1 könyvét megfilmesítik.... Az elveszett jelkép-et :)

Pedig mennyire örültem volna a digitális erődnek :P Na de sebaj, hátha arra is sor kerül egyszer, bár ha ugyanígy filmesítik meg, mint az A&D-t, akkor inkább ne is kerüljön rá sor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg fogsz lepődni hogy mennyire nincs köze a filmhez.

Meglepődni nem fogok, elvégre olvastam a könyvet :P Csak már homályban van, de tudom, hogy nem egészen olyan volt, mint a film, de csak magamat tudom ismételni azzal, hogy legalább így élvezhető volt a film :P Nem zavart annyira, hogy más :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova tünt Jake??????????? :P
Ez már másoknak is feltűnt, illetve eltűnt, mert egyes hírforrások azt terjesztik, hogy kint van a Predators forgatásán. :P Nem bírja a várakozást, elébe ment a dolgoknak. :P

 

Viccet félre téve, reméljük nincs komoly baja, csupán lusta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman pletykák.

 

"A Comic Book Movie egy forrásra hívatkozva közölt néhány érdekességet a Batman harmadik részével kapcsolatban. A cikkíró ugyanakkor hozzátette, hogy ezeket ne vegye senki készpénznek, csak ha egy másik forrás is megerősíti ezeket az "információkat".

 

Batman fő ellenfele Rébusz lesz, aki még arra is rájön, hogy kit rejt a denevérjelmez. Az Arkham Asylum is helyet kap filmben és sok klasszikus gonosztevű teszi majd tiszteletét cameo szinten a produkcióban, így Pingvin és Mr. Fagy is látható lesz egy-két (másod)percig. Barbara Gordon figurája szintén benne lesz , a hölgy a képregényekben Batgirlként rakott rendet Gothamban. Gordon felügyelő meg fogja említeni Metropolist és szóba kerül Lex Luthor neve is. Dick Grayson is fel fog tűnni, de nem Robinként."

 

Személy szerint csak Rébuszt tartom reálisnak a fentiekből, habár nagyon örülnék Mr. Fagynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom a feleségét Barbarának hívják.

És úgy tudom van egy lánya is. A TDK végén ő is ott volt, csak még kisgyerek. Azt hiszem őt is Barbarának hívják.

Kicsit vicces lenne egy ilyen kisgyerek, mint Batgirl. :P:P

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hír szerintem már ott elkapálta magát, hogy belevették Barbara Gordont, aki nincs is benne az első két filmben, sőt, Gordonnak határozottan egy fia van, nem lánya.

Barbara a képregények szerint se vér szerinti, hanem fogadott lánya a felügyelőnek, és Batman pályafutásának elején tényleg még csak a kis Jimmy a felügyelő gyermeke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ki mit... topicban láttam, hogy beszélgettek a Forrás c. filmről és meghallgattam a Rog által betett muzsikát. Kíváncsi lettem a filmre, rákerestem, hogy mi is ez, de az imdb kapásból 6-ot dobott ki erre a címre. Melyik változatról megy a csevegés? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aronofsky? :o Ő egy ISTEN, ő adta a világnak a Pí-t :) Na holnap akkor felkeresem a sarki közértet a filmért, már az ő neve meggyőzött :D

Egy matekos mi mást mondana? :o Azt hiszem, a Fountain nem a legjobb filmjének számít, és ahhoz a filmhez hangulat kell. Nem szórakozásra való.

 

Belefutottam egy érdekes cikkbe, ami nem csak ide való, de mivel úgy általában filmekről szól, inkább ide rakom be.

http://www.penzcentrum.hu/cikk/1022240/1/m...k_titka_a_matek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barbara a képregények szerint se vér szerinti, hanem fogadott lánya a felügyelőnek, és Batman pályafutásának elején tényleg még csak a kis Jimmy a felügyelő gyermeke.

A filmben lehet akár a vér szerinti lánya is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pókember reboot az Ultimate-en fog alapulni.

 

"Mikor a Sony bejelentette, hogy újrakezdi a Pókembert megemlítették, hogy az új film az Ultimate Spider-Man képregényekből is meríteni fog, de akkor még nem volt tiszta, hogy mennyire is fog erre építeni a produkció. Brian Bendis, akinek ezek a képregények köszönhetőek, a Twitterén a következőket írta: "Egy elég érdekes délelőttöt töltöttem a Sonynál és ott volt az egész pókos csapat. Nagyon-nagyon klassz volt"

 

Ezek szerint nem csak részben, hanem teljes egészében az Ultimate sztorivonalat fogják követni, Peter Parker ismét gimisként lesz látható és a folytatásokban is így fogják ábrázolni. Egy 15 éves színészt kell keríteniük, tehát az eddig felmerült Zac Efron, Robert Pattinson és Joseph Gordon-Levitt kiesett a rostán, Logan Lerman (Percy Jackson) viszont eléggé esélyes a szerepre.

 

A filmet Marc Webb fogja rendezni, méghozzá 3D-ben. Webb fel is kereste James Cameront, hogy adjon számára szép és jó tanácsokat ebben a témában, a "Világ ura" pedig készségesen segített neki"."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kvázi a világ legfeleslegesebb remake-je ez. Nem voltam épp a Raimi-trilógia rajongója, de amit kilehetett, azt kihozta a témából.

15 éves Pókember, hát ez nem hangzik valami túl jól.

 

Elméletileg az Ultimate SMben is gimiben jár Peter, és hát a filmben is éppen végzett szóval nem nagy a korkülönbség.

Ezért nem értem miért kell ezt csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aronofsky? :o Ő egy ISTEN, ő adta a világnak a Pí-t :)
A PÍ-ről még nem is hallottam. Tényleg matematikáról szól, mint ahogy címe sejteti? :)

 

Belefutottam egy érdekes cikkbe, ami nem csak ide való, de mivel úgy általában filmekről szól, inkább ide rakom be.

http://www.penzcentrum.hu/cikk/1022240/1/m...k_titka_a_matek

Érdekes cikk, és biztos van benne valami. De mégis rossz arra gondolni, hogy ilyen formán kicsit orruknál fogva vezetik a nézőket, hiszen olyan formában hatnak az agyukra, ami senkiben sem tudatosul. Persze nyilván jónak kell lennie a filmnek a szokásos szempontok szerint is, de hogy két jó film között ez döntsön... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.