Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Eme két film után, tuti bele kell majd kötni valakibe, hogy helyreálljon az egyensúly a tesztoszteron háztartásban :D

Ó, ha utána lesz tali a lányok részvételével, akkor mi tuti teszünk róla, hogy a tesztoszteron háztartás kapjon némi kiigazítást :cry:

 

Dobd ki.Egy ezresért vehetsz egy újat.

Berakhatja a költségek közé :D

 

Megnéztük ma a Viharszigetet a lányokkal. Ők kissé kiakadtak rajta, pedig hát szoktak filmeket nézni :D

Aki szokott, annak azért a fordulatok és a történet valóban nem volt pofa leesős, viszont a hangulat remek volt, összességében megérte megnézni :lol:

Spoiler:

Szegény barátnőmnek nem igazán jött be, hogy a végén kiderült, főhősünk is zakkant, és sajnos mégsem egy nyomozós-megoldós filmet látunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te ilyen moziba járó csaj vagy nem?De gondolom a család is.

Igen, bár régebben többet járom moziba, a jegy is kevesebb volt, az utazás meg aztán pláne. 2000 Ft-ból megvolt egy pesti mozizás, most ennyiből a Nyugatiig nem jutok fel :D Család már nem. Anyu szeret, de ritkán jut el, a húgom meg rekordot dönt idén, mert már 3 filmet látott moziban, szerintem most megint nem megy legalább egy évig. Öcsém meg még ritkábban jár.

 

Nincs annál jobb, amikor a jéghideg szoba felmelegszik. :cry: Én a hat húszas gyorssal jöttem.

Csak győzze az ember kivárni :lol: Mi majdnem elértük a 6-ost, csak nagyon rohanni kellett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2000 Ft-ból megvolt egy pesti mozizás, most ennyiből a Nyugatiig nem jutok fel :cry:
Na majd ha diák leszel, lesz diákigazolványod és akkor ki fog 2000-ből férni a mozizás, sőt még kukoricát is fogsz tudni venni :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak győzze az ember kivárni :lol: Mi majdnem elértük a 6-ost, csak nagyon rohanni kellett volna.
OFF

Egy perccel az indulása előtt értünk ki az állomásra. :D Inkább mentem a fél órával később induló gyorssal. Mire feleszméltem, már itthon voltam. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd ha diák leszel, lesz diákigazolványod és akkor ki fog 2000-ből férni a mozizás, sőt még kukoricát is fogsz tudni venni :)

Sajna úgy sem, mivel a levelezősök max. 50%-os jegyet vehetnek a suli meg a lakóhely között, így is 1000 Ft-on felül lesz egy vonatjegy, BKV-ra meg semmilyen kedvezmény nem jár, szóval megtanulok lógni :lol: Bár ezt már most is gyakorlom, ha barátnőmhöz megyek, kezd egyre kevésbé idegesíteni.

 

OFF

Egy perccel az indulása előtt értünk ki az állomásra. :D Inkább mentem a fél órával később induló gyorssal. Mire feleszméltem, már itthon voltam. :D

ON

Off

Jaja, a gyors nem hiába gyors :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztük ma a Viharszigetet a lányokkal. Ők kissé kiakadtak rajta, pedig hát szoktak filmeket nézni :D

Aki szokott, annak azért a fordulatok és a történet valóban nem volt pofa leesős, viszont a hangulat remek volt, összességében megérte megnézni :lol:

Spoiler:

Szegény barátnőmnek nem igazán jött be, hogy a végén kiderült, főhősünk is zakkant, és sajnos mégsem egy nyomozós-megoldós filmet látunk :)
Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre most már. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy beszámoló szerint Larry Fish Predis figurája igazi áltimit kemínylegíny lesz.

Spoiler:

Már jóval a zsoldosok megérkezése előtt a bolygóra került és időközben rájött hogy úgy húzhatja ki legtovább a predik között ha predinek öltözik és úgy tesz mintha közéjük tartozna.

Ez szerintem nagyobb marhaság mint a TéeS eredeti befejezése. Adja az ég hogy ne legyen igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy beszámoló szerint Larry Fish Predis figurája igazi áltimit kemínylegíny lesz.

Spoiler:

Már jóval a zsoldosok megérkezése előtt a bolygóra került és időközben rájött hogy úgy húzhatja ki legtovább a predik között ha predinek öltözik és úgy tesz mintha közéjük tartozna.

Ez szerintem nagyobb marhaság mint a TéeS eredeti befejezése. Adja az ég hogy ne legyen igaz.

 

Én úgy tudom, hogy csupán "begyűjti" a cuccosokat. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy csupán "begyűjti" a cuccosokat. :lol:
Az még hagyján is lenne. Még mindig jobb mint amit itten irkálnak.

 

Ez a lényeg:

Spoiler:

The clip opened with them walking through the woods having just killed one of the creatures and they start hearing strange noises all around them as the camera pans around them, then a menacing Predator appears directly behind Brody with a gun pointed at his head, but when asked "What the f*ck are you?" by Brody, it removes its helmet and (suspenseful drumroll) it's Laurence Fishburne! Apparently, he arrived on the planet before them and he figured out that the best way to survive was to pretend he's one of them. He tells the group that they're talking too loud and that if he can smell them or hear them, then they (the Predators) can, too. When Braga asks who he is, he responds by saying, "I'm the one that got away, the one you don't f*ck with."

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

An education

 

Magyarul Egy lányról. Elég jól cseng össze Nick Hornby másik történetének, az Egy fiúról cíművel, amit Pildinek köszönhetően láthattam nemrég. Szerintem a magyar címválasztás jobb volt, ráadásul mint írtam, szépen összecsengenek :roll:

Egy középsulis lányról szól a történet, aki összeismerkedik egy idősebb férfival, ami elég nagy hatással lesz rá és az addig elgondolt pályafutására. Lényegében egy tinédzser lány útkeresésről láthatunk egy szépen összerakott történetet, mely nem véletlenül járta meg a főszereplőnőjével együtt az Avatar, bombák és egyéb tökösebb filmek mellett a díjkiosztókat. Bájos film, de kevésbé könnyedebb, mint a fent emlegetett másik.

Pildi, ezt már csak Neked írom, hogy a főszerepet egy Bennet-lány játssza, és feltűnik eme lányok közül még egy a mellékszereplők között :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

An education

Pildi, ezt már csak Neked írom, hogy a főszerepet egy Bennet-lány játssza, és feltűnik eme lányok közül még egy a mellékszereplők között :P

Erről a filmről eddig nem nagyon hallottam, de majd észben tartom, hogy érdemes lenne megnézni. :P Már megint nagyon gyűlnek a néznivalók. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a filmről eddig nem nagyon hallottam, de majd észben tartom, hogy érdemes lenne megnézni. :P Már megint nagyon gyűlnek a néznivalók. :P

Nálunk még se híre, se hamva, én is csak azért tudok róla, mert a díjátadókon jelölt filmeknek utána szoktam nézni, és ami érdekel, meg feliratot is készítenek hozzá, azt megnézem :D Több esetben hozzánk jó pár hónapos csúszással érnek el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

An education

 

Magyarul Egy lányról. Elég jól cseng össze Nick Hornby másik történetének, az Egy fiúról cíművel, amit Pildinek köszönhetően láthattam nemrég. Szerintem a magyar címválasztás jobb volt, ráadásul mint írtam, szépen összecsengenek :D

Egy középsulis lányról szól a történet, aki összeismerkedik egy idősebb férfival, ami elég nagy hatással lesz rá és az addig elgondolt pályafutására. Lényegében egy tinédzser lány útkeresésről láthatunk egy szépen összerakott történetet, mely nem véletlenül járta meg a főszereplőnőjével együtt az Avatar, bombák és egyéb tökösebb filmek mellett a díjkiosztókat. Bájos film, de kevésbé könnyedebb, mint a fent emlegetett másik.

Pildi, ezt már csak Neked írom, hogy a főszerepet egy Bennet-lány játssza, és feltűnik eme lányok közül még egy a mellékszereplők között :)

 

 

Ez engem is érdekelni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tegnap kínomban megnéztem a Percy Jackson villámtolvajt.

Hát egy "élmény" volt...egyszer szódával elment, de másodjára lehet hogy kínozni lehetne vele.

Történet iszonyú, események klisések, poénok nincsenek nagyon.

Nem igazán tudom ajánlani. :D 4,5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.