Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hereafter:

 

Eastwood megint odatette magát. Nagyon jó a témája(halál után mi van). 3 ember körül mozognak a szálak, nagyon érdekes téma, jól megrendezve. Nekem különösen jól jött hogy nemrég halt meg édesanyám. Viszont nem...

 

 

...thiller. Nem tudom miért adták neki ez a műfajt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem egymás után a Tront és a Tron Legacy-t. Érdekes volt a gyerekcipőben járó (vagy még babaágyban heverő) CGI-vel készült első rész után megnézni a mai csúcs-CGI-jal készült folytatást. Mintha egy emberrel gyerekkorában és öreg korában találkoznék. :) Tetszett a Legacy, jobban, mint az első rész - és nem csak a trükkök miatt -, remek zene, jó összeköttetés a két rész között (Dilinger kölyke, a nagy vörös vasajtóra a Flynn megjegyzés, üdvözlet programok, end of line, Dumone... sok-sok visszautalás az első részre, frankó!). Jók voltak a karakterek is, főleg a két Flynn, de Quorra is egy olyan program, amire szívesen szert tennék :D És a zene fantasztikus, bár mivel a soundtrack album már a premier óta megvan, ezt már előre tudtam. Szóval, remek kis film lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tegnap néztem meg, és nagyon tetszett. Amiket te is írtál. A zene eszméletlenül jó volt, de pont tegnap hallottam, hogy a zenéhez vágták a filmet, szóval nem hiába ütött annyira. A látványorgia letaglózott, ezt lehet moziban kellett volna megnézni, és tényleg jók voltak nagyon a beszólások, összekötések az előző résszel, és bár maga a sztori elég klisés volt, mocskosul akciódús is, így nem lehet szólni semmit. :D

 

Extract: akinek tetszett a hivatali patkányok, mindenképpen nézze meg, mert oltári jó volt. Ben Affleck egy állat benne, annak ellenére, hogy csak mellékszereplő!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Kudar: Teljes mértékben adom. :) Sok felől lehetett hallani, hogy lehúzzák, de szerintem méltó folytatása az első résznek, sőt, jobb is. És valóban vicces a technológiai szakadék a két rész között. És valóban a moziban kellett volna látnotok, frenetikus volt 3d-ben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Michael Bay eddig csupán azt mondogatta, hogy ütősebb, jobb és komolyabb lesz a Transformers 3, mint a második rész. Shia LaBeouf is nagyon igyekszik meggyőzni az embereket, hogy ez bizony sokkal másabb lesz. Annyi már látatlanban is elmondható, hogy Bay temérdek lassítást, robbantást és akciót fog prezentálni. A rendező hirtelen közlékennyé vált és az alábbi részleteket osztotta meg az új felvonással kapcsolatban.

 

Nem lesz sivatagos jelenet.

Nem lesz óvodás poénkodás. Sokkal komolyabbá, felnőttebbé teszik.

Ha egy robot meghal, akkor az úgy is marad. És mutatni is fogják, hogy ki harap földbe.

Nagyobb figyelmet szentelnek a robotoknak, egy ütős háttértörténetet kapunk

Sentinel Prime Optimus testvére és egyben mentora

A Ferrarivá átalakulni képes Álca neve Dreadbox.

Üstökös és Sokkoló új társakkal fognak feltűnni.

Az Apolló 11-es „baleset” egyike lesz kormány egy nagy titkainak.

A hadsereget kihagyják a filmből, Chicago-t az Autobotok védelmezik.

Az emberi vitorlázók arra szolgálnak, hogy az Álcák radarjai alatt hajtsanak végre néhány feladatot, ezzel segítve az Autobotokat."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon elgurult neki a gyógyszerrel együtt legalább három kerék is. De hát így jár, aki elissza az agya egyik felét, a másikat meg eldrogozza. Szerintem már amúgy a végét járja, rettenetes, ahogy kinéz. Öregebbnek tűnik, mint az apja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valahára a kedvenc íróm Salvatore művei is megfilmesítésre kerülnek. :rock:

Állítólag megfilmesítik a Démonháború regény ciklust. Az első film az IMDB adatai szerint 2014-ben jönne elvileg. Még előkészítési fázisban van a film. A főszereplőre, Elbryan Wyndon karakterére már van is jelölt: Taylor Lautner.

Most már csak imádkoznom kell, hogy tényleg megcsinálják, és ne baltázzák el. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rodriguez csütörtökön új filmje, A Föld inváziója - Csata: Los Angeles című sci-fi promóciója kapcsán beszélt az ugyancsak a jövőben játszódó Avatarról.

A víz alatti világban folyatódik az Avatar, és a nézők csodálatosan szép képekre számíthatnak - árulta el Michelle Rodriguez, az eredeti film egyik szereplője.

 

 

Csodálatosan szép képek az Avatar 2-ben? :yes: :yes: :yes: Akarom most! :yes::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na 2 nap leforgása alatt megnéztem a Hattyút és a Királyt is.

 

Mind Natalie, mind Firth megérdemelték az Oscart, zseniális alakítás volt, mindkettő. Én még egyiküket sem láttam ennyire jól játszani. A filmek közül is a Király beszéde tetszett jobban, de a Fekete Hattyú is ott volt a szeren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefogadom, hogy a víz alatt is minden világítani fog. Akkor viszont beperelhetem Cameront plagizálásért :lol:

Nekem is ez járt a fejemben, amikor először megláttam az ep1 fotóit és Ewan McGregor frizuráját :lol: Csak ugye más készítővel kapcsolatban :D

 

Donát, örülök, hogy mindkét film tetszett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.