Ugrás a kommentre

Cikkek a Star Wars-ról


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

https://kotaku.com/star-wars-tv-show-ranked-disney-plus-mandalorian-1851667009

 

15. The Book of Boba Fett

14. Young Jedi Adventures

13. Star Wars: Resistance

12. Obi-Wan Kenobi

11. Star Wars: Ahsoka

10. Star Wars: The Clone Wars (2D)

9. The Mandalorian

8. Tales of The Empire

7. Tales of the Jedi

6. Star Wars: Visions

5. The Acolyte

4. Star Wars: The Bad Batch

3. Star Wars Rebels

2. Andor

1. Star Wars: The Clone Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lista ha másra nem is arra jó, hogy eszembe juttatta mennyire bírom a Book of Boba Fettet. Az a szál, ahogy megismerjük, ahogy Boba csatlakozik a buckalakókhoz óriási kedvenc. Egy rakás pazar akció-jelenet van benne: a "vasút" elleni támadás vagy a rancoros összecsapások a fináléban. Luke színre lépésénél pedig csak lestem, hogy meg tudták oldani, ráadásul hiánypótló volt az ST megtámogatásához. 

Egyébként ha már beletették a 2D Clone Warst, tehát nem csak a kánon játszott, akkor hol van a Droids vagy az Ewoks animációs sorozat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon szerettem a Bobát, szerintem jó lett, és tényleg van benne néhány ikonikus jelenet. Boba szála, ahogy jobbá szeretne válni szerintem nem lett eltúlozva. Addig se volt ördögi karakter, csak a vérfanok olyat láttak bele ami sose volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Melyik SW sorozatot nem ekézték? Talán a Mandalóri úszta meg (mondjuk a harmadik évadot már ott is savazták rendesen).

Az Andort :P

 

Max 1-2 kósza komment van, hogy "unalmas"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Az Andort :P

Kisebb mértékben érhető tetten a médiában, de ismerek olyan rajongói társaságokat, ahol azért az is kap ívet rendesen. "Ez nem Star Wars, csak egy sci-fi thriller és annak is gyenge", "nincsenek benne idegenek", "lassú", "unalmas", "túl woke" - ezek a népszerű szallagcímek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

No igen... Kíváncsi leszek, hogy a nem túl izmos első évados nézettsége után mit produkál majd a második évad. 

Arra én is mert elvileg hosszútávon rengetegen nézték, illetve már az első évad végére kezdett beindulni nagyon a nézettség

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én is nagyon szerettem a Bobát, szerintem jó lett, és tényleg van benne néhány ikonikus jelenet. Boba szála, ahogy jobbá szeretne válni szerintem nem lett eltúlozva. Addig se volt ördögi karakter, csak a vérfanok olyat láttak bele ami sose volt. 

Sajnos talán en is ezert csalódtam benne picit.

Már-már Thrawni magasságokban lattam Fettet magam előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Még itt a fórumon is van olyan, aki nem nézte az Andort. Szóval azért az eléggé rétegsorozat, talán ez az oka annak, hogy a kritikus hangok is halkabbak. 

A végére így is lepipálta az Ahsokát is nézettségben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Andor esetében a tendencia imponáló volt. Ez tényleg az a sorozat, ami túlszárnyalta a (limitált) várakozásokat és ez megmutatkozott végére a számokban is (amelyek persze még így is elmaradnak az olyan mainstream sorozatok számaitól, mint a Mandalorian). És nem mellesleg egyik SW sorozat sem generált a neten olyan jó kibeszélőket, mint az Andor, már amennyire én tapasztaltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.