Ugrás a kommentre

Cikkek a Star Wars-ról


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Általánosságba írom a témába, hogy szerintem jó ha egy film sorozat részei különböznek egymástól akár rendezői stílusban, akár a történet menetében.  Természetesen ne legyen ellentmondás bennük, de nem jó ha egy kaptafára készülnek. Persze így sok rajongó húzni fogja a száját hogy ez nem XY film. 

Ebből a szempontomból a 3 trilógiából az előzmény a legjobb, mivel 3 teljesen eltérő történetű filmről van szó, (nyilván mert itt a legnagyobb időugrás a részek között), de mégis egy egyenes folyamatként viszi végig mint az ifjú Skywalker "jellemfejlődését" , mint a politikai szálat. 

Sok embertől olvastam hogy a Mandalorian az igazi Star Wars. Hát ne legyen olyan hogy igazi Star Wars... Elég nagy baj ha a bejelentett 8 élőszereplős sorozat a Mandot akarja utánozni mert az sikeres lett.  Én az egy évados minisorozatoktól teljesen mást várok. (Természetesen a Csillagok háborúja keretein belül.)

    

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Yoda József írta:

A cikk egyáltalán nem beszélt trollkodásról, csak arról, hogy a két rendező másképp képzelte el a trilógiát, ami tény.

Jogos, én tértem már el egy kicsit a sok más helyen feltűnő narratìva irànyàba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 6 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Nem szívesen osztok meg ilyen cikket, mert ilyenre nem szabad rákattintani, max annyit engednék meg, hogy az írót elküdjék az emberek a halál f*szára, de ez a fos szerintem tanulmányba illő és érdemes elrettentő példaként mutogatni. Ékes példája, hogyan lehet a gyűlölködésre felhúzni egy cikket, durván megtévesztő, de mindenképpen hatásvadász címmel és úgy, hogy ici-pici túlzással élve minden mondat egy kalapos f*szság, és csak azt a célt szolgálja, hogy a gyűlölködők igazolást nyerjenek és helyeslő kommentek sorával meghosszabbítsák az oldalon töltött időt. Aki veszi a bátroságot, és beleolvas, előtte vegyen be egy levélnyi nyugtatót.

https://index.hu/kultur/cinematrix/2021/11/30/star-wars-mozi-sci-fi-disney-kathleen-kennedy-nyilatkozat-uj-trilogia-visszateres/?fbclid=IwAR0C0MablWVk8qe3M3q_JMY6vi7jAVpFG0sGJoDF8TgjhrbQlMODRilDFfk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem azért, de cirkuszban kellene mutogatni ezt a bazári majmot. Nem a véleménye miatt, hanem a sok dezinformáció miatt amit ez a s*ggfej összehordott.

 

Aki szeretne írni az illetőnek, az alábbi linken megteheti.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5180337625332834&id=560525343980775&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
8 hours ago, Ody Mandrell said:

Peremvilágok:facepalm:. Olvasnábak jobban utánna, a Sitheknek marhára nincs köze jelenleg a Jedi Rend és a Köztársaság hanyatlásához, mind a Nihil és a Drengir műve. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Mondanám, hogy látszik a színvonal az új indexnél, de az a baj, a régi brancs sem volt különb Star Wars-téren. :hehe: (a hülye Klág Dávidra és Sajó Dávidra gondolok, elsősorban). 

Sajnos úgy tűnik van lejjebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Érdekes történet. Abban egyetértek, hogy ha már nyűg akkor nem kell csinálni. Négy évet értek meg ami nem sok, de nem is kevés. Igazából sajnálom, mert egyike volt azon kevés magyar oldalaknak, amiben az SW pozitívabb színben tűnt fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szponzorált tartalom kellett ahhoz, hogy egy korrekt írás szülessen a Star Wars-ról. :) A végére oda is írták, hogy nem az index írása. Mondjuk ezen nem csodálkozok, hiszen ott kb. senki nem tud erről a franchise-ról semmit.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Már késő van, hogy megnézzem, de ismerve a 2 csatorna munkásságát, ez érdekesnek ígérkezik: (meg is lepődtem mondjuk, hogy Rixon leült velük, mert azért a Pimp Thy Mind csatorna nem arról híres, hogy kulturáltan és értelmesen fogalmazná meg a véleményét)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.