Ugrás a kommentre

Cikkek a Star Wars-ról


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudom ezek a beteg f*szok hova járnak moziba, de én már hétszer láttam ott ezt a filmet és sose egy pisszenés se hallatszott. Valószínűbb, hogy csak kamuzik, és nem volt ilyen csak a beteg lelke attól lesz boldog ha ilyeneket kitalálhat.

Nem értem az ilyen elégedetlenkedőket. Lehet hogy a nem is Rey-el volt a bajuk, hanem a színésznővel. Én egy kicsit elgondolkodtam, hogy Daisy helyett ki játszhatta volna el Rey-t, és rájöttem, hogy egy hollywood-i cicababa sem lett volna alkalmas eljátszani. Ehhez a karakterhez, ez a lány volt az ideális és pont.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudom ezek a beteg f*szok hova járnak moziba, de én már hétszer láttam ott ezt a filmet és sose egy pisszenés se hallatszott. Valószínűbb, hogy csak kamuzik, és nem volt ilyen csak a beteg lelke attól lesz boldog ha ilyeneket kitalálhat.

Mikor én néztem akkor is voltak Rey kommentelő emberkék, az egyik mellettem ült.. Mikor megállította az erővel a csapatszállítót akkor egy "ja persze" komment, amit egy "ez most komoly?" kérdés követett az erő villámozásnál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Hát pedig imax premieren is egy hangos "ezt most minek" sóhaj volt hallható Rey és Ben csókjánál.

De ez nem szidalmazás (amúgy abszolút adta magát az a csók).

1 órával korábban, Dei írta:

Mikor én néztem akkor is voltak Rey kommentelő emberkék, az egyik mellettem ült.. Mikor megállította az erővel a csapatszállítót akkor egy "ja persze" komment, amit egy "ez most komoly?" kérdés követett az erő villámozásnál. 

Miért nem mondtad nekik, hogy fantasyt néznek. :) 

 

Akkor nekem szerencsém volt, mert láttam a Westendben, Arénában, Alleeban még itt helyben is de semmi negatív élményem nem volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála Istennek az 5 megtekintésem során én sem futottam bele negatívokba, ám egy markáns ellenkező előjelű (pozitív) élményem volt a 2. megtekintésnél. Közvetlenül mellettem ült egy 40 év körüli hölgy, aki valószínűleg a férjével nézhette a filmet. Nos ez a hölgy a film során többször is hallhatóan elérzékenyült. Pl: Leia halála. Luke felbukkanása erőszellemként, Han felbukkanása Ben fejében emlékképként. E három jelenetnél hallhatóan sírt. Nem zokogott, nem toporzékolt, semmi ilyesmi, de mivel mellettem ült hallottam, hogy sír. 

Egy olyan hölgy lehetett, aki szerette ezt a világot, a karaktereit és mélyen megérintették az említett jelenetek! 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Egy olyan hölgy lehetett, aki szerette ezt a világot, a karaktereit és mélyen megérintették az említett jelenetek! 

Ebben van a lényeg!

 

Nem azt mondom, hogy mindenkinek el kellett volna magát bőgnie a filmen, de láthatóan rengeteg ember van akiknek már semmi kapcsolatuk nincs az SW-vel. Csak azt nem értem akkor miért a film(ek)re haragszanak? Az nem lehet, hogy ők változtak meg és nem az SW lett rosszabb? Mert nekem pl. most is ugyanazt adja, sőt még többet is, mint amikor megismertem ezt az egész univerzumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem találkoztam jól hallható elégedetlenkedővel a megtekintések során, magamat leszámítva amikor először megláttam Han-t hirtelen arra gondoltam, hogy Erő szellem és akkor nyomtam, "ne már"-t, de aztán a jelenete végére letisztult, hogy az csak emlék.

Amikor haverral néztem utoljára - ő egy érzékenyebb lelkületű csávó - 3x láttam, hogy törölgeti a szemét egyszer Leia halálakor, egyszer Chewie térdre roskadásakor egyszer meg Rey halálakor a végén, ebből az első 2-nél nekem is párásodott a szemem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Hála Istennek az 5 megtekintésem során én sem futottam bele negatívokba, ám egy markáns ellenkező előjelű (pozitív) élményem volt a 2. megtekintésnél. Közvetlenül mellettem ült egy 40 év körüli hölgy, aki valószínűleg a férjével nézhette a filmet. Nos ez a hölgy a film során többször is hallhatóan elérzékenyült. Pl: Leia halála. Luke felbukkanása erőszellemként, Han felbukkanása Ben fejében emlékképként. E három jelenetnél hallhatóan sírt. Nem zokogott, nem toporzékolt, semmi ilyesmi, de mivel mellettem ült hallottam, hogy sír. 

Egy olyan hölgy lehetett, aki szerette ezt a világot, a karaktereit és mélyen megérintették az említett jelenetek! 

Ez egyébként beállítottság kérdése. Engem is mélyen megérintett minden említett jelenet, nem véletlenül néztem meg többször is moziban, de nálam ez hidegrázással  és max. párásodó szemekkel jár, és nem könnyekkel. Nem vagyok sírós típus. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Én sem találkoztam jól hallható elégedetlenkedővel a megtekintések során, magamat leszámítva amikor először megláttam Han-t hirtelen arra gondoltam, hogy Erő szellem és akkor nyomtam, "ne már"-t, de aztán a jelenete végére letisztult, hogy az csak emlék.

Amikor haverral néztem utoljára - ő egy érzékenyebb lelkületű csávó - 3x láttam, hogy törölgeti a szemét egyszer Leia halálakor, egyszer Chewie térdre roskadásakor egyszer meg Rey halálakor a végén, ebből az első 2-nél nekem is párásodott a szemem. :) 

A moziban morgolódást vagy felszisszenést én sem hallottam. Sőt, még kijövetelkor sem, amikor mindenki a filmről beszélt. Általában mindenki egyetértett azzal, hogy érzelmileg túlfűtött volt. És mindkét megtekintésnél ezt tapasztaltam. 

Az más kérdés, hogy amikor leüllepedett az élmény, mit gondolnak/gondoltak a filmről. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egy hónapig ingyenesen használható az Arcanum Digitális Tudománytár, itt szinte az összes régi újságban lehet keresni. A Star Wars Klub már írt a Csillagok háborújáról szóló feltételezhetően első magyarországi cikkről, viszont én most ennél is korábbi említést találtam. 1977. augusztus 12., Új Világ:Screenshot 2020-03-18 at 12.01.56.jpg

A teljes cikk itt található.

  • Nagyon tetszik 3
  • Dühítő 1
  • Vicces 6
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 03. 18. - 12:06, kolmilan írta:

Egy hónapig ingyenesen használható az Arcanum Digitális Tudománytár, itt szinte az összes régi újságban lehet keresni. A Star Wars Klub már írt a Csillagok háborújáról szóló feltételezhetően első magyarországi cikkről, viszont én most ennél is korábbi említést találtam. 1977. augusztus 12., Új Világ:Screenshot 2020-03-18 at 12.01.56.jpg

A teljes cikk itt található.

Tisztára, mintha egyik barátnőm (amúgy jófej) nagyapját hallanám, aki csak azért fikázza a SW-t, vagy bármi fantasy-jellegű filmet, mert nem elég realisztikus neki xDDD 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Sinistra írta:

Tisztára, mintha egyik barátnőm (amúgy jófej) nagyapját hallanám, aki csak azért fikázza a SW-t, vagy bármi fantasy-jellegű filmet, mert nem elég realisztikus neki xDDD 

Az én unokáim, ha lesznek, biztos nem ilyesmit fognak tőlem hallani. :D Megmondom majd nekik, hogy aki nem szereti mind az összes Star Wars filmet, az nem kap süteményt. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Pildi írta:

Az én unokáim, ha lesznek, biztos nem ilyesmit fognak tőlem hallani. :D Megmondom majd nekik, hogy aki nem szereti mind az összes Star Wars filmet, az nem kap süteményt. :D :D

Only a sith dealing in absolutes.:vader: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
On 12/16/2019 at 11:16 PM , Frenkie said:

Nem is tudom olvastam-e címben ennyire primtívet egyáltalán. Csak beleolvasgattam , de a csávó orvosi eset. Megint CGI-zik meg ontja az ezredmásodpercek alatt  cáfolható marhaságokat.

Ez így az Indexen az egyik legnagyobb hírportálon. Azonnali hatállyal kirúgnám ezt a manust ha az enyém lenne a hírportál.

Na ezért van a sok csőcselék a neten, mert ezekből a cikkekből tájékozódik és kritika nélkül mindent elhisz nekik.

Csak saját felelőségre.

 

https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/12/16/star_wars_ujranezo/

 

Neeee, ez a Sajó Dávid műve! Mikor megpillantottam, hogy ő írta, azonnal bezártam az oldalt. Messze földön hírhedt személy, leginkább az Index zenei részlegén írogat a béna indie bandáiról meg írogat mindenféle más témában, amihez nem ért. 

Az ő cikkjeit szigorúan tilos olvasni, akármiről is ír. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Értem amit mondani akart, csak a cikkben kiemelt kommentelőnek az esetét mondjuk nem kellett volna degradálnia ettől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére már ritkán olvasok IGN-t, de ezen a cikken megakadt a szemem. Persze a burkolt PT/ST szurkálódás elmaradhatatlan. :D
https://hu.ign.com/star-wars-iii-resz-a-sith-ek-bosszuja/58724/news/mar-a-star-wars-rajongok-is-kovetelik-az-egyik-kozkedvelt-epizod-rendezoi-valtozatat
 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó vicc. Egyrészt, egy Star Wars se legyen négy órás. Semmilyen film ne legyen négy órás. Három a maximum, bár már az is feszegeti a határokat. Másrészt, pont az ep3-nak erre semmi szüksége. Ha valamit kicsit bővíthetnének, akkor az tényleg az ep9, de szerintem ott is elég lenne csak azokat a jeleneteket visszatenni, amik kicsit jobban magyarázzák Palpatine feltámadását. Meg talán kicsit kibővíteni úgy az űrcsatát a végén, hogy lássuk a Resistance hajóit is, bár ez igazán nem lényeges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.