Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Azért nagy kópé a csatorna, "leadunk egy dupla részt aztán akkor két hétig nuku" :). Erős a gyanúm, hogy úgy kb 24-25-én már mindenki premier előtti vetítést tarthat otthon magának ...ARRGH!:D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nagy kópé a csatorna, "leadunk egy dupla részt aztán akkor két hétig nuku" :). Erős a gyanúm, hogy úgy kb 24-25-én már mindenki premier előtti vetítést tarthat otthon magának ...ARRGH!:D

Vitorlát bonts! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismetlesekrol tudunk valamit?

Műsorújság hiányában még nem, másnapra tippelném a legkorábbi ismétlést. De rövid időn belül a netre is biztos felkerül majd.

Engem egyelőre annyiban érdekel a szinkronos verzió, hogy minél korábban nézhessem magyar nyelven. De lehet, hogy Lok még a szinkronos verzió előtt megoldja a feliratot, ha ideje úgy engedi. Én valószínűleg rögtön rávetem magam az anyagra, ahogy kijön eredeti nyelven. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbiak után megkaptuk a feltehetően 6. rész (már ha a Spark of Rebellion minősül majd az 1-2-nek) címét és leírását is:

 

Breaking Ranks

 

A lázadók titkos küldetés keretében egy birodalmi akadémiára küldik Ezrát (álnévvel), hogy ellopjon egy dekódert. Bejutva két új barátot szerez, Zare-t és Jai-t, akik a legjobb kadétok közt vannak. Amikor Ezra megtudja, hogy a Császár magához akarja vitetni a legjobb kadétokat, megpróbál megszökni az akadémiáról két társával. Közel a sikerhez Zare úgy dönt, maradni akar az akadémián, mert ez az egyetlen lehetősége rá, hogy megtalálja eltűnt húgát.

ez.JPG

 

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nem is volt az.

De, az volt. Ha figyelsz is rá, fel lehet fedezni a részek "határait". Az csak később merült fel, hogy gyúrják egybe őket és küldjék moziba.

 

OFF: Eredetileg egy trilógiát akartak nyitánynak "Castle of Deception", "Castle of Doom" és "Castle of Salvation" címekkel, de amikor levetítették Lucasnak a kész jeleneteket, felötlött bennük, hogy ezt akár moziba is küldhetnék, mint sorozatnyitót. Ezen felbuzdulva egybevasalták a részeket és a elejére még hozzácsapták az amúgy későbbre tervezett flash-back-nek szánt "The New Padawan" epizódot.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tekintjük 1-2 résznek mint ahogy a TCW mozit se tekintettük a sorozat első három részének.

Az egy dolog, hogy mi minek tekintjük, de gondolom nem véletlenül szerepel 1x01-02-ként számos helyen. A TCW 4. évados Maul szálat is kiadták külön DVD-n, ettől még a sorozat részeinek minősülnek. Meglátjuk, mi a hivatalos álláspont....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az a hivatalos álláspont, hogy Spark of the Rebellion? Ez egy címnek tűnik és nem kettőnek. :) Mindenhol egyként emlegetik, én nem várok már hivatalosabb álláspontot ennél.

 

A TCW 4. évados Maul szálat is kiadták külön DVD-n, ettől még a sorozat részeinek minősülnek. Meglátjuk, mi a hivatalos álláspont....

Ja. A három részt külön-külön. Semmi köze a mostani helyzethez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bandavezérnek piszkos munkát végző droidjai vannak.

 

DXVCyug.jpg

 

A gyártójuk pedig a Nynfus Cor... a Holowan Laboratories. :D

Grivi MagnaGuardjai is ott készültek.

 

Bunkó vagy, Bugsy! :D

 

Nem tudom, mennyire új hír nektek, rég nem voltam a fórumon, de itt a magyar szinkronszínészek listája: http://gyerek-vilag.blogspot.hu/2014/09/a-star-wars-lazadok-szinkronhangjai.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új járműparkból eddig ezek a Gozantik tetszenek a legjobban. Már nagyon szeretném látni, milyenek harc közben, amikor lépegetőt vagy épp TIE-vadászt dobnak le a bunyóba.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.