Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nekem ez az 514 megás mp4 van meg.

A hang meg-megakad. Elég zavaró..másnál is?

Remélem lesz előbb utóbb mkv vagy akár avi, mert mp4-et nem is tudok a nagy tv-n nézni...

Ja és Rajmesz egyelőre nincs az ncore-on sem.-vagy rosszul kerestem..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez az 514 megás mp4 van meg.

A hang meg-megakad. Elég zavaró..másnál is?

Remélem lesz előbb utóbb mkv vagy akár avi, mert mp4-et nem is tudok a nagy tv-n nézni...

Ja és Rajmesz egyelőre nincs az ncore-on sem.-vagy rosszul kerestem..

 

Nekem pont az mkv-t nem játssza le a TV, úgyhogy én az mp4-el tökéletesen elégedett voltam. A Jake által bemásolt címre kerestem rá, nem vettem észre, hogy akadt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valakinek amúgy disny-je? Mert gondolom azon fog menni a magyar.

 

Nekem van. :) Már reklámozzák is rajta a Rebels-t. Nem nagyon szoktam nézni a Disney-csatornát, de most, hogy indul a Rebels, valószínűleg majd csak azt nézem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti melyik "virágboltból" szerváltátok a cuccot? nCore-on fent volt egy, de mire lehetőségem nyílt hozzáférni, köddé vált. Azóta felkerült egy "S01E02" verzió, ám 720p létére elég hitvány a kép minősége, és a hang is szaggat, ami számomra élvezhetetlenné teszi. Angol feliratot se találtam, így valószínű, hogy megvárom az eredeti premiert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szedte le mindenki mert nincs másik verzió. Egyébként a képe nagyon jó, csak a hangja pattog néhol. A felirat hiánya viszont engem is meghátrálásra kényszerített. Pedig iszonyú jól indult. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szedte le mindenki mert nincs másik verzió. Egyébként a képe nagyon jó, csak a hangja pattog néhol. A felirat hiánya viszont engem is meghátrálásra kényszerített. Pedig iszonyú jól indult. :)

Oks, így már világos. :) Érdekes, nálam a kép nem volt kimondottan tisztának nevezhető, sőt.

Ez esetben én is megvárom a jövőhetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hanem elfelejtettem feltöltés után közzétenni. Sajnos a videók a felkerülésük után nem lesznek egyből mindenki számára elérhetőek. Most már jó.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.