Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Engem is meglepett, hogy már most bejelentették a második évadot. Még azt se tudjuk hány epizódból fog állni az első. :D Érdekes még Henry Gilroy visszatérése, aki a TCW első két évada után távozott a stábból de most a Rebels -re megint visszatért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels címszó alatt nem is találhatod meg az nmagon, mert Lázadók címszó alatt van. De miért nem használod az evidens módon azonnal célra vezető Star Wars kifejezést, ha már egyszer Star Wars művet keresel? Vagy legalább próbálkozz be a magyar címmel. Ha egy keresőszó nem működik, érdemes újjal próbálkozni. Főcím, magyar cím ez esetben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írtam be, hogy Star Wars Rebels, idézőjelek nélkül. A sima Star Wars keresővel az a bajom, hogy túl sok találatot hoz. A lázadókra pedig ugyanazt hozza, mint a Rebelsre: Special The Machine in the Ghost, Secial Art Attack és S01E01-E02. Vagy az első kettő lenne a 00-ás rész? Hidd el, általában megszoktam találni mindenhol, amit keresek, de ezek csak 24 megás fájlok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lattam megneztem tetszet bar sokkal job grafikaja van a TCW -nak de ahogyan eszrevettem a fobb karakterek kineznek valahogy a Wukie hat igen azokat kicsikett nemistuomm ... holnap agybafobe ismetlik 17 megy a kovetkezo a nemet disney-n

 

Gondolom, majd fejlődni fognak. Grafikai megvalósítás terén pedig a haj, szőr elég kemény dió általában, a vízzel és a különböző ruha anyagokkal egyetemben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szőr az tuti. Ott a Sárkányok: a Hibbant-sziget harcosai sorozat. Míg az Így neveld a sárkányodban majdnem minden karakteren volt valami szőrös ruha, addig a sorozatban mindenkiről eltávolították azt. Sőt, eléggé lebutították a haj, meg egyéb animációkat is. Kíváncsi leszek, milyen lesz, ha egyszer megjelenik Vader és/vagy Sidious. Köpenyes alak mindkettő, az sem olcsó mulatság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt írtam be, hogy Star Wars Rebels, idézőjelek nélkül. A sima Star Wars keresővel az a bajom, hogy túl sok találatot hoz. A lázadókra pedig ugyanazt hozza, mint a Rebelsre: Special The Machine in the Ghost, Secial Art Attack és S01E01-E02. Vagy az első kettő lenne a 00-ás rész? Hidd el, általában megszoktam találni mindenhol, amit keresek, de ezek csak 24 megás fájlok. :)

 

Én hetente egyszer beírom az általános Star Wars-t keresésre, hogy hátha van valami újdonság(ebook vagy valami :D), de sajnos nem sűrűn érkezik, szóval ha csak ezt használod akkor is az első 5ben tuti benn lesz az aktuális rész sőt abból az ötből legalább négy a különböző verziói lesznek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szépen megtévesztettek, hiszen ez a 00-ás rész, nem az 1-2es. :)

Ezért érdemes a képeket megnézni, esetleges leírásokat elolvasni. Sajnos az nmag feltöltői nem mindig találják el a sorozatoknál az epizódok számozását, és bár a staff keresztre feszít, ha eltolod az általuk megszabott névformátumot, ahhoz már nem veszik a fáradtságot, hogy a formátumon túl a cím helyességét is ellenőrizzék. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír, hogy ugyanolyan epizód guide -ok vannak mint a TCW esetén így jönni fognak a concept artok és az érdekességek is. :) Csoli bátyó mikor lesz guide kép? :P:D

 

Vannak web-dl verziók is, keressétek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.