Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Megnyitottam a témát, jöhetnek a hozzászólások (sajnos nekem azt addig nem engedi a fórum, amíg hozzá nem szól valaki, ami azért poén...), és kiszedtem a címből a Part I-et. Viszont a Part II topicját nem hagyja a fórum, hogy töröljem, szóval Ody, az neked maradt, veled nem kekeckedik az oldal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnyitottam a témát, jöhetnek a hozzászólások (sajnos nekem azt addig nem engedi a fórum, amíg hozzá nem szól valaki, ami azért poén...), és kiszedtem a címből a Part I-et. Viszont a Part II topicját nem hagyja a fórum, hogy töröljem, szóval Ody, az neked maradt, veled nem kekeckedik az oldal. :)

Köszi. Bár egy stáblista van hozzá, és benne 1 cím, az YFN mégis két részben csinálta meg.

(Legalábbis láttam olyat.)

De az a legvalószínűbb, hogy ez egy epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a reales készítői mit csinálnak, az az ő gondjuk legyen. A starwars.com egy részként kezeli, a Wookiepedia egy részként kezeli, megnéztem a Disney XD honlapján, ott is egy részként volt feltüntetve (megjegyzem, a TVSmash és az RMTeam csapata meg egybe tette fel, szóval a reales csapatok ne legyenek már hivatkozási alapok). Nem is igazán értem, hogyan lehetne ezt két külön topicban tárgyalni (és nem csak azért, mert én azt sem tudom, hol szakad ketté), hiszen egybefüggő történet. Látszik, hogy így csinálták meg. Nem úgy, mint a TCW mozifilmnél, ahol érezni, hol vannak a részek közti határok, vagy amikor egyben adták le a Holocron Heistet és a Cargo of Doomot. Szerintem marha nagy hülyeség lenne két topicban tárgyalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a reales készítői mit csinálnak, az az ő gondjuk legyen. A starwars.com egy részként kezeli, a Wookiepedia egy részként kezeli, megnéztem a Disney XD honlapján, ott is egy részként volt feltüntetve (megjegyzem, a TVSmash és az RMTeam csapata meg egybe tette fel, szóval a reales csapatok ne legyenek már hivatkozási alapok). Nem is igazán értem, hogyan lehetne ezt két külön topicban tárgyalni (és nem csak azért, mert én azt sem tudom, hol szakad ketté), hiszen egybefüggő történet. Látszik, hogy így csinálták meg. Nem úgy, mint a TCW mozifilmnél, ahol érezni, hol vannak a részek közti határok, vagy amikor egyben adták le a Holocron Heistet és a Cargo of Doomot. Szerintem marha nagy hülyeség lenne két topicban tárgyalni.

egyetértek! :peace:

 

Annyi kérdésem lenne (és remélem, a kérdés nem spoileres, csak a majdani válasz :D) hogy az új inkvi ugye nem olyan béna mint egy 5. Fivér?

Tudod mit? Majd meglátod! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, én halkan megsúgom neked, milyen a Nyolcadik Fivér.

 

 

 

Hallottad? :P

Na hát én megmondtam, hogy x;y. Fivér/Nővér :D

Viszont ha igaz a "számozási-erősségi-ranglétrám" akkor ez a Fivér egy kicsit erősebb lehet mint a Nővér. :D

Mert hisz régebben azt mondtam, higy az 5. Fivér egy 10-es skálán 5-öt ér, a 7. Nővér 10-es skálán hetet, stb. Egy Főinkvi titulushoz 10-esnek kell lenni. :D

 

 

Van már valahol 720p webDL? Sehol nem találok csak 1080p-t.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz, bár nem sokat oszt vagy szoroz most, szerintem. Nem szeretem az ilyen bemondásos retconokat. Majd ha valamilyen mű ezt megerősíti, akkor elfogadom. De azért itt az eredeti Filoni idézet, mert szerintem a magyar kicsit zagyva, persze a lényeg átjön:

"The one thing that I have toyed with and we’ll see how I feel about this, this is probably a spoiler, Carrie Beck, but I gotta give them something. I’ve said absolutely nothing today. And my wife’s like yeah, it’s just like being home. But I think the one thing I have really thought about is I really do think that Rex is that guy on Endor. I really do. Why else is there a bearded old guy on Endor, Tano? Why? It makes no sense. If you don’t want that to happen, do you know what that means? I’m gonna make that happen. I’m getting like Palpatine, I’m getting power crazy."

 

Mondjuk jobban tetszik, mint a Nick Sant, aminek van egyfajta áthallása, talán nem kell ecsetelnem, kire, ho-ho-hóóó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.