Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Lehet még ebből egy utolsó Kenobi-Maul párbaj? :evil:

Hát kábé...

 

Egyelőre én még a második évad idei részeit sem néztem meg, de ha ez bekerülne a következő évadba, sztem végleg búcsút mondanék a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Darth Maul szerepelhetett a Rebelsben, akkor Ben Kenobi már simán belefér. :evil:

Maul mindenben szerepelhet. Ha nem nyírják ki időközben, akkor nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy az Ep.7-ben is ott volt valahol. :D:evil:

 

Lehet még ebből egy utolsó Kenobi-Maul párbaj? :evil:

Ha már visszahozták az egyiket, ill. jön a másik is, akkor egy végső összecsapás ülne. Az Ep.1 és a TCW se volt elég arra, hogy lerendezzék egymást, Obi-nak kijárna annyi, hogy végül végleg legyűri a már-már nemezisévé váló zabrak-ot. Tegyük hozzá, hogy Maul tanítványt keres, már nem szolgálja Sidious-t, de anno sok sith dologról tudhatott. Járt a Tatooine-on, azt is tudja, hogy ott találtak rá Vader-re stb.. Ha netán valamiért arrafelé kóvályogna, akkor összefuthat Kenobi-val. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mault három figura ölheti most már csak meg: Sidious, Vader és Obi-Wan. Bár szerintem Vader fogja. Filoniék nagyon arra utalgattak, hogy Mault és Vader elleni küzdelemre tartogatják.

Sidious-t én most már hagynám békén. Egyszer már összecsapott Maul-lal és életben hagyta, ez most már tuti nem történne meg. De jobb, ha az öreg már nem akciózik közvetlenül, csak a háttérből irányít. Vader-nek meg alighanem ott lesz Ahsoka (vagy éppen Kanan), elégedjen meg ennyivel. :) Ha Obi nem tér vissza, akkor felőlem bárki elintézheti Maul-t, csak zárják már le végre a sorsát. Ha viszont Kenobi előkerül, akkor stílszerű lenne, ha ő végezhetne vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyáltalán nem örülök, hogy Obi-Wan szerepet kap a Rebels-ben.

Én nagyon örülök. Nyilván a lázadáshoz nem csatlakozhat, de Leiával találkozhatna például, hogy megalapozzák, miért hívja úgy mint egy mint egy régi nagybácsit.

(tudom van rá válsz, de ez is belefér)

 

Ha Darth Maul szerepelhetett a Rebelsben, akkor Ben Kenobi már simán belefér. :evil:

Így van. Símán belefér. Sokkal inkább indokolt.

 

Lehet még ebből egy utolsó Kenobi-Maul párbaj? :evil:

Felőlem ez is lehet. Csak zárják már le!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy Vader vs Maul párbajt is szívesen látnék. ;)

Úgy volna az igazi, hogy Maul vs Vader Palpi kegyeiért, Vader felülkerekedik, Maul elmenekül és megy Kenobihoz. :) Aztán értelem szerűen Kenobi győz.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet, Maul többet már ne nagyon meneküljön meg. Már csak egyszer szerepeljen, amikor végleg meghal.

Amúgy arra kíváncsi vagyok, hogy akik nem ismerik a Son of Dathmorit, hogyan értékelték, hogy az utoljára Sidious markába került Maul most szabadon van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ha jól értelmeztem akkor Filoni hozza magával az első két részt a 3. évadból a Celebration-re, de én tőlem egy marék molylepke is többet tud angolul, szóval jó lenne, ha valaki megerősítene. :):D

 

 

 

A TCW-ben sem Palpi kegyeletéért harcol, de ha az élete múlik rajta, akkor azt "hazudja". Sidibá' simán mondhatja azt, hogy "na, harcoljatok, erősebb győz".

Esetleg egy Vader vs Maul&Ezra? :D Maul meghal, Ezra elhúzza a csíkot. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet, Maul többet már ne nagyon meneküljön meg. Már csak egyszer szerepeljen, amikor végleg meghal.

Amúgy arra kíváncsi vagyok, hogy akik nem ismerik a Son of Dathmorit, hogyan értékelték, hogy az utoljára Sidious markába került Maul most szabadon van.

Itt vagyok én! Bàr olvastam, elfelejtettem, és asszem pont Te meséltél róla emlékeztetőül, mikor kérdeztem.

Hiába.. Ami írva vagyon az nekem nem kánon az sw-ben.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mara Jade, mint inkvizítor jöhetne. Vagy Talon Karrde, esetleg Palleon. Vagy, ha már a sorozat a Lázadók Szövetségének megalapításáról szól, akkor Garm Bel Iblis. Ő szinte kézenfekvő, pláne, hogy a Szövetség megalakulásának második változatában (Star Wars: Force Unleashed) is szerepet kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.