Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nagyon izgalmasnak tűnik, épp ezért! Talán megmentik a geokat? :o

 

 

Egyébként az előzetesből kitűnik, hogy Karina katakombáinak a bejáratánál vannak!!! :o :o

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és mi az a pete/tojás? Csak nem lesz esélyük Ezráéknak megmenteni a geonosisi fajt is?

Erre minden esély megvan, hiszen a Vader képregények már a Rebels előtt bemutatták, hogy a geonosisiak nem haltak ki mind egy szálig.

 

Legalább egy királynő, méghozzá nem is akármelyik királynő, túlélte a rovarirtást, szóval lehet, hogy a Vader-képergények előzménye is lesz ez az epizód.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy eséllyel a mai Star Wars Show keretében bejelentik hogy holnap jön a Mid-season Trailer. Vagy ha szerencsék van akkor a Show után kiadják.

Na, ennek örülök! Várom!

 

Én annak örülnék, ha most egy teaser trailerben beharangoznák, hogy a Star Wars Show keretében bejelentik, hogy este jön egy teaser, ami a holnapi trailert harangozza be. :hehe:

Első gondolatom az volt, hogy fokozzam, mert lehetne, de rájöttem, hogy nem akarok lavinát indítani az ügyben. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól nézett ki! Úgy fest, az évad második felében határozottan felgyorsulnak az események! :yeah:

 

 

Amúgy ez Forest Whitaker hangja volt? Nekem nem igazán hasonlított. :hmm: Úgy emlékszem, azt mondták, visszatér a szerepbe.

 

Viszont a végén milyen durva volt már Obi-wan hangja. Tökéletesen szólt! :o

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztabüdösúristenit!

 

 

- Ben vs Maul - abszolút hidegrázós. Ez szerintem lesz olyan top5 jelenet, mint Ahsoka és Vader találkozása.

- Úgy tűnik, a Zsivány Egyes enciklopédia tényleg lespoilerezte a Mon Mothmás részt (is), de nem baj, jó lesz őt is látni.

- Mit keresnek ott egy MC80-as? Az említett enciklopédia szerint ezek még az RO idején is éppen átépítés alatt állnak. Bár lehet, hogy egy-kettő azért előtte elkészült.

- Rex és Saw találkozása is érdekes lesz, két vén harcostárs. Kár, hogy Ahsoka már nincs velük.

- Ahogy elnézem, ez a Geonosis-szál kemény lesz.

- De a mandalore-i szál várósabb részemről.

- És ahogy elnézem, Thrawn kimutatja a foga fehérjét. Az az érzésem, hogy a lázadók eme kicsin flottája szét lesz szedve.

- Kár, hogy csak szombaton folytatódik, mert ha tegnap adták volna, akkor is későn lenne. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amúgy ez Forest Whitaker hangja volt? Nekem nem igazán hasonlított. :hmm: Úgy emlékszem, azt mondták, visszatér a szerepbe.

 

 

Nem, ugyanaz volt a hangja, aki a TCW-ben. Viszont lehet, hogy közben változik meg, mert (aki nem olvasta a Zsivány Egyes enciklopédiát, annak ez spoileres lehet a Rebelsre nézve)

a geonosisi rovarirtó belégzése miatt szokott rá a vastüdőre. Bár ez kicsit ellentmond annak, hogy az RO elején is ilyen a hangja, ugyanakkor lehet, hogy akkor szándékosan változtatta meg gyengébb tónusúra.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl 0:54-nél ez kizárt.

Akkor vagy a füleddel van a baj vagy nem halottad több szerepben őt, mert egyértelműen fel lehet ismerni a hangját.

 

Szerk.:Itt egy interjú vele hasonló hangszínen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor vagy a füleddel van a baj vagy nem halottad több szerepben őt, mert egyértelműen fel lehet ismerni a hangját.

 

Szerk.:Itt egy interjú vele hasonló hangszínen.

Nekem nincs baj a fülemmel. Ez nem az ő hangja, az tuti. Max ha digitálisan belenyúltak.

Az általad belinkelt videóban teljesen más hangszínnel beszél, Saw Gerreraként.

 

Bár 2:05 környékén valóban hasonlít. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs baj a fülemmel. Ez nem az ő hangja, az tuti. Max ha digitálisan belenyúltak.

:facepalm:

http://deadline.com/2016/12/star-wars-rebels-forest-whitaker-reprise-saw-gerrera-season-3-1201873959/

 

"You are in the wrong place"

 

Szinkront nagyon eltalálták, olyan mint az eredeti.

Stephen Stanton :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Visszatér(nek) az inkvizítor(ok)?

lu8zd0v5dgkc0gm2kpvr.jpg

 

 

 

yadj48jo1xjj8bz74f50.jpg

 

Végül is ki más ülne egy Advanced V1-es TIE-ban?

 

 

 

 

Azok Interceptorok, sokkal jobban befele hajlik a szárnyuk, mint a V1-nek. Meg rövidebbek is.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy ő lesz Saw, ahogy írtam is már az első értékelésemben, épp csak ebben a trailerben, főleg az elején, nem hasonlít Whitakerre a hangja. Állíts a stílusodon, mert ban lesz a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy ő lesz Saw, ahogy írtam is már az első értékelésemben, épp csak ebben a trailerben, főleg az elején, nem hasonlít Whitakerre a hangja. Állíts a stílusodon, mert ban lesz a vége.

Csak amikor szembe mész ("tuti nem ő") a tisztán halható és a feketén-fehéren leírtakkal akkor nem tudok mást tenni csak a fejemet fogni. Ebbe nem tudom megint mit kell kiakadni. És légyszíves ne fenyegess!!!!!!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.