Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Jöjjön egy kis meglepi. Kijött a Disney XD a nézettségi számaival. A Rebelst 33 millióan látták az évadban. Nem tudom ez hogy jött ki, de nagyon sok. :D

 

Disney XD nézettségi adatok.

Beleszámolták a Disney Channeles ismétléseket. Mondjuk igy is furán nagynak tűnik ez a szám, de ez legyen a legnagyobb baj. Ha az a kommunikációs irányvonal hogy a Rebels a Disney XD csúcsa, akkor az azt hiszem jó jel a sorozat hosszútávú jövőjére nézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet tudni, hogy meddig kell majd várni az új évadra? Remélem, nem októberig.

 

On December 11, 2014, it was announced that the premiere episode of season two will debut at Celebration Anaheim in April 2015.

 

Talán hamarabb, mint gondolnánk.

Szerkesztve: - starkiller94
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék, számozás! ;)

 

rGEQf.jpg

 

A kép az nmagról van, mint látható a számozás körüli variálás a release-eket is rendesen megkavarta. Nyilván a magyar Disney Channel is áldozata lett ennek a számozásos mizériának. Reméljük, hogy a 2. évadnál már nem lesz ilyen 'baki'. Bár, őszintén megvallva engem különösebben nem zavart. Tudtam követni, hogy mikor mi van. ;):P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók. Egyébként bíztam még anno az elkezdése előtt a Rebels sikerében, de hogy ennyire jó lesz, arra még véletlenül sem gondoltam. A 2. évadban érzésem szerint minden szinten sebességet váltanak. Nagyon durva lesz, már nagyon várom. Nem sírnék, ha valóban már ebben a hónapban indulna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.