Ugrás a kommentre

Frank Herbert - Dűne


Forceuser

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Közben kiment a fejemből megírni, hogy Charlotte Rampling is csatlakozott a gárdához Mohiam szerepében. 

De ami lényegesebb, hogy Oscar Isaac csatlakozhat a gárdához Leto szerepében! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, hogy az évtized egyik nagy szereposztását hozzák össze ehhez a filmhez. Mivel még mindig márciusi a forgatás kezdete, most már igyekezniük kell a maradék szereplők megtalálásával. Csani esetében Zendayáról pletykálnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Dűne film készítése felkeltette az érdeklődésemet a Dűne művek iránt. Könyvekben még nem gondolkozok mert így is hegyekben áll már itthon azok a könyvek amiket elakarok olvasni. Elsősorban a két mini sorozat érdekel ami a 3 könyvet dolgozza fel.

 

Az lenne a kérdésem ez a két sorozat mennyire jó feldolgozás a könyvekhez képest? Érdemes-e megnézni olyannak aki nem ismeri a könyveket?

 

Tudom hogy eléggé low-budget feldolgozások, főleg az első. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
18 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Jah, reggel láttam én is. Oké, csak miért pont ebben a szerepben?! :roll:

Szerintem nem rossz választás. Momoa ugyan nem egy nagy színész, de Idaho szerepe nem is követel meg ilyet, ugyanakkor Duncan kardmester, szóval a színésztől megkövetel némi fizikumot és harcművészetet, Momoa meg mindkettőben ott van a toppon. Ha megszabadulna ettől az ősember külsőtől, az lenne az igazi, mert ez valóban nem illik Idaho karakteréhez. Viszont anélkül én simán elfogadom Idahónak.

maxresdefault.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Duncan pont olyan, mint Oscar Isaac, aki sajnos nem ezt a szerepet kapta - pedig ha nem állnak meg ennél a könyvnél, akkor igazán lényeges, hogy kinél landolt a szerep. Belefutottam twitteren egy szereposztás átvariálásba, és ott is hasonlóan átadnák Isaacnak a karaktert, de végül is nem én vagyok a rendező :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Rog írta:

A The Dark Knight "paranoid szkizofrenik" álhekusát is jegyző David Dastmalchian lesz Piter De Vries.

 

Ezt a palit,ha meglátom egyből a Fogságban jut eszembe. Eléggé emlékezetes jelenetei vannak még,ha mellékkarakter is. Eszméletlen,hogy tudja hozni ezeket a paranoid negatív szerepeket. 

A Dűnében Piter De Vries mennyire illik hozzá ? Már aki olvasta a regényt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Piter egy rendkívül eszes, de amorális szadista, méregkeverő, melanzsfüggő gyilkos, szóval elég jól passzol a szerepre. :) 

Az igen akkor úgy érzem a legjobb embert találták meg a szerepre :D A másik meg úgy érzem akkor lesz még egy igazán emlékezetes karaktere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Kargarosz írta:

A másik meg úgy érzem akkor lesz még egy igazán emlékezetes karaktere.

Sanszos, Piter a könyvben is elég emlékezetes karakter.

Spoiler

Lényegében az egész Atreides ház lezúzása az ő tervei alapján ment végbe, a halála pedig egy igazán ütős pillanat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Az igen akkor úgy érzem a legjobb embert találták meg a szerepre :D A másik meg úgy érzem akkor lesz még egy igazán emlékezetes karaktere.

Így van, duplán is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

 

Közben újabb színészek kerültek be a projektbe: Chen Chang mint Yueh, és Stephen Henderson, valószínűleg Hawat lesz, ez még nem megerősített hír. 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.