Ugrás a kommentre

Vélemények a Legends művekről


reaper

Figyelemmel követed az EU-t?  

69 felhasználó szavazott

  1. 1. Figyelemmel követed az EU-t?

    • igen
      43
    • nem
      15


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

nem is értem, h miért nem jelentettek meg itthon prequel érába tartozó regényeket (persze a filmregényeken kívül :) ) , csak azt a kettőt. ez nagyon szomorú. pedig szerintem az epI, II, III-hoz kapcsolódó regények biztos jobban fogynának, mint ezek az újrakiadott, már nálunk tíz (vagy több) éve, korábban megjelent epVI után játszódó regények. engem már nagyon érdekelnének a James Luceno-féle könyvek. jelenjenek meg itthon minél hamarabb!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nem tudjátok pontosan mikor jelenik meg az ep 3 körül játszodó két regény?Az egyik a Gonosz labirintusa a másik azt hiszem a Darth Vader felemelkedése.Azt mondták idén megjelenik magyarul.De az idén tág fogalom, nincs valami közelebbi dátum?Akár hónap?Azért kérdem nehogy lemaradjak róla.Nem veszem észre a könyvesnél stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak úgy november-december körül fognak kijönni magyarul... :)

De nem baj, egy orosz SW-s oldalon nemrég elkezdtem olvasni a Dark Lordot angolul. Még csak a harmadik fejezetben tartok valahol, az egész asszem olyan ötvenvalahány fejezet, és nem három részből áll, mint a ROTS-regény, hanem négyből + egy epilógusból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jee, én nem is tudtam hogy megjelenik.Járom is az örömtáncot!

 

Nekem a IV-V-VI filmek enciklopédiája, és az EpI-é kéne.Az utóbbit csak azért mert ami megvan nagyon rossz állapotban van.Az EpIII-at pár hónapja láttam egy antikváriumban.Én még premier előtt vettem meg olcsóbban, mint sokan mások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Ez jó hír! Milyen antikvárium volt az? És netes antikváriumos oldalról meg lehet még rendelni?

Újpesten volt valamelyik főúton, csak erre emlékszek.

 

Egyébként ennek az enciklopédiának a színvonala szerintem alulmarad a többi kiadványhoz képest/más az író-szerkesztő/.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ennek az enciklopédiának a színvonala szerintem alulmarad a többi kiadványhoz képest/más az író-szerkesztő/.

Az biztos, sok benne a félreírás meg az ellentétes infó.

 

Nekem az ep2-é kéne, mivel az sajnos idehaza nem jelent meg. Na meg az, amelyik mostanában fog amcsiban kijönni, amelyben egyben van mind a hat rész, plusz kiegészítették. Ebből még kéne a helyszínekkel és a járművekkel foglalkozó könyvek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.