Ugrás a kommentre

Vélemények a Legends művekről


reaper

Figyelemmel követed az EU-t?  

69 felhasználó szavazott

  1. 1. Figyelemmel követed az EU-t?

    • igen
      43
    • nem
      15


Ajánlott hozzászólás

De szerintem még itt lenne egy kíváló ok Dooku tanítványként való választása, mert az anyagi helyzete lehetővé tette, hogy mindenki számára láthatatlan pénzmozgással észrevétlenül elkezdődhetett a klónsereg gyártása. Mert ha a Köztársaság pénzéből ment volna, ott valaki felfigyelt volna szerintem.

Ez is lehet, de Palpi és Dooku kavart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is lehet, de Palpi és Dooku kavart.

Erre semmilyen bizonyíték nincs.

 

 

Coce:

Igen igazad van ,de én hülyének érzem ezt a verziót.Tehát Anakin(meg a Jedik) csak a Tanácstól fogadhatnak el parancsokat.Szóval Palpi hiába kérné a segítségét, amig a Tanács nem engedélyezi az akciót Anakinnak ott kell maradnia ahol van.Hitelesebb lett volna úgy, hogy az összes Jedit hazarendeli a Tanács és Anakinra és Obi-wanra bízza Palpi megmentését(amit Sidious tud, mert ismeri a Jedik döntési mechanizmusát.)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie:

 

De épp ezaz, hogy Palpi tudta, hogy az üzenet a Coruscant támadásával fog elérkezni Anakinhoz, és a Jedik természetes mechanizmusát kikövetkeztetve tudta, hogy a Tanács is azt fogja üzenni a kinnt lévő Jediknek, hogy jöjjenek haza. Szóval a két utasítás nem fog ütközni, és Anakinról tudjuk, hogy nem csak a Tanácstól fogadott el utasításokat, hanem öreg Sith barátunktól is. Tehát Palpi még az atyai kapcsolatával próbálta motiválni Anakint, hogy siessenek vissza, és nehogy még más Jedik szabadítsák ki, mert akkor Palpi ördögi tervének nem tett volna olyan jót. :]
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jee! Végre megkaptam az emilt, hogy mehetek A gonosz útvesztőjébe :D. Múlt héten rendeltem neten és már kicsit tűkön ültem, hogy mi van már...végre.

Én ma mentem be az Alexandrába, és vettem meg végre. Amint végeztem a jelenlegi könyvemmel, jöhet ez!

Már alig várom! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma mentem be az Alexandrába, és vettem meg végre. Amint végeztem a jelenlegi könyvemmel, jöhet ez!

Már alig várom! :D

Nálam az ilyesmi nem gond. Képes vagyok párhuzamosan 3-4 könyvet is olvasni, mikor melyikhez van hangulatom :D . Most ezt fogom befejezeni, aztán talán elolvasom egyszer angolul is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az ilyesmi nem gond. Képes vagyok párhuzamosan 3-4 könyvet is olvasni, mikor melyikhez van hangulatom :D . Most ezt fogom befejezeni, aztán talán elolvasom egyszer angolul is.

Az sem rossz! :D

Én tuti belekeverednék. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most olvastam el A Gonosz útvesztőjét! Szenzációs volt, a Dark Lord mellett az egyik legjobb EU-könyv amit valaha olvastam. A CW rajzfilmsorozatra többször is utaltak benne, és ezek az utalások nagyon tetszettek. Azt hiszem, többször utaltak a Yoda - Dark Rendezvous c. könyvre is, ami időrendben ennek a könyvnek az előzménye. Jó lenne ha azt is kiadnák magyar nyelven a többi clone wars regénnyel együtt.

De persze ez a könyv nagyon tetszett, rettenetesen jól van megírva, izgalmas, érdekfeszítő olvasmány. A Dark Lord-ot már olvastam angolul, az is egy nagyon jó könyv, remélem azt is kiadja a Szukits Könyvkiadó még idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam el A Gonosz útvesztőjét! Szenzációs volt, a Dark Lord mellett az egyik legjobb EU-könyv amit valaha olvastam. A CW rajzfilmsorozatra többször is utaltak benne, és ezek az utalások nagyon tetszettek. Azt hiszem, többször utaltak a Yoda - Dark Rendezvous c. könyvre is, ami időrendben ennek a könyvnek az előzménye. Jó lenne ha azt is kiadnák magyar nyelven a többi clone wars regénnyel együtt.

De persze ez a könyv nagyon tetszett, rettenetesen jól van megírva, izgalmas, érdekfeszítő olvasmány. A Dark Lord-ot már olvastam angolul, az is egy nagyon jó könyv, remélem azt is kiadja a Szukits Könyvkiadó még idén.

Ja szerintem is a legjobb EU-könyv.Nekem azért mert tökéletesen klappol a filmekke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja szerintem is a legjobb EU-könyv.Nekem azért mert tökéletesen klappol a filmekke.

Nekem meg azért jön be, mert érdekesebb időben, nekem jobban tetsző környezetben játszódik, mint pl.: a Thrawn-trilógia.

Meg persze azért is, mert tökéletes, igazi előzménye az Ep3-nak.

Szerkesztve: - Xom
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor jelenik meg????????????Gondolom Kenobit keresi benne Vader ezerrel, meg a többi életben maradt Jedit.

úgy tűnik, kb. egy hónapon belül megjelenik, azaz szerintem októberre már várható...

 

Egyébként nagyon jó könyv, nekem nagyon tetszett, angolul olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja szerintem is a legjobb EU-könyv.Nekem azért mert tökéletesen klappol a filmekke.

Ilyen szinten, hogy pár óra idő telik el a könyv vége és a film eleje között, már nem lehet különbséget tenni, hogy az egyik EU, a másik meg G canon. Úgy tudom, hogy a Gonosz útvesztője együtt készült az Ep3 filmmel és a regényváltozattal, a két iró egymással és Lucas-szal is folyamatosan egyeztetett, hogy még véletlenül se legyenek a könyvekben egymásnak és a filmnek ellentmondó információk. És nincsenek is. Szerintem is tökéletes előzmény az Útvesztő.

 

A Sötét Nagyúr szerintem is jó könyv, én is angolul olvastam, de már nagyon várom magyarul, mert annyira nem tudok jól angolul, hogy a kis nüansznyi hangulatokat is teljesen érteni tudjam. Természetesen nem lövöm le a poént, csak annyit mondok, hogy néhány régen a levegőben lógó kérdésre én választ kaptam.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét Nagyúr szerintem is jó könyv, én is angolul olvastam, de már nagyon várom magyarul, mert annyira nem tudok jól angolul, hogy a kis nüansznyi hangulatokat is teljesen érteni tudjam. Természetesen nem lövöm le a poént, csak annyit mondok, hogy néhány régen a levegőben lógó kérdésre én választ kaptam.

Nekem csak egyetlen fontos kérdésem maradt az ep3 megnézése után, és erre a kérdésre választ is kaptam a Dark Lord végén. Más érdekes dolgok is kiderülnek benne, na de én sem lövöm le a poént :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy 100% Itt egy összeállítás róla:

http://dzsejt.sfblogs.net/2007/08/15/sw-vs-eu/

Dzséjt, és azt tudod véletlenül, hogy mitől G, C, S, N canon? Gondolom, hogy angol szavak kezdőbetűi, a G talán a genuine, vagyis eredeti, de mi lehet a többi? Csak kiváncsiságból érdekelne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.