Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

januérban voltak kint nála a rndőrök, hogy interneten árul illegális dolgokat és elvitték 2 gépét és 100 dvd-jét.

Kiderítették, hogy 3 éve eladott egy Simpson család dvd-t, ami TV-rip volt, valamint feltöltöttt pár részt a netre.

Akkor ne csodálkozz rajta, ő kereksedett, az már masszívan bűntény. Amíg nincs rajta anyagi haszon, addig - bár az is bűntény - nem szoktan nagyon ronsán nézni. Max, ha feljelentenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, még sose jártam ott, szép lehet elmesélésből :hmm:

 

Phobos, a kereskedés tényleg egy másik dolog, azt sokkal komolyabban veszik, de érthető, hogy emiatt félsz.

 

Orki, majd legközelebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, miért van az, hogy bruttó harminc kiló fölött nem indulnak csajok a szépségversenyen? :S (retekklub, bár gondolom páran már merő "véletlenségből" rákapcsoltak) :hmm:

 

Na látod nekem is ez a problémám.Némelyikben semmi nőies nincs.Oldalnézetből észre sem venném. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod nekem is ez a problémám.Némelyikben semmi nőies nincs.Oldalnézetből észre sem venném. :hmm:

Hát most komolyan...alig van olyan izig-vérig húsos darab akit anélkül érintenél meg, hogy tartanál attól, hogy összetöröd. Szép a pofijuk, egy-kettőnek a melle is elfogadható, még talán nőies csípő is feltűnik, de amúgy elől deszka, hátul léc effektus. Hol vannak már azok a jó kis húsos combú csajok, akiktől tartani kellett mert ha eccer fejenrúg....?! :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát eljött ez a nap is. :D

Kedves Donát, mond, ragaszkodjak a szokásos köszöntő szavaimhoz, vagy megelégszel azzal ha a natúr és végletekig leegyszerűsített tömegköszöntés alkalmazom? :rock:

 

Node tudod mit. Majd előbb-utóbb kiérdemled az előzőt, szóval jöjjön a hagyományos: Isten éltessen sokáig, f****d érjen bokáig! :P:D:cool:

Még minimum száz ilyen évfordulót :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh az ilyet úgy nem szeretem....

 

Felakasztotta magát Lucy Gordon

Szerdán, két nappal a huszonkilencedik születésnapja előtt párizsi lakásában felakasztotta magát Lucy Gordon angol színésznő és fotómodell. Tette amiatt is érthetetlen, mert Gordon színészi karrierje meredeken ívelt felfelé: játszott többek között a Még mindig lakótársat keresünk-ben és a Pókember 3-ban, valamint tavaly elnyerte a Serge Gainsbourg-ról készülő nagyszabású életrajzi filmben Jane Birkin szerepét, amire rengeteg ismert brit és amerikai színésznő is pályázott. Búcsúlevél létezéséről nem számoltak be a híradások. (Forrás: Yahoo)

http://origo.hu/filmklub/20090521-felakasz...ucy-gordon.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh az ilyet úgy nem szeretem....

 

Felakasztotta magát Lucy Gordon

Ez nagyon szomorú hír :rock: Nálam mondjuk, ami a legkiakasztóbb volt ilyen szinten, a 20 körüli J. Brandis (ha jól emlékszem a fiú nevére), aki szintén öngyilkos lett. Még szinte gyerek volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.