Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tenel Ka, nekem is van gyerekem is és munkám is, sőt váltani is tudtam volna többször is, szóval a gyerek nem feltétlen akadály. :D De nagyon drukkolok!

Köszönöm a bíztatást, nálunk is szerencsére minden gyermekes családtagnak van melója is. Én kicsit parázok még, elég speckó a helyzetem. Havanna lakótelepen lakunk albérletben. Persze nem vagyunk bejelentve. Így gyerek csak Csepelre mehet bölcsibe, az durván 50 perc tőlünk. Viszont, mint írtam, sógornőm ott melózik, tutira jó helye lenne.

Férjecske korán megy, későn jön. Nem minden nap, de gyakran. Így nekem kéne hozni-vinni. Viszont ilyen melót találni nem könnyű. Legalábbis azt biztos nem csinálhatom, amit eddig -eladó voltam egy boltban. 2 műszak, és a kisgyerekesekért nincsenek oda :) Ezért váltok is :D

Még egy pozitív a csepeli oviban: Anyósom is ott lakik, 10 percre a bölcsitől. Ha nem tudok odaérni, ő elhozza. De ezt sem szeretném gyakran igénybe venni. Egyrészt mert elég neki a sógorom, aki 14 éves és autista. Szerencsére nem az a teljesen bezárkózó, és kisfiamat imádja, és viszont, kisfiam is szereti a nagybácsiját :D

Sajnos nekem más segítségem nem nagyon van, apukám és tesóm messze laknak, hogy el tudjanak Nolcsimért menni, így igazából férjecske - ha ráér - és én maradunk, meg ahogy írtam, néha anyós.

Szóval sok mindent kell összehangolni, de ahogy írod, te is tudod milyen :D Köszönöm a drukkot! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így nekem kéne hozni-vinni. Viszont ilyen melót találni nem könnyű. Legalábbis azt biztos nem csinálhatom, amit eddig -eladó voltam egy boltban. 2 műszak, és a kisgyerekesekért nincsenek oda :) Ezért váltok is :D

Többektől hallottam már itt, hogy gyerek miatt kénytelenek voltak feladni a jó állásukat Pesten, mert nem tudták megoldani, hogy vigyék-hozzák óvodából meg oda. No meg a bölcsiben többszörös a túljelentkezés, és az óvodába se lehet túl korán bevinni. Aztán meg a szülők vagy találnak itt melót vagy nem, de inkább nem. Szóval nagy csapdahelyzet az egész. Nektek sem egyszerű, pedig még közelebb is vagytok melóhelyekhez. Tényleg még egyszer megy a sok-sok drukk, hogy sikerüljön :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is írhatnám neki, hogy Boldogat, de már jó ideje nem láttam itt (és máshol sem hála... :D )

Amúgy a születési legenda szerint elvileg 23:58-kor született meg :D

 

Na mindegy, hátha még vissza eszi a fene: Boldog szülinapot Mina! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.