Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor most elmarad a karácsonyi berúgás? :P

Kivételesen el, illetve, elhalasztottuk a két ünnep közöttre :P Mondjuk inkább az karácsony előtti, fenyőfavásárlási berúgás. De azért ma favétel után csak benéztünk egy kocsmába egy pohárka Unicumra, meg egy korssócska sörre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen el, illetve, elhalasztottuk a két ünnep közöttre :) Mondjuk inkább az karácsony előtti, fenyőfavásárlási berúgás. De azért ma favétel után csak benéztünk egy kocsmába egy pohárka Unicumra, meg egy korssócska sörre ;)
Akkor megnyugodtam. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti lesz öröm :P

 

Na most akkor már be tudok számolni arról, mi volt az a marha nehéz ajándék, amit cipeltem vasárnap, néhol a segítségetekkel :P Egy Egyiptomos album :D Barátnőmmel voltunk a Tutankhamon-kiállításon, és ezzel lepett meg. Mondtam is neki, hogy ha ötösöm lesz a lottón, elmegyünk személyesen megsasolni mindent :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti lesz öröm :P

 

Na most akkor már be tudok számolni arról, mi volt az a marha nehéz ajándék, amit cipeltem vasárnap, néhol a segítségetekkel :P Egy Egyiptomos album :D Barátnőmmel voltunk a Tutankhamon-kiállításon, és ezzel lepett meg. Mondtam is neki, hogy ha ötösöm lesz a lottón, elmegyünk személyesen megsasolni mindent :P

 

Az szép lehet! Akkor lesz mit nézegess a szabid alatt is. Én már két Karácsonyi éneken vagyok túl, most főzöm a forró csokit! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, rengeteg minden van itt, egy rakat dvd, Anna-könyvek, Dűne-könyvek, no meg a Rómások, amiben éppen valahol járok, no meg a vasárnap megvásárolt kiadvány is kézközelben van :D Szóval nem fogok unatkozni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este mikor kigyúlnak a karácsonyi fények,

a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek.

Ekkor a szemembe a szeretet fénye lángol,

S a gyertya fényénél még a csillag is táncol.

 

Mikor a fenyőfa illata megérinti szívünk,

ezen az estén még az álmokban is hiszünk.

Nem szeretnék mást csak boldog lenni,

és másokért a szokottnál is többet tenni.

 

A rohanó világban megkopnak a fények,

halványak a hitek, halványak a remények.

Nem szeretnék mást csak hinni a szóban,

Őszintén szeretni és bízni a jóban.

 

Boldog, békés karácsonyt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Karácsonyt itt és most is! :D

Fárasztó nap volt, de minden remekül sikerült. :P Viszont holnap jön a második menet, mert jön a tágabb család ebédre, szóval kezdhetem előlről az ünnepi készülődést reggel. De péntektől full pihi lesz filmekkel, könyvekkel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt gondolom már nézi a Star Trek eredeti dvd-jét, amit ajándékba kapott :D:P

Tavaly ilyenkor emlékszem Cloverfield volt a sláger :P

Én már megnéztem! :P Sőt, a Trek klub felkért, hogy Ortissal írjunk pár cikket az egyik jövőévben megjelenő újságukba, ami Klingon-központú lesz. Szerencsére megvan a 6 évvel ezelőtti Klingon-nap teljes anyaga! :P Az 5 órás műsor volt, amit ketten adtunk elő Ortissal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Karácsonyt itt és most is! :D

Fárasztó nap volt, de minden remekül sikerült. :P Viszont holnap jön a második menet, mert jön a tágabb család ebédre, szóval kezdhetem előlről az ünnepi készülődést reggel. De péntektől full pihi lesz filmekkel, könyvekkel. :P

Ez ismerős, holnap futi anyóshoz, holnapután apumhoz. Utána jön csak a pihike! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt gondolom már nézi a Star Trek eredeti dvd-jét, amit ajándékba kapott :P:P

"Sajnos" nem. Idén mást kaptam, nem DVD-t. Ami kicsit fura, évek óta volt DVD az ajándékok között, most meg egy se. Nem is tudok mit kezdeni magammal most az éjszaka. Sebaj, hallgatom az Avatar zenéjét, írok, meg majd éjfél után olvasom a Harry Pottert, aztán csucsuka :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sajnos" nem. Idén mást kaptam, nem DVD-t. Ami kicsit fura, évek óta volt DVD az ajándékok között, most meg egy se. Nem is tudok mit kezdeni magammal most az éjszaka. Sebaj, hallgatom az Avatar zenéjét, írok, meg majd éjfél után olvasom a Harry Pottert, aztán csucsuka :D
Én kaptam DVD-t, mégpedig a Forrást! Nagyon örülök neki!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.