Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

http://www.nlcafe.hu/aktualis/20100401/hat...marha_vilagnap/

 

Nesze nekik! A szürkemarhát mégiscsak elfogadottabbmegenni , mint a fókahúst, és még a kancsiknak áll feljebb!

;)

A fókavadászattal tudtommal az a baj, hogy brutális módon végzik. Láttam fényképeket sajtófotó kiállításon pár éve...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nála/náluk teljesen normális, hogy eltűnnek pár hónapra is akár. Nekem az rémlik, hogy tavaszra írtak költözést, szóval lehet, hogy költözés alatt állnak éppen. Ortisnak írtam mailt a névnapjára, nem válaszolt rá, szóval szerintem net elé sem kerültek az utóbbi időkben. Majd rácsörgök, hogy mi van velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha költöznek/költöztek mostanában (nekem is rémlik, hogy volt erről szó a bölcsöde-téma kapcsán), akkor kisebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy gép elé üljenek. Én sokszor költöztem már, ebből egyszer átmeneti helyre pár hónapra, és utána a házunkba, ahol most lakunk, és mondhatom, hogy hetekig káosz volt a holmik között. Kisgyerekkel ez nagyon nehéz ügy. És könnyen lehet, hogy a netkapcsolatot sem egyszerű intézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog nyulat!
Kellemes húsvéti ünnepeket! :yes: Holnap kerti csokitojás keresgélés és tojásfestés lesz, szerintem ezt várja mindenki a legjobban az egész húsvét alatt.

 

Egyébként nálunk van boldog nyúl, kettő is. :D Épp egy éve jöttek hozzánk. Azóta nagyobb és kerti ketrecbe költöztek, és szép nagyra nőttek, hiába törpenyulak. Jól tartjuk őket, látszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nálunk van boldog nyúl, kettő is. :yes: Épp egy éve jöttek hozzánk. Azóta nagyobb és kerti ketrecbe költöztek, és szép nagyra nőttek, hiába törpenyulak. Jól tartjuk őket, látszik. :D

Nálatok minden állatnak jó dolga van :D Nyusziknak is remek a helyük :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt még nem hallottam. :yes:

Az sw.hu fórumán Salla mondogatta mindig, így ismerem, de nem rémlik, hogy előtte olvastam volna-e máshol :D Már akkor is nagyon jópofának tartottam :D

 

Phobos, nagyon aranyos ez a miniképregény :D

 

Jó húsvétolást mindenkinek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sw.hu fórumán Salla mondogatta mindig, így ismerem, de nem rémlik, hogy előtte olvastam volna-e máshol :D Már akkor is nagyon jópofának tartottam :D

 

Phobos, nagyon aranyos ez a miniképregény :D

 

Jó húsvétolást mindenkinek :yes:

Majd megyek és jól meglocsollak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.