Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hogy én mekkora marha vagyok, de komolyan... Azért elég nagy a hátránya annak, ha nem nézek bele minden topikba... Olyan dolgokról lemaradok. Krande és Gyoka szülinapja apropóján (Isten éltesse őket sokáig! :)) kíváncsiságból visszanéztem, hogy miket írtatok az én szülinapomon, erre tátott szájjal bámulva látom, hogy a fél fórum jókívánságokkal bombázott. :D Így utólag is köszi szépen mindenkinek. :D Talán már tényleg elérkezett az ideje, hogy kicsit komolyabban vegyem ezt a fórumozást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen mindenkinek! :)

 

Huh! De rég jártam erre! De hát ez van, ha valakinek van egy "jól fizető" munkahelye, ahol mindig számítanak a munkájára. Havi átlag 26 napot melózok, beleértve a vasárnapokat is. Így a környéken jó fizetésnek számító nettó 120 ezret tudok összeguberálni. Cserébe marad napi 3-4 óra szabadidőm, ebbe kell beleférnie mindennek... Még nem tudtam eldönteni, megéri-e igazán...

 

Minden esetre megpróbálok gyakrabban visszatérni ide, mert azért mégiscsak ez a legjobb SW-s fórum és csapat, ahonnan bűn hiányozni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy én mekkora marha vagyok, de komolyan... Azért elég nagy a hátránya annak, ha nem nézek bele minden topikba...

Én is ilyenek miatt igyekszem minden topikot rendesen követni :) Kivéve a szgépes játékokat :D

 

Gyoka, nem irigylésre méltó a helyzeted :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, sűrű az életem! :)

 

Dzséjt!

 

Megyek a tizedikei "conra", úgyhogy hozhatod a könyveket. Könnyen meg fogsz találni, Szíriusz egyesületesként leszek jelen, és természetesen sok társasjáték társaságában leszek megtalálható. Így legalább láthatom a művedet is! :)

 

 

Skacok, aug 28-án hatalmasat fogok bulizni. Esküvőre vagyok hivatalos, és Ortisom lesz a vőfély! Teljesen kész vagyok, mert váratlanul jelentették be a házassági szándékot.(baráti pár, ráadásul nem fiatalok, a csajnak a kissebbik fia tavaly érettségizett).

Sőt, mikor megkérdeztem, hogy jutottak erre a döntésre, közölték: Hát igazából szakítani akartunk!!! (jogos volt a kérdésem, ésvek óta nyuzta őket mindenki, mikor házasodnak össze? A válasz a soha volt)

Sőt, az esküvő is hamarabb lett volna, ha a pasi emléxik hogy hol és mikor volt az első - és eddig egyetlen - házasságkötése. Mert ott adják ki a válásról is a papírt, ami kell az új esküvőhöz. Szóval ezek után én nem számítok "sima" lagzira! :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen mindenkinek! :)

 

Huh! De rég jártam erre! De hát ez van, ha valakinek van egy "jól fizető" munkahelye, ahol mindig számítanak a munkájára. Havi átlag 26 napot melózok, beleértve a vasárnapokat is. Így a környéken jó fizetésnek számító nettó 120 ezret tudok összeguberálni. Cserébe marad napi 3-4 óra szabadidőm, ebbe kell beleférnie mindennek... Még nem tudtam eldönteni, megéri-e igazán...

 

Minden esetre megpróbálok gyakrabban visszatérni ide, mert azért mégiscsak ez a legjobb SW-s fórum és csapat, ahonnan bűn hiányozni. :)

Köszönjük a kedves szavakat. :D A meló csak felzabálja az embert, de sajnos kell a pénz. :D Én is remélem, hogy mihamarabb több időd lesz. Mondjuk ötösöd lesz a lottón. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hepi börtcdéjt, Riddick! :D

 

Huh, sűrű az életem! :D

 

Dzséjt!

 

Megyek a tizedikei "conra", úgyhogy hozhatod a könyveket. Könnyen meg fogsz találni, Szíriusz egyesületesként leszek jelen, és természetesen sok társasjáték társaságában leszek megtalálható. Így legalább láthatom a művedet is! :)

Okézsoké, már csak meg kell próbálnom nem elfelejteni :D

Apropó, melyik részre mondtad, hogy akár meg is tarthatom? Élnék a lehetőséggel, ha még áll az ajánlat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.