Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát nem egészen. Nagyon általánosítasz. Sok barátnőm van(nem dugópartner de nagyon jó barátok) és egyik sem ilyen pedig pár huszonéves. Az hogy a plazakban van pár ilyen az nem jelent semmit. A nők többsége teljesen normális és nem a tuc-tuc-ra hajt és a pénzre.
Frenkie, amikor azt írom, hogy általánosítani nem lehet, te miért fogod rám, hogy általánosítok? Amúgy másrészről lehetne, mert egy-két százalék kivétellel aztán nem sokra megy az ember. De ugye itt is az számít, hogy ki mit tapasztal innen-onnan, a többi meg rendszerint nem számít az embernek, mintha nem is létezne a másik tapasztalata. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öt évvel ezelőtt biztos nem írtál volna ilyet. :)
Pedig öt éve is jó színész volt, és szimpatikus. Az más kérdés, hogy a jelleme lehet elítélhető. Akik színházba is járnak, azok a megmondhatói milyen zseniálisan játszik. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóvilág: Oldiekám. Ne viccelj már. Ahogy egy csinos csaj lehúzza a bugyiját a vv4-ben, vagy összefekszik valakivel, vagy fürdés közben széthúzza amit szét kell, abban a pillanatban rá fogsz kattintani. Persze a többi ember is aki most fikázza hogy hülyék nézik stb. Nem. Ahogy szeretkezés lesz a villában azonnal kattintás. Igazam van?

Stohl-al semmi probléma erre a szerepre született. Balázs teljesen hiteltelen, Stohl a király. Őt szoktuk meg a régi 3 részben is.

Jó nagy tévedésben vagy. Nyálat csorgatni csak igényes erotikus műsorra szokásom, de nem celebmajmokéra akik Bivalyb*sznádról bekerülve, a legutolsó repedtsarkú örömlányként a csöcseiket mutogatják.

A múltkor belinkelt argentin műsor na az már valami volt. Nem hadováltak holmi erkölcsi morálról, hanem bemutattak egy igen ízes erotikus műsorszámot amiről mindenki tudta, hogy az ami.

 

Más. Nem tudom mekkora királynak tekintenéd azt a gusztustalan férget ha a te autódba rohant volna bele részegen és beszívva. :)

 

Balázs témához. Nincs egyedül a gyerek a szakmában, számtalan hasonló videó került már ki a szakmabelijeikről is amikor fiatalabbak voltak. egyik sem szent, ők is emberek, káromkodnak, gusztustalankodnak miegyéb. De kevés van aki ezzel testi károsodást okoz másoknak. Nem szép dolog ez se ezt hozzáteszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is több ezer lány. Nem tudsz ennyi közül választani? :) Megtalálni is meg lehet, ha az ember eléggé elszánt.
Én azért más korosztály vagyok, meg az is akik közül válogatnék :P Az egy más kérdés, hogy már r*hadtul nem érdekel az egész. Az életem ezen részét lezártam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, ne viccelj már!

 

Te lennél az első, aki felháborodva írna be ide a fórumba, ha Balázs így szétsz/patná a fejedet, mint annak a szegény túlsúlyos lánynak. Jó poén volt, jót nevettél? Menjünk, kérdezzük meg a lányt, vajon ő is értékelte-e a humort. Tudod hogy hívják az ilyet? Az emberek megalázása!

 

Ez a Balázs egy görény, akár forgott "valójában" a kamera, akár nem. Hányni tudnék tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig öt éve is jó színész volt, és szimpatikus. Az más kérdés, hogy a jelleme lehet elítélhető. Akik színházba is járnak, azok a megmondhatói milyen zseniálisan játszik. :)
Én nem a képességei miatt írtam. Azzal nekem sose volt semmi bajom. Nem mintha ismerném más munkáit a szinkronokon kívül.

Csak eszembe jutott hogy a szinkronos topeszban eléggé lehúztad annak idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem a képességei miatt írtam. Azzal nekem sose volt semmi bajom. Nem mintha ismerném más munkáit a szinkronokon kívül.

Csak eszembe jutott hogy a szinkronos topeszban eléggé lehúztad annak idején.

Én már nem emlékszem. De biztos nem jött be valamelyik munkája. Öt év nagy idő.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nem emlékszem. De biztos nem jött be valamelyik munkája. Öt év nagy idő.
Úgyis az a lényeg hogy Stohl azóta már jobb színben tűnik fel nálad. Az csak jó lehet. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nagy tévedésben vagy. Nyálat csorgatni csak igényes erotikus műsorra szokásom, de nem celebmajmokéra akik Bivalyb*sznádról bekerülve, a legutolsó repedtsarkú örömlányként a csöcseiket mutogatják.

Pedig most már napig Voksán Virág lesz bent, a blikkből meg megtudtam, hogy ő a férfiak álma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgyis az a lényeg hogy Stohl azóta már jobb színben tűnik fel nálad. Az csak jó lehet. :)
Az ember változik, és ez nem egy olyan sarkalatos téma, hogy becövekelt álláspontja legyen az embernek. De mondom, már nem is emlékszem mi volt a probléma vele. Megmondom őszintén nem is különösebben izgat. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mondom, már nem is emlékszem mi volt a probléma vele.
Az hogy elk*rvult volt. Amúgy tényleg nem éri meg ezzel különösebben foglalkozni mert már úgyse aktuális.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hogy elk*rvult volt. Amúgy tényleg nem éri meg ezzel különösebben foglalkozni mert már úgyse aktuális.
Ezt valamilyen szinten még a mai napig is tartom. Nem értem minek égeti magát ilyen műsorokban. Vagyis értem én....a pénz miatt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt valamilyen szinten még a mai napig is tartom. Nem értem minek égeti magát ilyen műsorokban. Vagyis értem én....a pénz miatt. :)
Szerintem se kéne műsort vezetgetnie. Nem is illik hozzá. Játszon, meg szinkronizéljen meg vadászgasson és ha mást is akar csinálni akkor az olyan legyen amivel nem járatja le magát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se kéne műsort vezetgetnie. Nem is illik hozzá. Játszon, meg szinkronizéljen meg vadászgasson és ha mást is akar csinálni akkor az olyan legyen amivel nem járatja le magát.
Hát ja. Van sok jó színész, aki nem él rivalda fényben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Csak arra utaltam, hogy ezeket a műsorokat főleg a szex miatt nézik. Ok te nem ,bocs. Amikor Renato és Évi összejött összeomlott a Big Brother szervere annyian akarták megnézni.

A nőkkel kapcsolatban meg szerintem nagyon el vagy tévedve. A plazacicusok talán a hölgyek 5 százaléka. Sokkal több normális nő van, főleg a te korosztályodban. Az lehet hogy a tizenéves korosztályban eltolódik az arány, de a harmincasoknál tuti nem. Csak gondolj arra, hogy itt is mindegyik hölgy teljesen normális.

Szerintem ne add fel.

Abban igazad van hogy Stohl csúnya dolgot művelt. Viszont már fél éve volt, folyik a tárgyalása. De ezektől függetlenül zseniálisan vezette az elöző Valóvilágokat. Erre született. Persze lehet hogy Balázs is lesz ilyen jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Csak arra utaltam, hogy ezeket a műsorokat főleg a szex miatt nézik. Ok te nem ,bocs. Amikor Renato és Évi összejött összeomlott a Big Brother szervere annyian akarták megnézni.

A nőkkel kapcsolatban meg szerintem nagyon el vagy tévedve. A plazacicusok talán a hölgyek 5 százaléka. Sokkal több normális nő van, főleg a te korosztályodban. Az lehet hogy a tizenéves korosztályban eltolódik az arány, de a harmincasoknál tuti nem. Csak gondolj arra, hogy itt is mindegyik hölgy teljesen normális.

Szerintem ne add fel.

Abban igazad van hogy Stohl csúnya dolgot művelt. Viszont már fél éve volt, folyik a tárgyalása. De ezektől függetlenül zseniálisan vezette az elöző Valóvilágokat. Erre született. Persze lehet hogy Balázs is lesz ilyen jó.

A nők tekintetében a húszas korosztályról volt szó, szóval a megállapítás főleg rájuk vonatkozott nem kell ide keverni a többi korosztály, nem mintha azokkal nem lenne gond, meg miegymás mert lehetne náluk már a válások körüli okokat vizslatni. De persze mi, férfiak se vagyunk angyalok, szóval nem kennek rájuk mindent. :)

Nem adtam fel, csupán lezártam. :) Majd ha lesz fény az alagút végén, meg nem lesz kilátástalanság meg tehetetlenség akkor visszatérek eme szörnyű emberi "vadászatra" :D:)

 

Frenkie, a bűnösség nem évülhet el, történjen az a múlt héten vagy az előző évben, főleg úgy, hogy visszaeső. Azt aláírom én is, hogy ripacskodása ellenére érdekes figura a műsorvezetők körében, de ugyanígy Balázs is. De ettől még nem kéne őket így sztárolni azok után amit tettek, úgy, hogy a hétköznapi embert ezek után úgy csapnák ki a melóhelyéről hogy a lába nem érné a földet. Ez a kettős mérce, ez jellemzi Magyarországot. Egyesek következmények nélkül úsznak meg súlyos bűncselekményeket, míg másokat egy eldobott csikkért súlyos pénzbírsággal sújtanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kettős mérce, ez jellemzi Magyarországot. Egyesek következmények nélkül úsznak meg súlyos bűncselekményeket, míg másokat egy eldobott csikkért súlyos pénzbírsággal sújtanak.

Azért ez nem csak kis hazánk sajátossága :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a kémia fantasztikus! Lényegében a saját világunk leírása. Ajánlom P.W Atkins : A periódusos birodalom című könyvét. Olvasmányos és nagyon szórakoztató kalauz ez az elemek világába.

Szerintem is az, nagyon szerettem a kémiát :D Elmehetnél kémia tanárnak, nemsokára nagy hiány lesz belőlük :P Egyik nap olvastam, hogy kémia, fizika, biológia tanárnak alig jelentkeznek a diákok. Persze én már nem nagyon fogok váltani, de pl. kémia, biosz mindig is a kedveltebbek közé tartozott nálam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az, nagyon szerettem a kémiát :D Elmehetnél kémia tanárnak, nemsokára nagy hiány lesz belőlük :P Egyik nap olvastam, hogy kémia, fizika, biológia tanárnak alig jelentkeznek a diákok. Persze én már nem nagyon fogok váltani, de pl. kémia, biosz mindig is a kedveltebbek közé tartozott nálam :P
Köszi a felértékelést. :P Nekem mindig, amikor vizet iszok az jut szembe, hogy ezt üstökösök hozták a földre... Ráadásul hidrogén is van benne, ami meg kb. 12 milliárd évvel ezelőtt keletkezett.... De ott az arany vagy az ezüst. azok mind egy szupernóva robbanásban jöttek létre valamikor nagyon régen. És most itt van, megfoghatom....ez szerintem az egyik legcsodálatosabb dolog. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amikor a mi maradványaink alkotnak majd egy csillagot :D Belegondolni is elképesztő, csodálatos :D

Erről jut eszembe az anyukák azt szokták mondogatni a gyerekeiknek hogy ne fogdossanak meg semmit mert ki tudja hol volt ez élég vicces mert rengeteg helyen :P

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amikor a mi maradványaink alkotnak majd egy csillagot :D Belegondolni is elképesztő, csodálatos :D
Bizony, bár a Föld valószínűleg megússza, és a Napból se lesz szupernóva. :P Azért az időarányokat elnézve a technikai civilizációnk kb. 1 másodperce jött létre...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy értem, amikor a nap elpusztul és a törmelékből és gázból új csillag jön létre :D
Törmelék nem lesz, mert nem robban fel. :D Lassan fog kinyúlni. Persze később majd veszteni fog anyagot is, amik beépülhetnek születő csillagrendszerekbe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A PlayXp.com a tegnapi nap folyamán kiadott egy ranglistát, amin azoknak a játékosoknak a neve szerepel, akik eddig a legtöbb pénzt nyerték az sc2-vel.

 

1. Fruitdealr (Z) TSL ~18.327.200 Ft

2. NesTea (Z) IM ~$18.290.800 Ft

3. Rainbow (T) STARTALE ~7.327.200 Ft

4. Genius (P) ZeNEX ~5.781.800 Ft

5. MarineKing (T) Prime ~$5.509.000 Ft

6. Loner (T) ? ~2.363.600 Ft

7. Ensnare (T) oGs ~2.181.800 Ft

8. Boxer (T) SlayerS ~1.872.600 Ft

9. LiveForever (T) ZeNEX ~1.818.200 Ft

10. Jinro (T) TL ~1.304.400 Ft

11. Inca (P) oGs ~1.090.800 Ft

12. Idra (Z) EG ~1.009.000 Ft

13. White-Ra (P) mouz ~$1.000.000 Ft

14. Zenio (Z) oGs ~872.600 Ft

15. Maka (T) Prime ~872.600 Ft

16. HongUn (P) Prime ~836.200 Ft

17. Kyrix (Z) ZeNEX ~781.800 Ft

18. Check (Z) Prime ~781.800 Ft

19. TT1 (P) Fnatic ~750.000 Ft

 

Ez nem semmi :D

(A hírt a starcraft2.hu-ról szedtem le)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.