Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Itt már megint elég szép mennyiségű hó esik. Én még nem emlékszem ilyen hosszú télre.

Én sem. Azt sem mondhatjuk, hogy a tél kezdete húzódott el, mert az sem igaz, volt tél már decemberben is, havazás és jó hideg is.

Kb. három hete szenvedek, ha hidegfront jön, akkor az ízületeim (gyógyszerszintig fajult a probléma), ha hirtelen meleg (mint ahogy majd hétvégén is), akkor a cukrom mászik az egekbe :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem. Azt sem mondhatjuk, hogy a tél kezdete húzódott el, mert az sem igaz, volt tél már decemberben is, havazás és jó hideg is.

Kb. három hete szenvedek, ha hidegfront jön, akkor az ízületeim (gyógyszerszintig fajult a probléma), ha hirtelen meleg (mint ahogy majd hétvégén is), akkor a cukrom mászik az egekbe :pfff:

Nagyon kellemetlen ez. :( Talán jövőhéttől már kiegyensúlyozottabb idő lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem. Azt sem mondhatjuk, hogy a tél kezdete húzódott el, mert az sem igaz, volt tél már decemberben is, havazás és jó hideg is.

Kb. három hete szenvedek, ha hidegfront jön, akkor az ízületeim (gyógyszerszintig fajult a probléma), ha hirtelen meleg (mint ahogy majd hétvégén is), akkor a cukrom mászik az egekbe :pfff:

 

 

Jobbulást, ha ez egyáltalán gyógyítható. Különben honnan lehet tudni hogy az időjárástól van valami baja az embernek? Meg kell figyelni hogyha mondjuk 3-szor fáj a fejem akkor akkor mondjuk hidegfront van és akkor tuti hogy az az oka?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Disney f*szságai elvették a kedvem az egész TCW-től, sajnálom :(

És ez a fórum a Disney égisze alatt fut? Mi tán a Disney alkalmazottjai vagyunk? A TCW-t a Disney csinálta? :facepalm: Vagy innentől kész, slussz, passz, a Star Wars nem is létezik, mert Disney? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kellemetlen ez. :( Talán jövőhéttől már kiegyensúlyozottabb idő lesz. :)

Jó is volna. Kiegyensúlyozottan lehetne már meleg tavasz :D

 

Jobbulást, ha ez egyáltalán gyógyítható. Különben honnan lehet tudni hogy az időjárástól van valami baja az embernek? Meg kell figyelni hogyha mondjuk 3-szor fáj a fejem akkor akkor mondjuk hidegfront van és akkor tuti hogy az az oka?

Köszi, sajnos ezek nem gyógyíthatóak. Passz, az általános (fejfájós, stb.) értelemben vett frontérzékenységet nem tudom, mivel nekem csak a leírt tüneteim vannak, viszont azokról tudni lehet, hogy milyen front miatt vannak. A front cukorszintre való hatását tapasztalati úton (gondolom, a fejfájásos panaszokat is megfigyeléses útján saccolják be), de ez az emberek többségét nem érinti. Az viszont tény, hogy az ízületi problémáknak a hideg nagyon rossz. Ezt leginkább idősebbek szokták tudni, de sajnos én már fiatalon is szenvedek ettől a kórságtól. Egyik kollégám mondta, ha tudnának az ízületi fájdalmakra, problémákra gyógyírt, azzal sokkal több emberen segítene az orvostudomány, mintha feltalálnák a rák ellenszerét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó is volna. Kiegyensúlyozottan lehetne már meleg tavasz :D

Ezt én is őszintén kívánom. :D

 

Köszi, sajnos ezek nem gyógyíthatóak. Passz, az általános (fejfájós, stb.) értelemben vett frontérzékenységet nem tudom, mivel nekem csak a leírt tüneteim vannak, viszont azokról tudni lehet, hogy milyen front miatt vannak. A front cukorszintre való hatását tapasztalati úton (gondolom, a fejfájásos panaszokat is megfigyeléses útján saccolják be), de ez az emberek többségét nem érinti. Az viszont tény, hogy az ízületi problémáknak a hideg nagyon rossz. Ezt leginkább idősebbek szokták tudni, de sajnos én már fiatalon is szenvedek ettől a kórságtól. Egyik kollégám mondta, ha tudnának az ízületi fájdalmakra, problémákra gyógyírt, azzal sokkal több emberen segítene az orvostudomány, mintha feltalálnák a rák ellenszerét.

Szomorú dolog, hogy fiatalon ilyen krónikus betegségektől szenvedsz. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy nagyjából erről volt szó a talin.

 

http://www.origo.hu/nagyvilag/20130330-eszakkorea-kihirdette-a-hadiallapotot.html

 

Úgy gondolom ez már nem vicc itt azonnal megelőző támadást kell intézni ellenük. Ott van a Samsung Lg, Hynday stb és több millió ártatlan ember. Elképesztő hogy egy dolgos munkával felépített és ott nyugati jólétet létrehozó államot egy ilyen idióta fenyegessen. Ezt is megint az USA-nak kell helyrehozni. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát gyerekek, nagyon vigyázzatok az online adataitokra, mert most törték fel az egyik Xbox játékos fiókomat... az oldal teljesen olyannak tűnt, mint a hivatalos, majdnem ugyanúgy kérte az adataim, nem voltam elég figyelemes, és ennyi elég is volt. Rögtön kapcsoltam, megváltoztattam a jelszóm, de hiába. Valószínűleg addigra belépett a hacker, és a jelszóváltoztatás nem volt elég ahhoz, hogy ledobja. Végül sikerült blokkolnom a felhasználóm, de addigra már elég csúnya károkat okozott a felhasználómban... azóta ráadásul mindenhol meg kellett változtatnom a jelszavam, ahol hasonlót használtam...

 

Többé nem esek ebbe a hibába, az biztos, tanuljatok a káromon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, aki Star warsosan szeretne locsolkodni, annak itt van két változat (saját):

 

Normál verzió

Alderaani hercegnő,

Meglocsollak, mert az menő.

Részesíts hát jutalomban,

Fél év mondjuk karbonitban?

 

 

 

SITH verzió

Alázatos mesterem,

Kölni most a fegyverem,

Se perc alatt meglocsollak,

Ha nem figyelsz, elektrosokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát gyerekek, nagyon vigyázzatok az online adataitokra, mert most törték fel az egyik Xbox játékos fiókomat... az oldal teljesen olyannak tűnt, mint a hivatalos, majdnem ugyanúgy kérte az adataim, nem voltam elég figyelemes, és ennyi elég is volt. Rögtön kapcsoltam, megváltoztattam a jelszóm, de hiába. Valószínűleg addigra belépett a hacker, és a jelszóváltoztatás nem volt elég ahhoz, hogy ledobja. Végül sikerült blokkolnom a felhasználóm, de addigra már elég csúnya károkat okozott a felhasználómban... azóta ráadásul mindenhol meg kellett változtatnom a jelszavam, ahol hasonlót használtam...

 

Többé nem esek ebbe a hibába, az biztos, tanuljatok a káromon!

A banki adathalászok pont ilyen módszerrel lopnak adatokat. Sajnálatos amit történt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.