Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most egy jó darabig biztos nem lesz senki. Sört meg ittam az ünnepek alatt. :nana: Remélem Te is fogyasztottál valamit.

Persze, hogy ittam.Fogok is.Bár lehet, hogy a szilveszteri buli meghiusúl, trombózis miatt.A vége az lesz, hogy lemegyek a Wigwamba aztán leiszom magam.

 

MissKarde: Mi a baj a géppel?Hátha tudunk segíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarde: Mi a baj a géppel?Hátha tudunk segíteni.

Köszi a kérdést :nana: Most már minden rendben elvileg. Partícionálni akartuk, de a progi, amit felraktunk hozzá, valamiért hibát írt ki. Tesóm szerint a win-mal van valami gond. Dos alatt meg kb. egy óra alatt csinálta meg. Mikor átraktuk rá a filmjeimet, átvitte a winchesterem az ő gépére, és ott már hamarabb megvolt a folytatással. Filmeket is törölném, de csak a múlt héten vettem dvd-írót, a lemezeim meg még havernál Cegléden. Kicsit bonyolult, de mindegy :lol: Igazából egy teljes víruskeresést akartunk csinálni, de az avikat borzasztó lassan nézi át, és muszáj volt elkülöníteni csak ezeket a fájlokat.

 

Leivással meg picit vigyázni, habár tulajdonképpen csábító program :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gépeknek lelke szokott lenni. Inkább béküljetek ki, és próbálj meg szót érteni vele!

Ha már lelke van, az rég rossz szerintem. :) Én azt szeretem, amíg géphez méltó pontossággal működik, és nincs lelke, amire hatni kéne.

 

Gimis koromban volt a szertárban egy gép, amit elég sokat használtam. Anyatetűnek hívtam a drágát, és lelke volt, a rosszabbik fajtából. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gimis koromban volt a szertárban egy gép, amit elég sokat használtam. Anyatetűnek hívtam a drágát, és lelke volt, a rosszabbik fajtából. :D

:)

Nekem inkább most windows bajom volt (még van is, mert azért sem lesz reinstall, mert ha rágondolok, már frászt kapok, amíg nincs más bajom vele, marad). Na meg nekem is kéne egy memory card :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én memóriám csak 256 M :D A vinyóm meg 160 G, de ez bőven elég. Főleg ha végre kiírom a sorozataim, filmjeim, és törlöm őket.

Haj, skacok, ne ébredjetek fel ünnepekkor piszkosul fájó torokkal, és nem teljesen stabil ez a padló érzéssel (főleg melós napon) :) Máskor is pocsék, de most! De nem baj, legalább van ürügyem, hogy egy kis alkohollal "öblögessem" :D Ha már a szilveszter erre kevés lenne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem már iwiwen is jelölt be számomra ismeretlen, de nem jelöltem vissza.

Aztán megunhatta, és visszavonta a jelölést. Myvippel még nem volt bajom, de oda fel sem léptem hónapok óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.