Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ilyenkor annyira elbizonytalanodok, hogy nem itt van a helyem, ja ráadásul én hülye mindent megakarok tanulni és saját főböl tudni.

Szerinted mi a jobb, hármasnégyessel örülni annak amit csinálsz, vagy full ötösre utálni amit csinálsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki, az adott iskola, egyetem, főiskola stb. (szabadon behelyettesíthető akármilyen oktatási intézmény) pár év múlva véget ér, és utána senkit (hidd el, még téged) sem fog érdekelni, milyen jegyeket kaptál közben. Arra viszont emlékezni fogsz, hogy lelkes voltál, és ha szerencséd van, akkor mások hülyesége és érdektelensége sem most, sem később nem fogja elvenni a kedvedet.

Mindig vannak hülye tanárok és diákok, és úgyanúgy lesznek majd hülye főnökök és munkatársak is. Az egyetlen fontos az, hogy az ember szeresse csinálni, amivel foglalkozik, és remélhetőleg éljen is meg belőle normálisan :)

 

A többi nem fontos, hidd el... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Elegem van, azt hittem, hogy az ember azért megy biológusnak, mert szereti az állatokat, érdekli a természet. Meg akarja ismerni az élő működését, na nem. Ma egész gyakon azt hallgattam az erdőben a madarak helyett, hogy:

-Fúj sikló, bogarak, ide ne hozzd, sokat kell még menni, büdös van., ez olyan sz*r sötöbö.  :D

Szinte én érzem magam nem normálisnak, hogy az unalmas részek ellenére élveztem aaz erdei sétát, hogy megkostoltam az egyik páfrány gyökerét, pár gumót, lábatlan gyíkot fogtam, medve hagymát szagoltam.

Ilyenkor annyira elbizonytalanodok, hogy nem itt van a helyem, ja ráadásul én hülye mindent megakarok tanulni és saját főböl tudni. Így szenvedek a hármasért vagy a belem lóg a négyesért, míg kik más módszereket használnak, azok vígadnak a jó jegyeikkel.................Utálom, hogy ilyen becsületes vagyok. K*rvaélet...... :P

 

SIMONZ ÍRJÁL VALAMI VIGASZTALÓT! :D ( Na jó nem olyat, hogy nyugi kapsz nobel díjat vagy valami ilyesmit, adj tanácsot a túlélésre :) )

Ne keseredj el!

 

Te tudod hogy mit akarsz, téged tényleg érdekel. Mások hozzáállását tojd le. Tény, hogy tényleg kevesen szeretik TÉNYLEG természetet. Bár hogy leendő biológusok fújoénk a bogaraktól?! Brr.

Tessék elkeseredés helyett inkább küldeni képeket a kuszmáról nekem! Én értékelni fogom! :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ilyen kedvesen megköszönttöttetek, engedjétek meg, hogy én is szóljak pár szót Rólatok! :D Lássuk tehát...

 

Zolinak külön köszönöm nagyon a jókívánságot, mert az évek során nagyon sok mindenben segített rajtam (Photoshop), plussz segített eligazodni Pesten is. Továbbá, nagyon büszke vagyok, hogy egy ilyen híres és tehetséges ember ismerőse lehetek :D

 

Odynak azért köszönöm, mert mindig megtiszteltetés, ha valaki "nagy öreg fórumozótól" kapok köszönetet, és nagyon jól esik!

 

Pildinek azért köszönöm meg külön, mert Nő, és mert van egy kis közös előéletünk (e-mail), bár erre csak később jöttem rá :)

 

Szafina, neked is köszönet, téged még nem ismerlek, de majd megismerlek, és ha a fórumon vagy, rossz ember nem lehetsz :D

 

Oldie, neked azért tartozom köszönettel a köszöneten túl, mert általad tudok meg a legtöbbeket a technikai hátteréről a dolgoknak, plussz legalább van valaki, akivel jókat lehet csatázni filmek topikban történet vs látvány ügyben :P

 

Krandénak azért jár köszönet, mert anno meghallgatta a próbálkozásaimat Grievous utánzás ügyben, és nem küldött el a ... ööö ... szóval a Dagobah-ra (ha már 900 év).

 

MissKarrdénak is szeretném megköszönni, egyrészt mert megemlékezett erről a napról, másrészt, ha bárki elkenődik egy picit a fórumon, ő érezhetően igyekszik a pártját fogni, és kiállni mellette, nagyon örülök, hogy tagja vagy a közösségnek (bár ezt mindenkiről elmondhatom).

 

Lokatelli: Focis barátom :P azt hiszem ez mindent elárul. Kevés olyan embert ismerek, aki ezt a sportot és a Star warst is szereti, és hasonlóan gondolkodik mindkettőről, mint Én. Te egyike vagy ezeknek, és nem felejtem el, ahogy 2 éve közösen vezettük fel a VB-t (többek között).

 

Na és persze itt van Dzséjt... akiről mindig lehet egy jót csatázni Star Wars ügyben (kivéve, ha egyetértünk :D), és akit nem könnyű meggyőzni, de siker esetén garantált az öröm :D Nem utolsó sorban te is sok mindenben segítettél már rajtam :D

 

Coce... hát igen. Most, hogy már ismerlek, nem is tudom mit írjak... persze csak hülyülök! Az egyik legjobb fej ember az egyetemen, és a közös interjú során csak mégjobban összekovácsolódtunk :) Plussz nem is beszélve arról, hogy hány meg hány remek kvízfordulót vezettél le... most neked is szeretném megköszönni mindezt :D

 

És a köszöntők közül Rog: neked is jár a köszönet, hiszen hány meg hány párhuzamra kaptam fel a fejem általad... olyan meglátásaid vannak a SW-szal (persze valószínűleg nem csak azzal) kapcsolatban, hogy hihetetlen.

 

 

A lista nem teljes még... tudom jól... de most hirtelen ennyi tellett tőlem.:D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor beleírtam volna, hogy:

 

"... és köszönöm a menedzseremnek, aki olyannyira jó, hogy még a nevét is felcsempészte a köszönetet illetők névsorára, miközben átírta a beszédem! Azt hiszem megérdemel egy tapsot...!"

 

:)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

neked is jár a köszönet, hiszen hány meg hány párhuzamra kaptam fel a fejem általad... olyan meglátásaid vannak a SW-szal (persze valószínűleg nem csak azzal) kapcsolatban, hogy hihetetlen.

Ez igazán jólesett. :D

Amikor olvastam annyira elpirultam hogy úgy érzem mintha a Nap leégette volna a képemet. :P

Kár hogy azt a meglátás dolgot én egy kicsit másképp látom. :P

 

Amúgy tényleg nagyon szép írás az egész 20:50-es. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.