Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dzséjtet pedig emlékeim szerint karácsony után is köszöntöttük, de sebaj, biztos most is örül neki. :)

Igen, jól emlékszel, akkor is tartom, de azért köszi a köszöntőt ma is. Csak kár, hogy tévesen még senki nem adott ajándékot a másik két alkalommal (mert egy van még karácsony előtt is), és ajándékot az igazi névnapomkor sem kapok, mert akkor meg karácsony volt, és már kaptam ajádnékot. Tiszta kicseszés ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is pont ezt akartam javasolni Dzséjtnek :)

Nekem sincs választásom, csak egyszer van Martina nap egy évben :) De pont jókor, mivel kb. fél évvel követi a születésnapomat, és addigra már kiheverjük a karácsonyt is :D

 

Boldog születésnapot, Zoli ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, Ody, Dzséjt, Rog, kolmilan, Donát, Oldie, kudar, Pildi, Nabopolasszar, Gyoka, Misskarrde, Krande, JakeSully: nagyon szépen köszönöm! Ody, te pedig ne bácsizz, öregít. :)

 

Boldog nőnapot kívánok a fórum hölgytagjainak, aktívaknak és passzívaknak egyaránt.

 

Ody: nekem az tetszett nagyon, amit az Index tett be a végére, a telemarketinges fickóval és a "nyomozóval". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog nőnapot a hölgyeknek és névnapot a Zoltánoknak!

(ez de rossz lehet(ett) ajándékozási szempontból Zolinak, hogy születésnapja után egyből névnapja van)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te pedig ne bácsizz, öregít. :)
Bocs'. :P Remélem lesz lehetőség majd valamikor koccintani egy jégerrel. :) Persze a szaunát most is kihagynám. :)

 

Ody: nekem az tetszett nagyon, amit az Index tett be a végére, a telemarketinges fickóval és a "nyomozóval". :D
Az igazat megvallva én ezt a szafaris videót már láttam a National Geographic -on, de most, hogy újra felfedeztem ingerenciát éreztem, hogy berakjam ide is. A videót amit említesz nem láttam...még. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.