Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dehogy agyalok rajta, csak viccesnek tartom a helyzetet. Amúgy nem hiszek az ilyenekben. Bár arra jó, hogy eddig mindkét esetben időt kaptam a sztori átgondolására, így talán még jobbak lettek végül, úgyhogy, ha isteni közbeavatkozásnak hála mennek tönkre a gépeim a regények elkezdésekor, akkor ez csak segítség. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vettem észre, hogy a mai napon van pont egy éve, hogy a fórum tagja vagyok. Eleinte a TCW miatt regisztráltam, de aztán szépen lassan felfedeztem, hogy milyen kiterjedt az egész oldal és mennyi érdekes téma van még, a SW világán kívül is. Ezt az egy évet szeretném megköszönni nektek és elsősorban Ody-nak, mint adminnak, akinek köszönhető ez az egész közösség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a fórumhoz csatlakozni is kell, de valakinek meg is kellett alapítania, szerveznie az egészet és ez külön érdem. ;)

Köszi Wilde, de tényleg mindenki belerakta a magáét ebbe itt. Köztük Te is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi volt a nyár. Szeptember van. Vége a brutális hőségeknek. A kedvenc napom a szeptember 1(9 hónapig nem kell rettegni a hőség miatt) , viszont ami érdekes hogy a kedvenc hónapom viszont a december.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, ez a mostani kellemes idő még nagyon sokáig kitart, és szép hosszú, meleg őszünk lesz :)

Tegnap este piros vonattal jöttem haza, úgy ment rajta a légkondi, mintha még mindig 30 fok felett lenne odakint. 8-ra értem haza, kiléptem a vonatból, és a vonat klímájához képest meglepően "meleg" volt kint. Szerintem a MÁV-nál nem teljesen normálisak.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a MÁV-nál nem teljesen normálisak.

Ez biztos, de nem csak ezért. :D

Én annak örülök, hogy a pokoli melegnek vége (40 fok, azt azért én sem csípem hosszú távon), de a napsütést, a nyárias időt még eltudtam volna viselni egy darabig. Most meg már dzsekiben járhatok dolgozni, melóban éjjelre már néha be kell kapcsolni a radiátort, stb. Jönnek vissza a tél viszontagságai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se oké, hogy több időt kell fűteni egy évben, mint amennyit nem. Még ha csak este/éjjel, hajnalban, akkor is. A nyári meleg ellenére délre kellene költözni :) Már itt is elég gyakran vannak olyan melegek, mint a Földközi-tenger mentén. Sulis csoporttársam volt Rodoszon idén, és azt mondta, hogy hiába volt majdnem 40 fok, a szél mindig fújt a tenger felől, ezért egyáltalán nem érezték ilyen melegnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi volt a nyár. Szeptember van. Vége a brutális hőségeknek. A kedvenc napom a szeptember 1(9 hónapig nem kell rettegni a hőség miatt) , viszont ami érdekes hogy a kedvenc hónapom viszont a december.

Remélhetőleg így lesz, de nem venném biztosra. Máskor is volt már szeptember végén kifejezetten nyári hőmérséklet (30 fok körüli). Az évszakok elcsúszásának hála már nem olyan egyértelmű a hideg-mérsékelt-meleg klíma periódusa, mint korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélhetőleg így lesz, de nem venném biztosra. Máskor is volt már szeptember végén kifejezetten nyári hőmérséklet (30 fok körüli). Az évszakok elcsúszásának hála már nem olyan egyértelmű a hideg-mérsékelt-meleg klíma periódusa, mint korábban.

 

 

Sosem volt szeptember végén 30 fok. Olyan már volt hogy az első 2 hetében nyári meleg volt, de a végén már max 20 fok volt este pedig durva hideg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viccelsz? Tavaly, szeptember 27-én dőlt meg az őszi melegrekord. Csak arra próbáltam kilyukadni, hogy a szeptember beköszönte még nem jelenti feltétlen a meleg megszűnését.

 

 

Valószinü csak helyi szinten volt. Bp-en tuti nem volt ennyi tavaly szeptember végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mifelénk most süt a Nap és rohadt mód fúj a szél. Már csak eső kéne hogy teljes legyen az összkép. Idióta időjárás.

 

Remélem a tél nem fog márciusban is akciózni. Meg azt is hogy nem lesz valami kemény.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Momentán örülök hogy nem kellett sem téli- sem esőkabáttal küzdenem amikor jöttem haza. Ha ilyen marad az idő, hát maradjon. Két éve októberben úsztam még Orfűn, persze most is örülnék ha lenne strandidő a hétvégén. Szél van, eső nincs, majd valószínűleg lesz.

 

 

Más. Itthon összesítek épp. a Scindapsus (Epipremnum) nevű gyakori ám szépséges szobafutókának megvan elvileg mind az öt plusz egy színváltozata. Aureus (ez a gyakori) marble queen (csak győzzem megkülönböztetni az aureustól, elvileg más a levelek mintázata de az aureusnak is lehet márványos levele és viszont) pictus 'silver satin' (ez másik faj, de ugyanolyan szép) enjoy (anyáméktól névnapomra) jáde (hogy miért a sötétzöldet hívják így....?) és neon (ő az új szerzemény, még most piheni ki a vonatozást). Fotók később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a tél nem fog márciusban is akciózni. Meg azt is hogy nem lesz valami kemény.

Csatlakozom.

 

Fotók később.

Köszi előre is, szívesen megnézem őket. Idén próbálkoztam izsópot ültetni magról. Annyi kikelt, hogy majdnem Dunát lehetne rekeszteni (osztogattam is a melóhelyen csokrostól), most jó hasznát veszem, készítettem egy jó nagy adag konyvalékot ebből és pár másik társából, tünetileg megfázásra/nemlétező t*köm tudja, mire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Szuletesnapot!

 

Egyebkent, tegnap az elte-n a beiratkozasom mindossze 4 ora 15 percet vett igenybe. Meg eletembe nem vartam ennyit egyszerre, de az a legszomorubb, hogy ugyanezen az egyetemen, de masik karon kb fele ennyi ido alatt meg tudtak ezt oldani, ugy, hogy ugyanennyi hallgato volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot kudar! :clap:

 

 

tegnap az elte-n a beiratkozasom mindossze 4 ora 15 percet vett igenybe. Meg eletembe nem vartam ennyit egyszerre, de az a legszomorubb, hogy ugyanezen az egyetemen, de masik karon kb fele ennyi ido alatt meg tudtak ezt oldani, ugy, hogy ugyanennyi hallgato volt!

Iszonyú egy szervezés. Hatalmas erővel s*ggbe kéne rúgni azokat akik a hosszú várakozási idő(k)ről tehetnek. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.