Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Wilde: ez egy érdekes cikk a XIX. század végi New Yorkról. A dán bevándorló Jacob Riis az 1800-as évek végén az elsők között dokumentálta a szegények életkörülményeit New Yorkban.

 

 

Elolvastam én is. Nagyon durva. Áldom a szerencsémet hogy ma élek és itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: ez egy érdekes cikk a XIX. század végi New Yorkról. A dán bevándorló Jacob Riis az 1800-as évek végén az elsők között dokumentálta a szegények életkörülményeit New Yorkban.

 

Csak most láttam, ez tényleg nagyon jó, köszi Jake! :) Amúgy volt a History Channel-n pár éve egy dokumentumfilm sorozat Amerika történelméről és ott mintha az egyik epizódban beszéltek volna erről a csávóról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj...nem én kezdtem! Szólj rá először! Nagyon tömbösödtök megint ellenem. Kicsit kapjatok már észbe és vegyétek ki a fejeteket a másik fenekéből. Folyamatosan megpróbáljátok osztani az embert, aztán amikor valaki visszavág, akkor máris jöttök a jómodorral. Gyerekek vagytok, akik a neten hősök, de ha valaki visszaszól, akkor máris jön az erkölcsi tanmese a jómodorról.

 

Kisfiam, először nézz körül, utána ekézz!

 

Olyan volt ez az "ilyen művész szerűség vagy" megnyilvánulás, mintha én Dzséjtet azzal támadnám be, hogy "valami író féle", SimonZ-t azzal sértegetném, hogy valami "garafikus féle" .Tehát nem ellenvéleményt fogalmazok meg, hanem nemtelen módon ott támadom, ahol fáj neki. Nyilván én ilyet nem teszek, egyszerűen csak faék eszreűen leírom, ha a másik egy vadhajtás, de többnyire kifejtem az ellenvéleményemet.

 

Szóval kedves Nute.....az ilyen művész szerűség volt a faék egyszerűségű megnyilvánulás, csak hogy benned is kialakuljon az egységes kép, mi is a különbség az otromba és nemtelen odamondás és a faék egyszerűségű védekezés között. Az a baj, hogy észre sem veszitek, miként osztjátok az embert miközben rázzátok a másik kis pracliját a bokorban, hogy most jól odamantátok és megaszontátok, aztán amikor jön a pofon, akkor meg össznépi sírást tartotok. Külön meg sem kéne néznem a profilt, hogy tudjam, kik a gyerekek ezen a fórumon. :facepalm: Egy kis rózsaillatú burokban éltek ahonnan néha kiszólogattok, majd 10 év múlva már érdemben tudunk tárgyalni, de addig tanuljatok szorgalmasan és legyen meg az érettségi!

 

Mi ez, Zééé, ovi? Ez az egész hozzászólás csupa gyerekeskedés. Nem ellened tömbösödünk, hanem a bujtatott rasszizmusod ellen (mert a "minden ember a saját rasszát akarja a képernyőn látni" az az, ne legyenek kétségeid), az álláspontod ellen.

 

Azt meg nem hinném, hogy Nabo sértegetni akart volna, mi több, te magad írtad az imént, hogy nem vagy művész. Akkor mi a baj a "művész szerűséggel"? Ha képeid jelennének meg a Szépművészeti galériában, jogosan kapnád fel a vizet, de Nabo a hobbi szobrászkodásodra utalt, ami alapján ugyanannyi eséllyel tarthatod magadat művésznek, vagy épp nem.

 

Erre te lesz/rozással majd általánosítással, az összes többi hozzászóló komplett leszólásával reagálsz (gyerekek vagyTOK, rózsaillatú burokban élTEK, ahonnan kiszólogatTOK, stb.) Elég egyetlen általad vélt sérelem, és máris ugyanazt teszed, amit az előbb gyakorlatilag sérelmeztél ,csak épp mindenkivel szemben. Most én is kapjam fel a vizet, hogy szerinted burokban élek és gyerek vagyok, ergo a véleményem fabatkával ér fel? Dzséjt is kapja fel a vizet, mert szerinted burokban élt, holott kőkemény gyerekkora volt? Miről beszélsz jó ember? Egy hatalmas álca mögé bújsz az egész fórumos ittléted alatt, ami az első általad vélt sérelemre leomlik és előtörik az az éned, amit álszent módon előtte másokban bírálsz.

 

Mielőtt másoknak javasolsz önvizsgálat, inkább magadnak kéne, mert ha nem jön össze és sok ilyen kirohanásod lesz még, akkor nem lesz maradásod itt, akármennyire értékes posztokat szoktál máskor összehozni. A közösség efféle leszólogatása nálunk nem pálya!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem megsértődni kell, hanem viselkedni és nem megsérteni a másikat (főleg nem ilyen primitív módon). A további OFF-okat törlöm.

Az ugye eljutott hozzád, hogy Nabopolasszar sértett meg engem és arra reagáltam! Olvasd már el amit írt te kölök! Jó lenne, ha őt intetted volna, hogy ezt nem kéne! Ha moderátornak tartod magad, kérlek ne gyakorolj kettős mércét! Egyébkén őszintén érdekel, hogy miért ez a folytonos kettős mérce...bár a válasz valószínüleg sosem jön el! :pfff:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ugye eljutott hozzád, hogy Nabopolasszar sértett meg engem és arra reagáltam! Olvasd már el amit írt te kölök! Jó lenne, ha őt intetted volna, hogy ezt nem kéne! Ha moderátornak tartod magad, kérlek ne gyakorolj kettős mércét! Egyébkén őszintén érdekel, hogy miért ez a folytonos kettős mérce...bár a válasz valószínüleg sosem jön el! :pfff:

No offense, de arra nem gondoltál, hogyha esetleg tényleg sértő és gúnyolódó szándékkal is írnak Neked, akkor finoman rákérdezel az illetőnél mi a helyzet és tisztázod a dolgot? Csak mert ha már ennyire bánt a gyerekes viselkedés, akkor Te is reagálhatnál felnőttebb módon és visszafogottabb stílusban. ;):peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg nem hinném, hogy Nabo sértegetni akart volna, mi több, te magad írtad az imént, hogy nem vagy művész. Akkor mi a baj a "művész szerűséggel"? Ha képeid jelennének meg a Szépművészeti galériában, jogosan kapnád fel a vizet, de Nabo a hobbi szobrászkodásodra utalt, ami alapján ugyanannyi eséllyel tarthatod magadat művésznek, vagy épp nem.

 

Donát...ez már kenegetés. Egyrészt Nabo nem a vélt rasszizmusomra reagált, hanem Boyega főszerepét firtatta, majd finoman elhelyezte, hogy elég fantáziátlan vagyok művész vagy micsoda létemre. Azt, hogy nem direktbe fogalmazta meg, ne az én bajom legyen. Sértegetni akart én pedig frappánsan válaszoltam. A többesszámot pedig Nabo pofátlanságára és Nute gyerekes moderálására értettem, ne keverd bele az egész fórumot!

 

" A közösség efféle leszólogatása nálunk nem pálya! "

 

Csak ha más közösséget kell leszólni, mert abban nagyon is otthonosan mozogtok!

 

"Egy hatalmas álca mögé bújsz az egész fórumos ittléted alatt, ami az első általad vélt sérelemre leomlik és előtörik az az éned, amit álszent módon előtte másokban bírálsz."

 

Nincs álcám, magamat adom....talán az egyetlen vagyok, aki folyamatosan felvállalja magát és nem nyalizik orba-szájba hanem felvállalja a konfliktust. Nyilván ezért is rajtam bukik ki a fórum egyes elemeinek az álszenteskedése. Ami pedig a reakciómat illeti, azért szólok vissza, hogy rávilágítsak, mennyire igaztalanok vagytok a bírálatban. Fél szemetekre vakok, ha úgy jobban tetszik. Egymást agyba-főbe mosdatjátok, mert az nem úgy gondolta, biztos nem akarta, biztos más volt a szándéka....de az én szándékaimat pontosan ismeritek. Erre írtam, hogy Nute és Nabo pisisek, mert úgy rázzák egymás kezét a bokorban, mint amikor én voltam ovis.....tehát nem a fórumnak címeztem.

 

Sajnos te is mosdatod az embereket....de olyan még sosem fordult elő, hogy engem mosdattál volna. Persze nem is kell és nem is lehet, mert konkrétan fogalmazok, de azért kilóg a lóláb is neked is van vaj a füled mögött. Azt is megmondom, hogy miért megy a mosdatás. Azért, mert még ha igazam is van, mindenki retteg tőle, hogy Zééé-nek adjon igazat, mert én itt valami leprásnak lettem elkönyvelve, renitensnek, akivel nem jó összeállni, így inkább véditek a közösséget, nehogy valami pártszakadás legyen. Falkaszellem....ennyi. Csak már olyan undorító a kettős mérce, hogy félő, hogy a fórum egyszer nyáltengerré változik és elmerül önmaga taknyában. Régen még megjelenhetet az ellentétes vélemény, ma már arról szól a fórum, hogy az emberek 99 százaléka körbedícséri a másikat, míg Zééé (esetleg Dzséjt) egyedüliként odamondja az ellenkezőjét. Komolyan mondom, az egész bagázsból Dzséjt az egyetlen, aki érvekkel oda meri tenni magát....ellenem is, más ellen is. Úgy néz ki a dolog, hogy aki a PT akármilyen elemét szidja, az H*LYE! Akinek nem tetszik a CGI animáció, az H*LYE! Aki nem szeretné, hogy Luke fialánya néger legyen, az H*LYE (és rasszista), aki jobban szereti az OT a kelleténél az H*LYE! Gyakorlatilag a fórum átment egyenvéleménybe és uniformizálódott. Én sem itt, sem pedig a starwars.hu-n nem hajoltam meg, de ott sok ellentétes vélemény összejött és ezért nem sok vizet zavartam. Itt viszont évek óta "értékcenzus" működik, amit ráadásul még nem is a hangadó Dzséjt fogalmazott meg. Megjegyzem sokkal igazságosabb lenne a fórum, ha a vélemények csak annyira lennének szerteágazóak, amennyire Ő oda szokta mondani. Csak tőle vegyes félelemmel fostok, engem meg nem szerettek, így nálam rögtön kiúgrik a béka a szatyorból. Rögtön jön a rasszista kártya, ami halál unalmas (pedig leírtam, miként gondolom), rögtön jön a PT fikázó kártya, ha valahol rossznak látom a CGI-t és ezt olyan hosszan lehetne sorolni, hogy az ASCII táblázat 8 bites karakterkészletével is 1 TB felé menne az adathalmaz. Miért jó az, hogy nem lehet ellentétes véleményt megfogalmazni? És nehogy azt gondoljátok, hogy mindenkinek a véleménye egyezik a hangadók véleményével (nem Dzséjtre gondolok, hanem az óvodások siserehadára!)....sokan olvassák a fórumot, akik kibaltázottan gyűlölik a PT-t, csak éppen nem szólnak hozzá, mert rögtön elpusztítanátok az illetőt. Hol itt az igazság? Hol itt a vélemények egyenlősége? SEHOL! Velem viszont nem bírtok és tűzzel vassal harcoltok ellenem, hogy az egyetlen szignifikáns ellentétes vélemény is ki legyen írtva a fórumról. A fórum messze legunalmasabb kártyája egyébként a PT fikázó és rasszista cimkézés. A rasszista, mindenhol nácit vízionáló vélemény a valóságban is halálunalmas már, de itt ezen a fórumon társulva az egyéb hülyébbnél hülyébb kártyákkal, még nevetséges is. Ha ehhez még hozzáadjuk a szent PREQUEL FIKÁZÓ örökös fekete bélyeget, akkor valami igazán undorítót kapunk. Egyébként pedig nem várom, hogy bárki is mellém álljon, erős személyiség vagyok, megállok a lábamon és ha a fene fenét eszik, akkor is képviselni fogom az ellentétes véleményt, hogy a fórum ne csak egy baráti kör legyen, hanem az, ami régen is volt, minde SW fan lakhelye. Sajnos már egy ideje nem az!

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No offense, de arra nem gondoltál, hogyha esetleg tényleg sértő és gúnyolódó szándékkal is írnak Neked, akkor finoman rákérdezel az illetőnél mi a helyzet és tisztázod a dolgot? Csak mert ha már ennyire bánt a gyerekes viselkedés, akkor Te is reagálhatnál felnőttebb módon és visszafogottabb stílusban. ;):peace:

 

Pb....nincs ezzel gond, csak jó lenne, ha neki szóltak volna először. Ezen a fórumon még sosem éltem meg olyat, hogy mást intettek volna rendre helyettem adott szituációban. Többnyire az van, hogy leírok valamit, majd rögtön összeáll a gengszter csapat. Ez az ovi és erre annyi példa van, hogy könyvben sem érni még kiadni, mert egy egész erdő bánná.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát...ez már kenegetés. Egyrészt Nabo nem a vélt rasszizmusomra reagált, hanem Boyega főszerepét firtatta, majd finoman elhelyezte, hogy elég fantáziátlan vagyok művész vagy micsoda létemre. Azt, hogy nem direktbe fogalmazta meg, ne az én bajom legyen. Sértegetni akart én pedig frappánsan válaszoltam. A többesszámot pedig Nabo pofátlanságára és Nute gyerekes moderálására értettem, ne keverd bele az egész fórumot!

 

" A közösség efféle leszólogatása nálunk nem pálya! "

 

Csak ha más közösséget kell leszólni, mert abban nagyon is otthonosan mozogtok!

 

"Egy hatalmas álca mögé bújsz az egész fórumos ittléted alatt, ami az első általad vélt sérelemre leomlik és előtörik az az éned, amit álszent módon előtte másokban bírálsz."

 

Nincs álcám, magamat adom....talán az egyetlen vagyok, aki folyamatosan felvállalja magát és nem nyalizik orba-szájba hanem felvállalja a konfliktust. Nyilván ezért is rajtam bukik ki a fórum egyes elemeinek az álszenteskedése. Ami pedig a reakciómat illeti, azért szólok vissza, hogy rávilágítsak, mennyire igaztalanok vagytok a bírálatban. Fél szemetekre vakok, ha úgy jobban tetszik. Egymást agyba-főbe mosdatjátok, mert az nem úgy gondolta, biztos nem akarta, biztos más volt a szándéka....de az én szándékaimat pontosan ismeritek. Erre írtam, hogy Nute és Nabo pisisek, mert úgy rázzák egymás kezét a bokorban, mint amikor én voltam ovis.....tehát nem a fórumnak címeztem.

 

Sajnos te is mosdatod az embereket....de olyan még sosem fordult elő, hogy engem mosdattál volna. Persze nem is kell és nem is lehet, mert konkrétan fogalmazok, de azért kilóg a lóláb is neked is van vaj a füled mögött. Azt is megmondom, hogy miért megy a mosdatás. Azért, mert még ha igazam is van, mindenki retteg tőle, hogy Zééé-nek adjon igazat, mert én itt valami leprásnak lettem elkönyvelve, renitensnek, akivel nem jó összeállni, így inkább véditek a közösséget, nehogy valami pártszakadás legyen. Falkaszellem....ennyi. Csak már olyan undorító a kettős mérce, hogy félő, hogy a fórum egyszer nyáltengerré változik és elmerül önmaga taknyában. Régen még megjelenhetet az ellentétes vélemény, ma már arról szól a fórum, hogy az emberek 99 százaléka körbedícséri a másikat, míg Zééé (esetleg Dzséjt) egyedüliként odamondja az ellenkezőjét. Komolyan mondom, az egész bagázsból Dzséjt az egyetlen, aki érvekkel oda meri tenni magát....ellenem is, más ellen is. Úgy néz ki a dolog, hogy aki a PT akármilyen elemét szidja, az HÜLYE! Akinek nem tetszik a CGI animáció, az HÜLYE! Aki nem szeretné, hogy Luke fialánya néger legyen, az HÜLYE (és rasszista), aki jobban szereti az OT a kelleténél az HÜLYE! Gyakorlatilag a fórum átment egyenvéleménybe és uniformizálódott. Én sem itt, sem pedig a starwars.hu-n nem hajoltam meg, de ott sok ellentétes vélemény összejött és ezért nem sok vizet zavartam. Itt viszont évek óta "értékcenzus" működik, amit ráadásul még nem is a hangadó Dzséjt fogalmazott meg. Megjegyzem sokkal igazságosabb lenne a fórum, ha a vélemények csak annyira lennének szerteágazóak, amennyire Ő oda szokta mondani. Csak tőle vegyes félelemmel fostok, engem meg nem szerettek, így nálam rögtön kiúgrik a béka a szatyorból. Rögtön jön a rasszista kártya, ami halál unalmas (pedig leírtam, miként gondolom), rögtön jön a PT fikázó kártya, ha valahol rossznak látom a CGI-t és ezt olyan hosszan lehetne sorolni, hogy az ASCII táblázat 8 bites karakterkészletével is 1 TB felé menne az adathalmaz. Miért jó az, hogy nem lehet ellentétes véleményt megfogalmazni? És nehogy azt gondoljátok, hogy mindenkinek a véleménye egyezik a hangadók véleményével (nem Dzséjtre gondolok, hanem az óvodások siserehadára!)....sokan olvassák a fórumot, akik kibaltázottan gyűlölik a PT-t, csak éppen nem szólnak hozzá, mert rögtön elpusztítanátok az illetőt. Hol itt az igazság? Hol itt a vélemények egyenlősége? SEHOL! Velem viszont nem bírtok és tűzzel vassal harcoltok ellenem, hogy az egyetlen szignifikáns ellentétes vélemény is ki legyen írtva a fórumról. A fórum messze legunalmasabb kártyája egyébként a PT fikázó és rasszista cimkézés. A rasszista, mindenhol nácit vízionáló vélemény a valóságban is halálunalmas már, de itt ezen a fórumon társulva az egyéb hülyébbnél hülyébb kártyákkal, még nevetséges is. Ha ehhez még hozzáadjuk a szent PREQUEL FIKÁZÓ örökös fekete bélyeget, akkor valami igazán undorítót kapunk. Egyébként pedig nem várom, hogy bárki is mellém álljon, erős személyiség vagyok, megállok a lábamon és ha a fene fenét eszik, akkor is képviselni fogom az ellentétes véleményt, hogy a fórum ne csak egy baráti kör legyen, hanem az, ami régen is volt, minde SW fan lakhelye. Sajnos már egy ideje nem az!

 

 

Ebből egy szó sem igaz. Ez csak a te fejedben létezik. Nem a véleményeddel van a baj, hanem ahogyan írod. És nem Nabo kezdte, hanem te mikor burkoltan megint a politikai véleményedet írtad meg a négerezéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Frenkie...ezt írta Nabo...

 

"De attól még hogy főszereplő lesz, nem biztos, hogy bármiféle rokonságban áll majd a Skywalker famíliával. Javíts ki ha tévedek, de Ford is főszereplő volt, mégsem volt semmi rokoni kapcsolata Luke-kal (legalábbis a RotJ végéig, de utána is csak sógorok lettek). Boyega simán lehet egy hasonló funkciójú szereplő (az aktuális Skywalker társa). Az hogy számodra a főszereplő=Skywalker/Kenobi már erősen fantázia hiányra utal, ami meglepő, hisz tudomásom szerint ilyen művész szerűség vagy. "

 

Várom a választ, ez hol volt reagálás a "négerezésemre"!

 

Erre reagáltam azzal, hogy:

Ez milyen szépen megfogalmazott sértés volt már...ilyen művész szerűség! :D:clap: Nem vagyok művész egyébként! De ennél lekezelőbben nem is lehetett volna mondani, de mondjuk a neved végében benne van minden rólad, szóval nem veszem sértésnek nyugi, te se vedd komám! ;)

 

Semmiféle négerezésre nem reagált Nabo....csak tuskó volt és én visszaszóltam neki. De rá senki nem szólt, hogy ne legyen tuskó, én meg megint itt vagyok ebben a topikban. Érted már?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A négerezésről meg annyit (hülye szó), hogy mindenki leírhatja, kit mit szeretne főszerepben látni. Akár azt is leírhatja, hogy ufókat szeretne főszerepben látni, vagy szamarakat, mert neki az okoz örömöt....senki ezért a másikat meg nem szólhatja, maximum leírhatja, hoyg ez baromság és másként gondolja. Jó lenne elfelejteni ezt a politikai kontrolt, hogy az ember csak úgy adhat hangot a véleményének, ha az együtt rezeg a közösség akaratával. Nem állítotttam, hogy a négerek állatok, nem állítottam, hogy alábbvaló népség, azt írtam le, hogy miért nem szeretnék ÉN néger főszereplőt Luke fiának látni! Ez az én véleményem, nem kell vele egyetérteni, de nem kell engem Nürnbergbe sem nemzetközi bíróság elé citálni! Én azt gondolom, hogy legyen egészséges arány, és nem kell feltétlenül néger főszereplő.....más meg mást gondol.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mosdatok senkit, de megengedhetetlen stílusban reagáltál egy általad vélt sérelemre. Nem hinném, hogy Nabo bántani akart, de még ha azt is akarta volna, akkor sem olyan stílusban tette meg, mint Te. Amúgy, ha nem tartod magad művésznek, akkor hol volt a sértés a hozzászólásban? :)

 

A csúnya szavakat csillagozd ki a lentebbi hozzászólásodból!

 

Egyébként pedig, ha azt sikerült leszűrni a "négerezős" hozzászólásból, hogy mi azt szeretnénk elérni, hogy Luke fia néger legyen, akkor nem igazán sikerült felfogni a lényeget. Persze érdemben nem is tudtál hozzászólni a "nem minden ember akarja a saját rasszát viszont látni a vásznon" témához, de ezen nem is lepődünk meg, hiszen a demagógiánál ritkán jutsz tovább. Az általánosítástól meg kímélj meg minden jó érzésű embert, köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mosdatok senkit, de megengedhetetlen stílusban reagáltál egy általad vélt sérelemre. Nem hinném, hogy Nabo bántani akart, de még ha azt is akarta volna, akkor sem olyan stílusban tette meg, mint Te. Amúgy, ha nem tartod magad művésznek, akkor hol volt a sértés a hozzászólásban? :)

 

JA értem, tehát kimagyarázva már milyen finom a sár íze. Donát...ha megszakadsz, sem tudod kimosni Nabo sértését! :) Tudom, hogy engem akarsz feketének látni, de sajnos ócsároljátok a másikat ezerrel, csak már észre sem veszitek és közben nyaljátok a másik ülepét. Nem zavar, csak egyszer ennek is lesz éretlen gyümölcse....jön a böjt sajnos.

"Persze érdemben nem is tudtál hozzászólni a "nem minden ember akarja a saját rasszát viszont látni a vásznon" témához, de ezen nem is lepődünk meg, hiszen a demagógiánál ritkán jutsz tovább."

 

Jaj Donát...pont te emlegeted a demagógiát....ez tényleg kedves. Nézd, leírtam amit és ahogy gondolom, ha felteszel egy kérdést, arra szívesen válaszolok. Lehet, hogy ez nem fog tetszeni, lehet, hogy majd mindenkit nácinak fogsz titulálni, de az emberek többsége a saját rasszát részesíti előnyben....ez ösztön. Hiába a vakarózás, hiába a bélyeg, amíg ember ember, ez így is marad. Ezt nem én találtam ki, tehát nem a Zééé azért a hibás, mert a fehér férfiak 99 százaléka fehér nőt választ magának feleségül, hanem ilyen az emberi faj, ez az emberek többségének a természete. Tehát ezt ne vard a nyakamba. És azért, mert valaki ezt gondolja, még nem náci.....tedd helyre a fogalmakat! Elképzelhető, hogy ezen a fórumon NEM MINDENKI a saját rasszával tud könnyebben azonosulni, de ez a fórum megint csak nem a világ, hanem egy rettentően apró és pici szegmense az emberiségnek, ami az alapvető ösztönökön nem sokat változtat. Viszont ezért megintcsak nem én vagyok a hibás és ha valakit okolni akarsz, menj ki egy tisztásra és üvöltsd bele a természetbe, hogy változtasson az emberiség ösztönein. Persze nekem az is tök mindegy, ha a 99 százalékot nácinak bélyegzed, meg irredentának....nem sértessz meg vele, csak ez a kártya lejárt lemez! :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ugye eljutott hozzád, hogy Nabopolasszar sértett meg engem és arra reagáltam! Olvasd már el amit írt te kölök! Jó lenne, ha őt intetted volna, hogy ezt nem kéne! Ha moderátornak tartod magad, kérlek ne gyakorolj kettős mércét! Egyébkén őszintén érdekel, hogy miért ez a folytonos kettős mérce...bár a válasz valószínűleg sosem jön el! :pfff:

A "művész szerűséggel" arra próbáltam rámutatni, hogy láttam/hallottam az arachnid szoborról és M41A replikáról. Ezek alapján én nem jelentem ki valakiről, hogy művész, de valami ahhoz hasonló alkotó tevékenységet végez, ami számomra már említésre méltó teljesítmény.

A fantáziátlanságot meg arra értettem, hogy felröppen egy pletyka, hogy Boyegaa főszereplő, te meg már rögtön azzal dobálózol, hogy Luke fia feka lesz és ezzel szembeköpik az egész sagát.

Ezzel én a témát már túl is magyaráztam, a tanulságot levontam és ígérem, hogy legközelebb csak akkor válaszolok a hozzászólásaidra, ha úgyérzem, hogy ezúttal az "intelligens Zéétől" származik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JA értem, tehát kimagyarázva már milyen finom a sár íze. Donát...ha megszakadsz, sem tudod kimosni Nabo sértését! :) Tudom, hogy engem akarsz feketének látni, de sajnos ócsároljátok a másikat ezerrel, csak már észre sem veszitek és közben nyaljátok a másik ülepét. Nem zavar, csak egyszer ennek is lesz éretlen gyümölcse....jön a böjt sajnos.

Utoljára ismételném meg, hogy szerintem nem akart bántani, és főleg nem olyan stílusban, ahogy te reagáltál rá. Ezzel együtt, legközelebb inkább próbáld megbeszélni a másikkal a vélt vagy valós sérelmedet, mielőtt ámokfutásba kezdesz a fórumon.

 

Elég lett volna csak megkérdezni, és Nabo leírta volna az alábbi szöveget, mielőtt Te kiosztasz mindenkit.

 

És még egy dolog: örülök, hogy megint rám vetíted a Te hozzáállásodat, de továbbra is tartom, hogy számomra tök mindegy, hogy néger vagy fehér a főszereplő egy filmben, ha beleillik a sztoriba és jó színész. Ne akard már nekem megmagyarázni, hogy nem úgy érzek, ahogy érzek. Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utoljára ismételném meg, hogy szerintem nem akart bántani, és főleg nem olyan stílusban, ahogy te reagáltál rá. Ezzel együtt, legközelebb inkább próbáld megbeszélni a másikkal a vélt vagy valós sérelmedet, mielőtt ámokfutásba kezdesz a fórumon.

 

Elég lett volna csak megkérdezni, és Nabo leírta volna az alábbi szöveget, mielőtt Te kiosztasz mindenkit.

 

És még egy dolog: örülök, hogy megint rám vetíted a Te hozzáállásodat, de továbbra is tartom, hogy számomra tök mindegy, hogy néger vagy fehér a főszereplő egy filmben, ha beleillik a sztoriba és jó színész. Ne akard már nekem megmagyarázni, hogy nem úgy érzek, ahogy érzek. Köszi!

 

Ezt most nem értem, hogy mire írtad....nem akarok rád vetíteni semmit. Ugyanakkor az azért látványosan kiütközik, hogy kiket védessz akkor is, ha egyértelműen nincs igazad! Folyton ellenem vagy, pedig matematikailag is képtelenség, hogy csak én vagyok a hibás. A másikat látványosan szoktad mosdatni ha rólam van szó. Ha pedig ezt szóvá teszem, akkor megsértődsz, mikor te is nagyon jól tudod, hogy a másikkal elnézőbb vagy, mint velem. Nálam szóba nem kerül olyan, hogy biztos nem úgy gondoltam, rögtön kihasználod a lehetőséget és nekem rontassz. Ez így van...sajnálom, ha ezzel az egyik gyengeségedre világítottam rá. Nyilván a valóságban nem így lenne, mert ott máshogy működnek a folyamatok, de ez ugye egy névtelen fórum.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most nem értem, hogy mire írtad....nem akarok rád vetíteni semmit. Ugyanakkor az azért látványosan kiütközik, hogy kiket védessz akkor is, ha egyértelműen nincs igazad! Folyton ellenem vagy, pedig matematikailag is képtelenség, hogy csak én vagyok a hibás. A másikat látványosan szoktad mosdatni ha rólam van szó. Ha pedig ezt szóvá teszem, akkor megsértődsz, mikor te is nagyon jól tudod, hogy a másikkal elnézőbb vagy, mint velem. Nálam szóba nem kerül olyan, hogy biztos nem úgy gondoltam, rögtön kihasználod a lehetőséget és nekem rontassz. Ez így van...sajnálom, ha ezzel az egyik gyengeségedre világítottam rá. Nyilván a valóságban nem így lenne, mert ott máshogy működnek a folyamatok, de ez ugye egy névtelen fórum.

Ezt vetíted rám és az emberiségre:

 

Jaj Donát...pont te emlegeted a demagógiát....ez tényleg kedves. Nézd, leírtam amit és ahogy gondolom, ha felteszel egy kérdést, arra szívesen válaszolok. Lehet, hogy ez nem fog tetszeni, lehet, hogy majd mindenkit nácinak fogsz titulálni, de az emberek többsége a saját rasszát részesíti előnyben....ez ösztön

 

Én nem titulálok senkit nácinak. Azt mondom, hogy intelligens ember számára teljesen mindegy, hogy fehér/fekete a főszereplő bőrszíne, ha az illeszkedik a történetbe. Jó lenne, ha ezt megértenéd, mert ennek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel házasodik. Ez csak egyszerű felvilágosult nézőpont, és ha az ellenkezőt próbálod ráhúzni az emberiségre, azzal csak a saját rossz hozzáállásodat próbálod mentegetni.

 

Ebben az esetben pedig igen, te vagy a hibás. És nem sértődtem meg. Olvastad alább Nabo hozzászólását? Csak annyit kellett volna tenned, hogy megkérdezed tőle a vélt vagy valós sérelmedet, mielőtt ámokfutásba kezdesz és kiosztasz mindenkit. Egyetlen kérdés hozzá, hogy "ezt most hogyan értsem?!" vagy "miért sértegetsz?" és Nabo leírta volna a véleményét, ami elsőre nem jött át Neked. Csak magadba kéne nézni és elismerni, hogy igen, hibáztál.

 

Ha egy buta emberrel elkezdek matekozni, és mindig rossz eredmény jön ki, akkor ugye nem én vagyok a hibás, ha mindig belejavítok a végeredménybe? Sajnos ugyanez a helyzet veled is. Azért "szálltam rád", mert, a véleményed sok esetben nem több, mint egy demagógia szebb köntösbe bújtatva, és irritál a stílusod, és az ehhez hasonló ámokfutásaidat károsnak érzem a fórum szempontjából. Viszont ha valami értékeset teszel le a fórumra, azt mindig elismerem!

 

Úgyhogy sajnos nem, nem képtelenség matematikailag, hogy mindig Te vagy a hibás, és ha rajtam múlik, előbb-utóbb kapni fogsz egy ideiglenes eltiltást. Egyszerűen azért, mert a viselkedésed nem idevaló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé: Ez már megint mind mellébeszélés. Arról van szó, hogy moderátorként rád mertem szólni, amiért primitív módon sértegetted Nabo-t, te meg most ezen felbuzdulva írod a kisregényeidet, mert a lelkedet simogatja, ha veled foglalkoznak. Hidd el, nem vagy Te annyira fontos, hogy a hátad mögött mindenki szervezkedjen ellened, tenyeret összedörzsölve meg ami még ilyenkor kell. Be kell tartani azt a néhány szabályt, ami a fórum életét szabályozza, s mint moderátor, engedd meg kérlek, hogy néha napján erre felhívjam a figyelmet. :) Mivel az eminens mondatot te mondtad, másra nem tudok rászólni, bocs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé: Ez már megint mind mellébeszélés. Arról van szó, hogy moderátorként rád mertem szólni, amiért primitív módon sértegetted Nabo-t, te meg most ezen felbuzdulva írod a kisregényeidet, mert a lelkedet simogatja, ha veled foglalkoznak. Hidd el, nem vagy Te annyira fontos, hogy a hátad mögött mindenki szervezkedjen ellened, tenyeret összedörzsölve meg ami még ilyenkor kell. Be kell tartani azt a néhány szabályt, ami a fórum életét szabályozza, s mint moderátor, engedd meg kérlek, hogy néha napján erre felhívjam a figyelmet. :) Mivel az eminens mondatot te mondtad, másra nem tudok rászólni, bocs.

De azért Nabo-ra rászólhattál volna....meg még 150 kihagyott alkalmat kapásból fel lehetne sorolni, amikor éppen kegyesen félrenéztél!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért Nabo-ra rászólhattál volna....meg még 150 kihagyott alkalmat kapásból fel lehetne sorolni, amikor éppen kegyesen félrenéztél!

Nabo semmi rosszat nem mondott, lásd alább. Érdekes, az ő, a leginkább érintett hozzászólására egyáltalán nem reagáltál, csak mondod tovább a magadét. Amiről te is tudod, hogy fals és mellébeszélés. Kíváncsi vagyok arra a 150 kihagyott alkalomra. Ennyire azért nem aktív a fórum, és nem vagyok olyan régóta moderátor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért Nabo-ra rászólhattál volna....meg még 150 kihagyott alkalmat kapásból fel lehetne sorolni, amikor éppen kegyesen félrenéztél!

Nézd már meg alább, hogy Nabo hogy értette a hozzászólását! Ott van, feketén fehéren, vagy várj, beidézem ide:

A "művész szerűséggel" arra próbáltam rámutatni, hogy láttam/hallottam az arachnid szoborról és M41A replikáról. Ezek alapján én nem jelentem ki valakiről, hogy művész, de valami ahhoz hasonló alkotó tevékenységet végez, ami számomra már említésre méltó teljesítmény.

A fantáziátlanságot meg arra értettem, hogy felröppen egy pletyka, hogy Boyegaa főszereplő, te meg már rögtön azzal dobálózol, hogy Luke fia feka lesz és ezzel szembeköpik az egész sagát.

Ezzel én a témát már túl is magyaráztam, a tanulságot levontam és ígérem, hogy legközelebb csak akkor válaszolok a hozzászólásaidra, ha úgyérzem, hogy ezúttal az "intelligens Zéétől" származik.

 

Abszolút túlreagálod tehát az egészet, teljesen védhető, amit Nabo írt. Persze tudjuk, ha nem tetszik Neked egy hsz, nem válaszolsz rá, lásd az enyémet alább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt vetíted rám és az emberiségre:

 

 

 

Én nem titulálok senkit nácinak. Azt mondom, hogy intelligens ember számára teljesen mindegy, hogy fehér/fekete a főszereplő bőrszíne, ha az illeszkedik a történetbe. Jó lenne, ha ezt megértenéd, mert ennek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel házasodik. Ez csak egyszerű felvilágosult nézőpont, és ha az ellenkezőt próbálod ráhúzni az emberiségre, azzal csak a saját rossz hozzáállásodat próbálod mentegetni.

 

Ebben az esetben pedig igen, te vagy a hibás. És nem sértődtem meg. Olvastad alább Nabo hozzászólását? Csak annyit kellett volna tenned, hogy megkérdezed tőle a vélt vagy valós sérelmedet, mielőtt ámokfutásba kezdesz és kiosztasz mindenkit. Egyetlen kérdés hozzá, hogy "ezt most hogyan értsem?!" vagy "miért sértegetsz?" és Nabo leírta volna a véleményét, ami elsőre nem jött át Neked. Csak magadba kéne nézni és elismerni, hogy igen, hibáztál.

 

Ha egy buta emberrel elkezdek matekozni, és mindig rossz eredmény jön ki, akkor ugye nem én vagyok a hibás, ha mindig belejavítok a végeredménybe? Sajnos ugyanez a helyzet veled is. Azért "szálltam rád", mert, a véleményed sok esetben nem több, mint egy demagógia szebb köntösbe bújtatva, és irritál a stílusod, és az ehhez hasonló ámokfutásaidat károsnak érzem a fórum szempontjából. Viszont ha valami értékeset teszel le a fórumra, azt mindig elismerem!

 

Úgyhogy sajnos nem, nem képtelenség matematikailag, hogy mindig Te vagy a hibás, és ha rajtam múlik, előbb-utóbb kapni fogsz egy ideiglenes eltiltást. Egyszerűen azért, mert a viselkedésed nem idevaló.

 

Donát....annyira nem látod, nem érzed, hogy mennyire kettős mércét alkalmazol, hogy az valami csodálatos. Ezt a ködfátylat told már odébb kérlek, orientálódj mások felé és szállj le rólam. Folyamatosan velem vagytok elfoglalva, mit mondok, hogyan mondom, miért mondom. Csodálom, hogy erre van ingerenciátok. Tényleg össze fogom írni a sok otromba dolgot, amiket itt írogatnak egyesek és ki fogom adni napló formájában. Ez már nem az első alkalom, hogy lovagoltok rajtam, mint egy fürdősszajhán. Nem illik a fórumra.....édes fügefa, erre most mit lehet írni? Kit érdekell.....mert engem tuti, hogy nem. Talán 2 éve kezdődött ez a vadhajtás, hogy itt egyesek véleménycenzust hívtak életre. Még Ody sem foglalkozott ilyen baromságokkal, azóta viszont mintha érzékeny kislányok szálták volna meg a fórumot, akik mindenkinek meg akarják törölni a szája szegletét. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd már meg alább, hogy Nabo hogy értette a hozzászólását! Ott van, feketén fehéren, vagy várj, beidézem ide:

 

 

Abszolút túlreagálod tehát az egészet, teljesen védhető, amit Nabo írt. Persze tudjuk, ha nem tetszik Neked egy hsz, nem válaszolsz rá, lásd az enyémet alább. :)

 

Válaszoltam a hozzászólásodra és leírtam, hogy MINDENKI MÁS ESETÉBEN elfogadod és vélelmezed, hogy nem úgy értette! Nos, én sem úgy értettem a négerezést, ahogy te a számba adtad! Így már érted? Én sem úgy értettem, tehát kérlek nálam is fogadd el, ha már Nabo esetében halálon túlig előlegezed a bizalmat, miközben le sem írta, hogyan értette. Én sem úgy értettem ráadásul NAboval ellentétben ÉN rögtön le is írtam, hogy nem úgy értettem a négerezést!

 

Ezt írtam:

 

"Természetesen nincs baj azzal, ha négerek játszanak a filmben, csak legyen ÉRTELME, hogy éppen négert választottak a szerepre. "

 

Remélem a lenti Nabovédelmi szösszeneted után nekem is megelőlegezed, hogy ZÉÉÉ SEM ÚGY ÉRTETTE!

 

Megelőlegezed? Vagy nálam marad a de igenis úgy értetted és te vagy a hibás Zééé? :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo semmi rosszat nem mondott, lásd alább. Érdekes, az ő, a leginkább érintett hozzászólására egyáltalán nem reagáltál, csak mondod tovább a magadét. Amiről te is tudod, hogy fals és mellébeszélés. Kíváncsi vagyok arra a 150 kihagyott alkalomra. Ennyire azért nem aktív a fórum, és nem vagyok olyan régóta moderátor.

 

Ajajjjjjajjjj reped a fal! Nemrég volt már itt egy kis össznépi Zééé fikázás, ahol előjött az, hogy Zééé milyen otromba, de amikor a Minden kritikus és PT utáló egy hülye fallosz topikot idéztem be, akkor nagy volt a sunnyogás! HA jól rémlik, egy külö topik van arra, hogy mást szidjatok és hülyézzetek, aki ellenetek szól! Had ne menjek bele abba a topikba és had ne gyűjtsem össze, miként sértegetitek a másikat látatlanul. ÉS igen, én is utálom az értelmetlen PT fikázást, csak már megint ne gyertek azzal, hogy itt senki más soha ááá soha nem de tényleg soha csak a ZÉÉÉ! :45: Az meg a másik, hogy Frenkie annyi otromba politikai hozzászólást termelt az évek alatt, hogy öröm volt nézni. (Egyébként engem nem zavar, joga van leírni!)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.