Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi mindenkinek. :)

 

Dzséjt, bízom benne hogy azért a titkolózás mert a Valve-hez vettek fel a Half-Life 3 készítéséhez. :clap2::D

Hehe, nem is lenne rossz. :) De szerintem a Valve-hez először matektanárt kéne felvenni, hogy el tudjanak számolni háromig. Akkor lehetne Half-Life 2: Episode 3, Half-Life 3, Portal 3, Left 4 Dead 3. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok neked is Dzséjt! Biztosan, sokat dob a hangulatodon ha olyat csinálhatsz amit igazán szeretsz. :)

Köszi neked is. Hát igen, én mást már nem is tudnék szerintem csinálni - oké, a biztonsági őrködés még ide tartozik, de abban a formában, ahogy én mívelem, még az is szerethető. És imádni fogom, amikor felmondok. :D

 

... Team Fortress 3, Dota 3 :D

És tényleg! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kaptam egy remek hírt: a mai nappal letelt a felmondási időm, és sikerült is szereznem egy új állást. Ha minden jól megy, üzleti elemző pozícióban fogok a továbbiakban tevékenykedni egy amerikai cégnél, Debrecenben. :)

Ma én is kaptam egy állásajánlatot: Lead Game Designer. :D

 

Gratulációm! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek! :)

 

Ötleteket várok: Hogy kerülhet a Spar-os állatos matricák közé egy Napóleon matrica? (sablon méret, csak egy állat helyett az egykori francia császár látható rajta) :lol: Aki ezt nekem megmagyarázza, vendégem egy sörre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy, hogy hivatalosan a matrica album neve "Sziget világ", és nem csak az élővilágra fókuszál, hanem az adott szigeten élők kultúrájára és történelmére is (ezért gyakran vannak bennszülöttes képek is), és szerkesztő úgy gondolta, hogy Szent Ilona szigetének történelmében Napóleon elég meghatározó személyiség volt ahhoz, hogy bekerüljön az albumba :P

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EpVII-et IMAX éjféli premierként tervezem megtekinteni (vagy legalábbis a körül - attól függ, hogyan sikerül majd a jegyfoglalás). Mivel gondolom ezzel nem csak én számolok így a fórumon, akkor ott majd behajtom :)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.