Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát ha szólhatnék én is.Furcsa mert én is minősíthetetlen hangnemű beírásokat írtam ide tavaly politikai okokból.Aztán megbántam és visszajöttem.Azóta ezen fórumon politikáról egy szót sem szólok.

Ody: Én azt vettem észre, hogyha valaki nagyon dicsér egy filmet, és neked nem tetszik nekiesel erre az illető még jobban dícséri, nálad meg ekkor szakadhat el a cérna, és néha tényleg durvákat írsz be.De javadra szólva soha nem tart tovább egy-két hozzászólásnál, és utána túlllépsz rajta.

El kell fogadnunk a másik véleményét még akkor is ha baromira nem értünk egyet.Karrde lépését nem értem igazán, hisz neki sosem szóltál be.Nagyon jóban voltatok.

Remélem visszajön.Hiányoznak az írásai.Karrde gyere vissza ,please.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, srácok :D

Na akkor kommentálom a lentieket.

Odyval a problémám nagyjából MAGÁNJELLEGŰ, amit tetézett, hogy az utóbbi időkben a szokásosnál is durvább volt a fórumon. Sajna msn-en egyszer-kétszer nekem még ezeknél is durvább beszólást engedett meg régebben. Ha ez a normál viszonyulása a lányokhoz, akkor nem csodálom, hogy úgy áll velük, ahogy. Én meg eléggé túlérzékeny vagyok, hogy ne tudjak fapofával mindenen felülemelkedni.

Sajna emiatt a fórumos hozzászólásain is jobban felkaptam a vizet a kelleténél, és az ő véleményével pont ELLENTÉTESEN a fórum közösségét kíméltem meg azzal, hogy inkább nem írok, mint hogy csak a vita menjen fölöslegesen, és ezt kelljen mindenkinek olvasnia (egyébiránt az erre irányuló megjegyzés hasonlóságot mutat azzal, amit én az ő szemére vetettem). A magánjellegű bajomat nem kell ide behozni, de kezd elmúlni az az ingerem, hogy minden hülye megjegyzést hasonlóan hülye módon kommentáljak, szóval semmi baj, majd írok még ide (habár igencsak negatív irányba ment el a net elérhetőségem nap közben, és ha még össze is jön a most tervezett suli, akkor még időm se lesz végképp, de majd igyekszem) :D

Egyébként meg a 100%-ig magánlevelem egy részletének beszúrása tovább erősíti az eddigi véleményem, sőt annak lehetősége, hogy az egész itt megjelenjen, meg pláne. Minimum engedélyt kellett volna kérni az írótól a szó szerinti közlésért. Választ persze mai napig nem kaptam, de sebaj, én már ilyet nem is várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde lépését nem értem igazán, hisz neki sosem szóltál be.Nagyon jóban voltatok.

Remélem visszajön.Hiányoznak az írásai.Karrde gyere vissza ,please.

Igen, voltunk, de pár hónapja volt egy elég gáz msn beszélgetésünk, aminek a végén baromit esett a szememben, de ő ugyanezt gondolja rólam, szóval mindez kölcsönös. Azóta három lépés távolság, de ez tényleg csak ránk tartozik, vagyis tartozott.

És köszi neked is, kedves tőletek, hogy hiányoltok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minimum engedélyt kellett volna kérni az írótól a szó szerinti közlésért.

Az egészet nem is akartam leközölni, csak ha Te engeded. De erre nem kértem engedélyt, mert nem is akarom ide beírni. Komolyan kezdem magam úgy érezni, mintha én lennék a sátán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légyszi valamelyikőtök segítsen! Véletelenül letöröltem a Both dialog versionjét, és nem tudom honnan leszedni. Az a gond, hogy most utazom el az egyetemre, szóval úgy hétvégéig ha valaki nekem át tudná küldeni (e-mailben), azt megköszönném, vagy hétvégén már msn-en is leszek.

 

Köszönöm, már így elére is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légyszi valamelyikőtök segítsen! Véletelenül letöröltem a Both dialog versionjét, és nem tudom honnan leszedni. Az a gond, hogy most utazom el az egyetemre, szóval úgy hétvégéig ha valaki nekem át tudná küldeni (e-mailben), azt megköszönném, vagy hétvégén már msn-en is leszek.

 

Köszönöm, már így elére is :D

Hmm, ha tudnám mi az a Both Dialog Verison, akkor elküldeném. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Senkinek sincs meg a Battle of the Heroes dialoge változata? Egy mp3, amelybe az EpIII egyes mondatai vannak bevágva... úgy kezdődik, hogy "Something is happening...".

Az nem az "A Hero Falls" klipnek a hanganyaga? Mert ha az akkor csak le kell menteni róla a hangot és megvan.

Ha az kell akkor megcsinálhatom neked.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon koszonom mindenkinek a jokivansagokat! Berugni nem fogok, mert nem vagyok egy ivos tipus, de az unneples megvan: epp Pragabol irok, ez a negy nap itt a szulinapi ajandekom a ferjemuramtol. Kicsit nehezen megy az iras, mert a szallodai gepen mas a karakterkeszlet, es egyebkent nem terveztem, hogy itt netezni fogok, de az ingyenes internetezesi lehetoseget megragadva belepillantottam a forumba, es nem allhattam meg, hogy a lenti uzenetekre ne valaszoljak.

Koszi meg egyszer, nagyon jol esett

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajjj Pildi.....a boldog családi élet! Jó neked. :) A férjed mit szól a nagy fokú Star Wars szeretetedhez?

Beletorodott :) . 2005 nyara ota volt ideje hozzaszokni. Es ugyan kezdetben abba a hitbe ringatta magat, hogy ez biztos csak valami mulo szeszely, mert unatkozom itthon a gyekerekkel, de azota visszamentem dolgozni, alig van idom elni is, de ez nem mult el, sot :P .

Szoval jofej, es elnezi, de sajnos teljesen immunis minden ilyesmivel szemben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.