Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor tényleg jó fej lehet. :) Én, vagyis inkább mi, pedig örülünk, hogy itt vagy, és gazdagítasz minket a remek gondolataiddal.

Részemről az öröm. Remek kis közösség ez :) , különben nem is tölteném itt alvás helyett az éjszaka egyébként arra való részét.

 

Donát, neked pedig sok sikert! :D Az a lényeg, hogy csak addig szabad izgulni, amíg meg nem tudod a kérdéseket, utána már koncentrálni kell, és akkor nem lehet nagyobb gond (tudom, könnyű mondani, de ez így működik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a lényeg, hogy csak addig szabad izgulni, amíg meg nem tudod a kérdéseket, utána már koncentrálni kell, és akkor nem lehet nagyobb gond (tudom, könnyű mondani, de ez így működik).

Én mindig addig izgultam, míg be nem mentem az ajtón, utána már halál nyugodtan húztam a kérdést :) De tényleg így működik a dolog :) Bár én csak érettségiztem meg szakmai vizsgáztam, nem jártam felsőoktatásba. De a vizsga ott is csak vizsga.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy állítólag ausztrál majom ezt írta az "Obi vs Grivi" videómhoz a Youtube-on:

 

"How do you fight like that, General?

 

You have to be double-jointed. And you have to be Hungarian."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Boldog születésnapot mindkettőtöknek! :lol:

 

És egy másik örömhír: az első matek ZH-m az egyetemen 97 pontos lett (a 100-ból). A számvitelem pedig 120 (itt 130 volt a maximum.) Még 2 tallonban van, de úgy érzem azokból sem kell majd pótZH-znom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.