Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Már "kinőttem" ugyan a gyűlölködésből és a etnikumokat érintő megjegyzéseimből, de ezen a morbid(?) idézeten -sorry- de felröhögtem:

 

törölve

 

Az idézet megtalálható az alább belinkelt video hsz-ei között.

 

 

Az alábbi késelős dologhoz még annyit, hogy mikor a rendőröket kihívta az egyik lakó, hogy verekedést lát az esküvő színhelyéül szolgáló étterem előtt, a zsaruk csak annyit mondtak -miután már a tettes és az áldozat nem volt a színhelyen-, hogy nem tehetnek semmit, mert nem érték tetten az illetőt, a vérnyom meg édeskevés nekik. :S

A tettes a lakásába vitte fel barátnőjét -aki éppen szakítani akart vele- és az összevert csajhoz csak másnap reggel hívott orvost. A csaj akkor már halott volt.

F*sza, hogy mik vannak. :S

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hanyagoljuk ezt a témát. Ez a topik nem erre való... szerintem.

Hát ennél off topicot nehezen lehetne találni mindarra ami nem tartozik a többi közé :S

Sajna úgy érzem a Viccek topicba túl durva póén lenne arról beszélni, hogy ebben az országban csak a bűnőzőknek vannak jogaik. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ennél off topicot nehezen lehetne találni mindarra ami nem tartozik a többi közé :S

Sajna úgy érzem a Viccek topicba túl durva póén lenne arról beszélni, hogy ebben az országban csak a bűnőzőknek vannak jogaik. Szerintem.

Igaz. Akkor ez a téma nem a fórumra való. Szerintem :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azon a véleményen vagyok a kis tetű ügyében mint nagyon sokan.Közvetlen közelről fejbe kellett volna lőni a Blahán, és nincs probléma.A többi ezen elgondolkodna.

 

A másik tetűt aki azért verte halálra a barátnőjét(akinek azt hazudta nemrég hogy szereti),, mert el merte hagyni(az ember szabad, azt csinál amit akar, tehát egy természetes emveri érzés és joga is van hozzé), az apja helyében kocsihoz kötöttem volna a másik lábát egy oszlophoz és elindítom a kocsit egyesben.Vagy kiszúrom szemét, és nyomorékká verem hogy ne tudjon teljes életet élni.És még rendes voltam vel.

 

Az utóbbi 10 évben szinte mindennapossá vált a csávók körében a birtoklási vágy.Nem szerelmének nézi a nőt hanem tulajdonának.És fel van háborodva hogy otthagyják aztán megkiínozza és megöli a lányt.Milyen érzéketlen aljas embernek kell ehhez lenni?Még a nácik sem voltak ilyenek.Milyen nevelést kaptak ezek?Bármit megtehetnek azt hiszik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem, kicsit eltévedt a topic iránya. Gondolom mindannyian ellenezük ezeket az atrocitásokat, de a megoldásmódokat inkább ne ecseteljük. Bízzuk mindenkinek a saját fantáziájára, és itt inkább ne tárgyaljunk ezekről tovább. Se cigány kölyök, se a halálra verés, se elkorcsosult mai világ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszike :D Megtaláltam, hogy a kimeneti fájl miben legyen, de a VSO program nem akarja valamiért kezelni a kész sub fájlt. Feliratos film kódoláshoz kellene ugyanis. Kiírja a progi, hogy empty or unsupported format ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.