Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezt nem hiszem el! Ma volt a Nils Holgersson utolsó része. Egész héten készülök rá, aztán amikor bekapcsolom a TV-t a jelzett időpontban, akkor sz*r vízilabda van. Na mondom majd biztos utána adják.....a francokat! Előtte volt!!! :D :D :D Ha esetleg tudjátok honnan lehetne megszerezni az utolsó epizódot, szóljatok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aviban jó? Egy zárt oldalon megtaláltam, sajna hiába linkelném be Neked, nem tudnád letölteni. Ha kell, akkor leszedem azt a részt, aztán majd eljuttatom. Búcsú a vadludaktól a címe, ha jól látom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aviban jó? Egy zárt oldalon megtaláltam, sajna hiába linkelném be Neked, nem tudnád letölteni. Ha kell, akkor leszedem azt a részt, aztán majd eljuttatom. Búcsú a vadludaktól a címe, ha jól látom.

Igen! És az szinkronos? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Dzséjt, tegnap Veszprémben jártam, a családdal arra jöttünk haza a Balatonról, és meglátogattuk az állatkertet. Nagyon jó kis hely, szerintem simán felveszi a versenyt a budapestivel, látványban is és az állatok életkörülményeiben is, és az is tetszett, hogy többszintes a létesítmény a hegyoldali fekvés miatt. Én gyerekkoromban, osztálykiránduláson voltam ott, és már nem nagyon emlékeztem rá, milyen is, de egyértelműen érdemes megnézni, ha valaki arra jár, bátran tudom ajánlani minden korosztálynak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, tegnap Veszprémben jártam, a családdal arra jöttünk haza a Balatonról, és meglátogattuk az állatkertet. Nagyon jó kis hely, szerintem simán felveszi a versenyt a budapestivel, látványban is és az állatok életkörülményeiben is, és az is tetszett, hogy többszintes a létesítmény a hegyoldali fekvés miatt. Én gyerekkoromban, osztálykiránduláson voltam ott, és már nem nagyon emlékeztem rá, milyen is, de egyértelműen érdemes megnézni, ha valaki arra jár, bátran tudom ajánlani minden korosztálynak. :)

Igen, nagyon szép. Hogy nem emlékeztél rá, az nem csoda, kb. öt éve kezdtek neki a teljes nagytatarozásnak, azóta szinte már csak a bejárat melletti majomketrec az, ami anno volt. Teljesen átépítették. A Gulya-dombra felmentetek?

 

Nyolcadikban ( még az átkosban :D ) ott elefántgoltunk.

Na, olyat már nem nagyon lehet csinálni, mióta valami elmebajnok megmérgezte az első elefántot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nagyon szép. Hogy nem emlékeztél rá, az nem csoda, kb. öt éve kezdtek neki a teljes nagytatarozásnak, azóta szinte már csak a bejárat melletti majomketrec az, ami anno volt. Teljesen átépítették. A Gulya-dombra felmentetek?

Fel bizony! Hatalmas nagy tere van ott a legelészőknek. :D Iszonyat nagy orrszarvút is láttunk, részemről ez a leghatalmasabb példány, amihez eddig szerencsém volt. Biztos jól érzi magát a tágas legelőjén, ezért nőtt ekkorára. :)

 

Az elefánt-mérgezéshez meg nem is tudok mit mondani... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat nagy orrszarvút is láttunk, részemről ez a leghatalmasabb példány, amihez eddig szerencsém volt.

Ne is mond, az első orszarvú, amit élőben láttam, az pont Pablo volt (így hívják :) ). Hát... az első megnyílvánulásom az volt, hogy "de mocskosul nagy dög ez" (a mocskosul helyére az ősi mesterséget űző hölgyek megnevezés helyettesítendő be :D ). Pedig a legelője végében volt és feküdt. Sejtettem, hogy nem kis állatok, de más TV-ben látni őket, és más, ha élőben ott van előtted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.