Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bocsánat, lehet, hogy ünneprontó leszek, de hol van Bomarr?Vagy egy hónapja eltünt innen.Nem tud róla valaki valamit?Mindíg élvezettel olvastam kristálytiszta logikával felvértezett írásait.

 

Ez rohadt jól esett frenkie! Egyébként itt vagyok, megvagyok, csak sok minden összesürüsödött az elmúlt hetekben. Igyekszem mostantól aktivabb lenni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te sem fogod ám ennyivel megúszni. :oops: Használd ki, hogy addig is csupán a Balcsiban fogsz uszkálni. :rock:

Muhaha, visszajöttem riogatni a fórum népét, meg Téged is, nem fulladtam bele a Balcsiba :(:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahh, jó ebédhez szól a nótát játszunk akkor majd! :oops::rock::(:P

No azzal ki lehet majd kergetni a világból :D Egyébként meg a palacsintái egy részét úgyis én tüntetem el, jobban bírom az iramot, mint ő, hiába szövegel :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

 

Ez csak kitört belőlem, mert felvettek abba a szakirányba, amit elsőnek jelöltem. Szupraindividuális biológus, vagyis pont az ellentéte simonZ-nek. Megyek szöcskét szedni vagy mérgező növényeket gyüjteni.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.