Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Phobos, sajnálom, hogy még mindig nincs neted :evil: *** szolgáltató, igazán csinálhatna már valamit, főleg ennyi idő után :)

A szórakozás még csak hagyján, de sajnos kell neked az egyetemhez is. Remélem,most már hamar rendbe hozzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, de az érdemi részén asszem már a legtöbben túl vagyunk :) Bár jobban belegondolva nekem még vasárnap reggelig tart a karácsonyozás, ugyhogy nem szóltam... :)

Mi holnap indulunk karácsonyi túrára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hazajöttem szülőktől.Ez volt az utóbbi 5-6 év legjobb karácsonya.Illetve még tart.Békés volt családias.Kaptam sok mindent.Pálinkát, pendrive-ot, szőnyeget.Ma annyi mindent összeettem és ittam(azért a pálinkát megkóstoltuk faterral), hogy nem igen vacsorázpk már.

Olyan karis hangulatom van még, hogy a John Rambo-t terveztem megnézni ma este, de nem illik ma ide.Még politikai fórumba sem fogok ma benézni ami nálam nagyon ritka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma mi voltunk vendégségben, a sógoroméknál, így ma nekem főzés helyett csak a pihi és a kellemes beszélgetések töltötték ki a napot. :) Olyan jó, hogy nagy családunk van, és még szeretjük is egymást, sógorok, sógornők, és kicsit már oldalágon a sógornőm testvéréék is. Ráadásul a gyerekeink is nagyjából egykorúak (a többség 9-11 között, és csak egy 7 éves, valamint az én 4 és fél éves ikreim lógnak ki a sorból, de ők is jól beilleszkednek már a csapatba, a nagyon teret adnak nekik is :)), így ezek a családi összejövetelek mindig jól sikerülnek.

 

Az egyik unokaöcsém, Benedek (legutóbb ő volt velünk klubnapon), szintén szereti az SW-t, így karácsonyra megleptem a TCW első 10 részének DVD-re írt verziójával, feliratozva - és mit mondjak, madarat lehetett volna vele fogatni, annyira örült neki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én írtam privit Bambunak, de azóta nem volt fenn a fórumon. A múltkori segítségeddel sikerült a DVD írás, ahogy a lentiekből is látszik, és neki is bármikor szívesen elküldök egy példányt, csak a visszaigazolására várok, hogy még kell neki. De ha van egyéb elérhetősége (e-mail pl.), akkor oda is küldhetek üzenetet. Ugyan holnap mi is elutazunk, de ha visszajöttünk, el is tudnám neki küldeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én írtam privit Bambunak, de azóta nem volt fenn a fórumon. A múltkori segítségeddel sikerült a DVD írás, ahogy a lentiekből is látszik, és neki is bármikor szívesen elküldök egy példányt, csak a visszaigazolására várok, hogy még kell neki. De ha van egyéb elérhetősége (e-mail pl.), akkor oda is küldhetek üzenetet. Ugyan holnap mi is elutazunk, de ha visszajöttünk, el is tudnám neki küldeni.

Ne haragudj ezeket az infókat nem tudtam. :) Biztos most szabin van és majd csak akkor válaszol ha visszajön. Év elején. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. Mi lesz az SW nézéssel amit terveztél? :)

 

 

Holnap takarítok, mosok stb. Holnapután du jön egy kolléga. Vasárnap este én megyek el. Hétfőn számítógépet megyek javítani. Úgyhogy mivel baromira be van osztva a szabim ezért naponta fogok megnézni egyet vagy kettőt.

De lehet hogy megvárom az elsejét, másodikát, és akkor 3-mat 3-mat megnézek.

Különben felborult az egész terv. Holnap leszek itthon egy hete és még egy sort nem olvastam el a könyvből. Vagy én voltam valahol, vagy jöttek emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj ezeket az infókat nem tudtam. :) Biztos most szabin van és majd csak akkor válaszol ha visszajön. Év elején. :)

Nem haragszom. :D Nem került szóba, de tettem, amit megbeszéltünk. :D

Közben megnéztem a hsz-eit, írta is, hogy csak a munkahelyéről tud netezni, és most biztos szabin van, valóban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig jó olvasni ezeket a karácsonyi sztorikat, de ilyenkor egy picit összeszorul a szívem, hogy nekünk nincs nagy családunk (ami amúgy nem igaz, mert igenis elég nagy, csak senkivel nincs kapcsolat, pedig itt laknak ők is), így aztán se mi nem megyünk, sem hozzánk nem jönnek, most kivétel volt, hogy itt volt öcsém barátnője, aztán 24-én vacsi után sokat dumáltunk még az asztal mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig jó olvasni ezeket a karácsonyi sztorikat, de ilyenkor egy picit összeszorul a szívem, hogy nekünk nincs nagy családunk (ami amúgy nem igaz, mert igenis elég nagy, csak senkivel nincs kapcsolat, pedig itt laknak ők is), így aztán se mi nem megyünk, sem hozzánk nem jönnek, most kivétel volt, hogy itt volt öcsém barátnője, aztán 24-én vacsi után sokat dumáltunk még az asztal mellett.

Nálunk is ez a helyezt, bár a mi többi családtagunk azért nem is lakik éppen a szomszédban, de az idelátogatások elmaradásának nem éppen ez az oka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudjatok, hogy nem voltam, csak ünnepek előtt tanulás, most meg a családé minden perc jóformán. :) Boldog Karácsonyt kívánok ebben a topicban is így második napján, de még benne vagyunk. :)

 

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntéseket, megható hogy itt ennyien gondolnak rá. Bezzeg a közelemben élőknek csak töredékének jut eszébe, de nem hibáztatok senkit, hisz Szentestén kinek van kedve még a másik névnapjával törődni. :D

 

Érdekes ajándékokat olvasok itt a sorok között, a 2,5 kilós szalámi sztoriját meghallgatnám azért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ajándékokat olvasok itt a sorok között, a 2,5 kilós szalámi sztoriját meghallgatnám azért. :)

Semmi extra! Tudják, hogy mennyire szeretem a téliszalámit, aztán ezzel lepett meg sógorom. :) Már fénykardoztam is vele. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi extra! Tudják, hogy mennyire szeretem a téliszalámit, aztán ezzel lepett meg sógorom. :) Már fénykardoztam is vele. :)

Ha jól emlékszem húsz éve örülni lehetett, hogy kapott az ember tiz dekát a sarki közértben. :D Forgattuk is egy darabig a szánkban, hogy megmaradjon az íze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem húsz éve örülni lehetett, hogy kapott az ember tiz dekát a sarki közértben. :) Forgattuk is egy darabig a szánkban, hogy megmaradjon az íze. :)

Így van. Fenséges csemege! Annyira jó bukéja van, hogy az valami fenomenális! Köszönet a nemes penésznek. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.