Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagyon szép képek, Bomarr! :lol:

Ezeket nézegetve döbben rá az ember, hogy milyen szép helyen lakik, csak a hétköznapok rohanásában nem is veszi észre, pedig hát én is minimum heti szinten szoktam elmenni egyik-másik épület mellett.

Persze a Bazilika májusi környezetben bármikor nem látható :D - nekem az a kép tetszett a legjobban, a rózsaszín virágok szépen kiemelik az épület immár felújított világos falait (úgy tűnik, hogy mivel tél van, a szemeim ingerhiányban küzdenek :D).

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen... Azt hiszem, nem véletlenül született az a cím, hogy a "Tavalyi jobb volt"... És ez egyaránt értendő arra, hogy a műsorok színvonala minden évben rosszabb, és arra is, hogy akkor is ezt mondanánk, ha a világ top20-as tévéadóinak fele átvenné a magyar szilveszteri tévéműsorokat. És csak annyit tennék hozzá, hogy akinek az egész szilveszteri kínálatból csak Hofi és pár IH-poén tetszett, az ment volna inkább az utcára hullarészegen, Darth Vader maszkban, papírtrombitával Für Elise-t trombitálni... :D (Ha pedig a cikk elején felsorolt kényszerhelyzetek valamelyikébe esett, ott az internet, vagy még 3 tucat tévéadó, illetve számos egyéb lehetőség...) Persze nem azt mondom, hogy nekem olyan hűdetetszett a műsor, de a nettel vegyítve, ide-oda kapcsolgatva egész elfogadható estét alkottam magamnak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gyerekkorom óta nem nézek TV-t szilveszterkor, valahogy mindig volt más helyette: néha jobb, néha rosszabb bulik, de olyan is volt, hogy egész este kártyáztunk. :D

Emlékeim szerint régen voltak igazán szórakoztató műsorok, pl. valamikor valaki belinkelte ide a Három nővér paródiát, az frenetikus volt, sőt van egy olyan emlékem még egészen kiskoromból (10 éves lehettem), amikor magyar színészek csináltak nemzetközi táncdalfesztivál paródiát, és azt is évekig emlegettük. :lol:

Ezeknek a mai műsoroknak, a leírás alapján nincs igazi sava-borsa - de az is lehet, hogy épp nem vagyuk abban a korosztályban, aki vevő az ilyesmire. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

van egy olyan emlékem még egészen kiskoromból (10 éves lehettem), amikor magyar színészek csináltak nemzetközi táncdalfesztivál paródiát, és azt is évekig emlegettük. :lol:

Nekem az is tetszett, amikor a tévések, színészek, énekesek léptek fel a cirkuszban. Sőt általában tetszik, amikor nem a saját műfajában méretik meg magukat a sztárok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Hofi halála óta nem nézek szilveszteri TV-műsort. Ő volt az egyetlen, aki miatt hajlandó voltam akkor leülni. Illetve, tavaly havernál a TV is szólt, de inkább röhögtünk egymás hülyeségein. Szerintem, amit a magyar TV produkál szilveszteri műsor alatt, az a kabaré. Borzalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a belgyó. 3. Így jár, akinek nem jut ideje tanulni. Viszont ami szven ütött, az a napló + kórtörténet kettes alá alá, ami részjegyként számított. A kórtörténet, az összecsapott lett ez tény, de a napló rész viszont kifejezetten igényes.... azétr köszönöm szépen, Dzséjt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a belgyó. 3. Így jár, akinek nem jut ideje tanulni. Viszont ami szven ütött, az a napló + kórtörténet kettes alá alá, ami részjegyként számított. A kórtörténet, az összecsapott lett ez tény, de a napló rész viszont kifejezetten igényes.... azétr köszönöm szépen, Dzséjt!

Hm... csak nem kezdik unni a videókat a tanáraid? Mindegy, azért szívesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, jut eszembe. Írtam lokatellinek, és visszaírt. Nincs vele semmi baj, csak annyi a tennivalója, hogy nem tud fórumozni. Remélem, majd csak visszatér közénk :lol:

Remélem megemlítetted neki, hogy nagyon hiányoljuk? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, jut eszembe. Írtam lokatellinek, és visszaírt. Nincs vele semmi baj, csak annyi a tennivalója, hogy nem tud fórumozni. Remélem, majd csak visszatér közénk :hmm:

Jó, hogy beírtad, mert már akartam kérdezni, nem tudsz-e többet azóta. :D Nézegettem a napokban pár régebbi beszélgetést, amelyekben még aktívan részt vett, és ismét eszembe jutott, hogy kár, hogy mostanában nem ír. :lol: De reméljük, az elfoglaltságai csak átmenetileg kötik le ennyire. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.