Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Engem a szinészek/zenészek magánélete nem annyira szokott érdekelni. A '90-es években sem azért hallgattam annyit, mert megfogott a személyisége, hanem mert nagyon jó zenét csinált.

Ez az ő baja. Talán ezért is voltak ennyire jó albumai, mert kicsit excentrikus lelkülete volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ütöttem már le szúnyogot, de csak sokszori felszólítás után.

Jacko: kár érte. Bár nem nagyon ismerem zeneileg, azt tudom hogy a Szabadítsátok ki Willyt lényegében az ő kezdeményezése volt és (az első részhez mindenképpen) ingyen csinálta a főcímdalt (Will you be there). Egyszer láttam egy klipjét is amit Keikóval forgatott sajnos nem találom a nyomát sem. Átérzem a rajongóinak a fájdalmát.

 

 

 

 

Más: ötös lett az Igazságügy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az elővárosi járatok meg azok az új piros mese vonatok.

Tényleg, a Déliből is járnak piros vonatok, pl. Siófok felé is, tavaly nyáron mintha azt láttam volna.

 

Egyébként a Budapesten forgatott "Michael Jackson - History" trailer mindenkinek megvolt?

Egek, én ezt sose láttam. A szám maga nagyon jó, egyik kedvenc tőle. Jó zenéi voltak, nekem is vannak kedvenceim tőle, album nincs, de az mástól se volt sose. A rádióban nagyon jó volt hallgatni, főleg, amiket szeretek.

 

Engem a szinészek/zenészek magánélete nem annyira szokott érdekelni.

Többnyire én is így vagyok ezzel, mint embert, úgysem tudjuk "értékelni" semmilyen szinten, mert nem ismerjük.

 

Más: ötös lett az Igazságügy :D

Nehéz vizsga volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIP Jackson. Bár én nem ismertem zenei munkásságát (mint ahogy más zenészét sem, ha csak nem filmzeneszerző), de akkor is nagy csillaga volt a zenének. Szerintem halála körülbelül olyan űrt hagy maga után, mint mikor Elvis meghalt.

 

Más: ötös lett az Igazságügy :D

Drakula! :D Akkor most már mehetsz helyszínelni. ACSI: Animal Crime Scene Investigation :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érezhetően pofára ment, de egy négyes önerőből is meglett volna. Előttem akit kivágott ő tényleg mondott néhány akkora zöldséget, hogy azt már háttérnek lehet használni egy ILM-filmnél.... én meg tudtam azért, amit muszáj volt. Mindenesetre örülök :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom a javaslatok a fórumban, hogy Ody szerint kirántja a hétköznapokból, tehát mesélek valamit. Szükség lesz a fantáziátokra, ja és, aki szereti a cicákat ne olvassa el.

Szobatársam kapott egy félperzsa cica gyereket. Nagyon édes, bundás, kis zászlós lábú, olyan szemekkel, mint Shrekben a Csizmáskandúrnak, ja és vöröske. Nagyon sokáig beteg volt, kérdéses volt, hogy megmarad-e, de hála a kitartó gondoskodásnak felépült. Nagyon mókás állatka mindentől megijed, majd öklömnyi kék szemeivel rácsodálkozik. Azonban van egy apró probléma vele. Mivel hosszú szőrű khm, minden wc-zés után feneket kell neki törölni, mert koszsos marad a bundája, most képzeljétek el, amint wc papírral kergetik, mivel a cica nem rajong a műveletért. Ők meg nem szeretik, ha úgy mászkál a lakásban, eredetileg sima udvari lett volna a hivatása.

De tegnap megtört a jég. Az a lüke állat sikeresen beleült a ragasztós egér fogóba, ezért a hátulját borítő szőnyeg összetapadt, szétválaszthatatlan csomót képezve az állat lábai, farka és hátsója közt. Nos barátosném nem volt jobb ötlete, fogta és megfürdette. Tudva lévő, hogy a macskák ősidők fogva vizí állatok. Fél óra karmolászsás, vísítás, elöször, a macska, aztán ő is, mikor szelíden belemélyesztette a karom arzenálját, majd a fogait, után feladta. Aztán eszébe jutott, hogy az aceton elméletileg oldószer, hátha kioldja a ragasztót a kabátkából. Nem jött össze, de a szoba és a macska kellemes körömlakk lemosó szagban úszott. Türelmét vesztve fogta és egy ollóval megnyírta a kölyök hátsó fertáját, lekerültek a zászlók, minden. Volt egy kis durci a macska részéről. Most úgy néz ki, mint, akire egy nagy méretű kötött pulcsit adtak, ráadásul olyan Jackosan rakosgatja a hátsó lábait.

 

 

PS: Szeretjük az állatokat.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom a javaslatok a fórumban, hogy Ody szerint kirántja a hétköznapokból, tehát mesélek valamit. Szükség lesz a fantáziátokra, ja és, aki szereti a cicákat ne olvassa el.

Öt macskával a lakásban (illetve héttel az életemben, csak az első kettő már lepusztult :D ) megkockáztattam. Szerencsére nem durva, sőt, mókás történet, bár a kedves szobatársad lendületből kezdhette volna az ollóval, mivel ha ne adj isten elvitte volna állatorvoshoz, az is ahhoz nyúlt volna (legalábbis a veszprémi tuti).

Ez a fenéktörléses eljárás sem éppen a legjobb dolog, mert a macska tiszta állat, rendbe teszi magát, de ha állandóan ő törli ki a hátsóját, akkor, hogy úgy fogalmazzak, egy idő után sz*rni fog rá, hogy milyen az ülepe. Majd a gazdi úgyis letakarítja. Több milliárd hosszú szőrű macska megoldja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlóan járnék el vele.

Én a férfiasságát egy garázsban satuba fognám és eldobnám a hajtókart. A kezébe üveg sósavat adnék, majd rágyújtanám a garázst. Választhat, mit szeretne elveszíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gratulálok minden sikeresen vizsgázónak! :D Szép is az, amikor az ember előtt nem max. három hét nyári szabadság, hanem legalább 2 hónap felhőtlen pihenés áll. :D

 

Az állatkínzók pedig rongy emberek.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszú szőrű macska esetén az a tuti, ha a kényes fertályon levágja az ember a szőrt. Ott minimum. Bár láttam én már olyat is, aki humánumból fogadott be perzsa macskát (NEM direkt perzsát akart.....) és folyamatosan vágták a szőrét, úgyhogy Lajos olyan vidám kijárós macska lehetett, mint bármelyik rövid szűrű fajtársa. :D

 

A macskafürdetés című extrém sportot meg érdemes úgy űzni, hogy egyik ember bal kézzel a macska tarkóját és jobbal a két hátsó lábat fogja, miközben a másikuk mossa. Így nagyjából egyenlőek az esélyek és fair a play.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.