Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Lindt-et ettem már, finomak :)

a 99%-ost belőle még nem ismertem a 70%-ost fogyasztottam már, kellemes ízű, de sajnos ez a márka kicsit jobban tartalmaz nyomokban tejet :)

Mindenesetre, a 99%-ost kipróbálom. Egy kockától még nem leszek rosszul :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a rizstejes csokikat nektek kéne egyszer kipróbálni :)

Normál rizstejet kóstoltam már, finom volt. Totál semmi köze a tejhez, ha épp valami újat akartam inni, akkor elővettem egy dobozzal.

 

 

Más: Hiba eddig meglepően normális volt egy ideig. Ma viszont többször előadta a Firefox, hogy rákattintok valami olyan oldalra ahol .php van (például fórumok, amiket eddig is lelkesen látogattam) és megkérdezi, hogy mit csináljon a .php filével. Mentse, vagy csak megnyissa? Mivel nyissa meg, kiválasztom a programot egy netes listáról? Aztán vagy elboldogulok vele, vagy nem. Most épp az Explorert használom, ami néha kiírja, hogy nem találja az oldalt és ellenőrizzem, ugyan működik-e az Internet.....

Nem egyik pillanatról a másikra kezdte, használtam a Tűzrókát, aztán bezártam (kifogytam a megnéznivalóból), megnyitottam, egy idő után előjött, bezártam, megnyitottam, működött, aztán megint rázendített. Semmi olyat nem csináltam, amit eddig nem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Normál rizstejet kóstoltam már, finom volt. Totál semmi köze a tejhez, ha épp valami újat akartam inni, akkor elővettem egy dobozzal.
Maga a rizstej nem rossz, de a csokik belőle azok. Amúgy rizsből készül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lindt-et ettem már, finomak :)

a 99%-ost belőle még nem ismertem a 70%-ost fogyasztottam már, kellemes ízű, de sajnos ez a márka kicsit jobban tartalmaz nyomokban tejet :)

Mindenesetre, a 99%-ost kipróbálom. Egy kockától még nem leszek rosszul :)

Szerintem azok a legfinomabbak :D Ezt nem tudtam, szóval akkor nagyon vigyázz vele!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a keserűcsokik a legfinomabbak :)

 

 

Be vagy rúgva???????????A tejcsokik a legfinomabbak.A keserüek borzalom.Olvasván a véleményeket, én szerencsés vagyok.Imádom, a csokit, de csak a tejet és igaz hogy néha ég a belem de különben minden ok.Mindent ehetek .És ez jó.

 

 

 

Krande:Soha ne használj explorert.Mindenkinek mondom.Opera vagy Firefox.Explorer nem jó.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be vagy rúgva???????????A tejcsokik a legfinomabbak.A keserüek borzalom.Olvasván a véleményeket, én szerencsés vagyok.Imádom, a csokit, de csak a tejet és igaz hogy néha ég a belem de különben minden ok.Mindent ehetek .És ez jó.

 

Krande:Soha ne használj explorert.Mindenkinek mondom.Opera vagy Firefox.Explorer nem jó.

 

Én is fullra tejcsoki párti vagyok!! :)

 

És én is FFra esküszöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lindt-et ettem már, finomak :P

a 99%-ost belőle még nem ismertem a 70%-ost fogyasztottam már, kellemes ízű, de sajnos ez a márka kicsit jobban tartalmaz nyomokban tejet :)

Mindenesetre, a 99%-ost kipróbálom. Egy kockától még nem leszek rosszul :P

A Lindt tényleg nagyon finom étcsokiban.

 

Én sajnos olyan vagyok, mint Gombóc Artúr, mindenféle csokit szeretek. :D Tejből a Bocit és a Tibit a legjobban, étcsokiból pedig a max. 70%-ost. Ettem 98%-ost is, de abból már teljesen hiányzott a csoki lágyságsa, nagyon tömör volt - az már nem is csoki. :P

 

 

lokatelli, boldog szülinapot! :P Hátha ma felnézel ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Lokatelli! Hátha előkerülsz és elolvasod :)

 

 

Részemről tejcsoki, illetőleg apám kevés tej-némi cukor-több kanál kakaópor keveréke. Utóbbit kiskanállal kell összekeverni és megenni, de van palackostejszínbe keverős változata is. Tejérzékenyeknek vízzel is merem ajánlanicsak akkor több cukor kell bele.

 

 

Alapvetően a Firefoxot használom, most épp működik, de a php filés probléma is az ő kitalálmánya. Az Explorer meg a szükségmegoldás arra, amit a Fox nem hajlandó (pl tegnap este).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Dzséjt, ha itt vagytok: segítségre lenne szükségem!

 

Szóval a következő történt. Már egy ideje úgy gondoltam, szenved a modemem, mert néha, ha bekapcsoltam fent a gépem, állandóan az jött elő kis ikonként, hogy "egy helyi kábel nincs bedugva". Előugrott a tálcán, majd újra eltűnt, ezt csinálta egy darabig, aztán megjavult. Vagy nem. Hát ma éppen nem, de közben tesóm gépén volt net, szóval gondoltam, vagy a routerben van a hiba, vagy a gépemben.

 

Reggel megcsináltam, néhány modem restarttal helyrejött, aztán ma lejöttem, mert tesóm gépén akartam valamit intézni, erre fent megint elszállt a net, megint az a villódzás. Megpróbáltam a két gép közti helyi hálózati kapcsolatot letiltani, majd újra engedélyezni, de nem segített, a javítás sem.

 

[Ja igen, előtte még lehet fontos lehet, hogy próbáltam leszedni az IE legfrissebb verzióját (most az mindegy, hogy miért), de megszakítottam a telepítést, mert baromi lassan töltötte le, (nem a telepítőt, hanem magában a telepítési folyamatban az első pont a letöltés), és azt hittem, megint elment a net, ami be is következett, ld. fentebb.]

 

Szóval nem segített a javítás sem, lejöttem, hogy itt is próbáljam a két gép közti kapcsolatot megjavítani, ám mire újra felmentem a saját gépemhez, azt látom, hogy épp a scandisket csinálja, mert újraindult. Ahogy leültem elé, betöltött a windows, kék halál, újra indult megint. Aztán kinyomtam.

 

Szerintetek mi lehet a gond? Mi legyen a következő dolgom? Nem nyomom be egyelőre, mert nem tudom, hogy az okozna-e további károsodást. Gondolom először meg kéne állapítani, hogy hardver vagy szoftver gubanc van-e, szóval arra gondoltam, hogy csökkentett módban behozom a windowst, aztán a rendszervisszaállítással megpróbálkozom, és ha eddig eljutok, valszeg szoftver hiba. Ha még előtte újraindul (vagy megint), akkor meg valami megfőhetett...

 

Nektek ötlet? Ha ez jó, amit leírtam, akkor hol tudom elindítani a win-t csökkentett módban, és hol lehet előkaparni a rendszer visszaállítást? Kezdjem temetni a gépet...? Légyszi minél hamarabb próbáljatok reagálni, mert tesóm gépét már nem sokáig használhatom segítségkérési célra. Ha van esetleg msn-ed (frenkie, dzséjt nekem fent van), akkor felveszlek, ha úgy könnyebb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így kapásból a Windowsra gondolok. Amit leírtál a csökkentett módról, azt kipróbálhatod. A csök. módot bootolásnál tudod előhozni, mikor kiírja hogy XY setup, YZ boot menü, itt lesz egy harmadik gomb is, az a windows indításának módmenüje. Általában azt hiszem az F9 szokott lenni, de ott úgyis ki lesz írva.

Win visszaállítással szerintem ne fáradj, az nem sokat szokott érni, mivel lehet, hogy már korábbi visszaállítási pontoknál is fenn állt a hiba (ha egyáltalán vannak visszaállítási pontok). Inkább tedd újra az egész wint.

Windowson kívül meg még a tápra tudok gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csökkentett mód az F8.Amikor elkezd bootolni nyomogad ezta gombot.Ha emlékszel mikor kezdődött a hiba akkor azelöttire próbáld meg.Sajnos az esetek döntő többségében annyit ér mint halottnak a csók.Már rég használtam xp-t ezért nem tudom pontosan, de ha jól emlékszem akkor a vezérlőpult/rendszerben van.

A másik ötlet.Húzd ki a modemet a gépből és járasd úgy a gépet.Ha okén megy minden(nincvs kék halál) akkor a modemmel van a gebasz.

Nyugodtan bekapcsolhatod, baja nem lesz.A scandisk azért futott le , mert hirtelen újraindult és ilyenkor ellenörzi ,hogy a rendszerfile-ok és maga a FAT-tábla nem-e sérült meg.

Az elsődleges véleményem az, hogy a modem a ludas.Ki kéne próbálni egy másikkal.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.