Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nevetni fogsz létezik ilyen. Tulajdonképpen egy dvd-vhs combó. A dvd-t csak olvassa.

Ezzel tisztában vagyok, csak a másolás menete a furcsa. Ezt a készüléket arra találták ki, amíg nem jöttek be a HDD-DVD kombók, hogy a tv sorikat aki akarja az ki tudja írni VHS-re, miközben emellett bármikor lejátszhat DVD filmet vagy régi VHS szalagot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A macskák nagyon aranyosak.A naplementés klép is tök jó.Köszi, hogy megkérded öcsédtől.

Köszi :roll: Remélem, holnap el tudom kapni, mert ma nem volt itthon.

 

Érdekes, vajon miért morognak? Kettő biztosan lány, arra emlékszem - és a harmadik?

A harmadik, a vörös meg fiú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek! Most kaptam a verseny jó voltából egy új generációs ipod shuffle-t, és azt kell mondanom, ilyet mindenkinek vennie kell! Elképesztő!

 

Először is, íme:

http://support.apple.com/manuals/ipod#ipodshuffle

A három shuffle közül a legfelsőt kaptam, ami 2 GB-os, és a legfejlettebb Apple Shuffle. Na most, első ránézésre hihetetlennek tűnik, de többet tud gyakorlatilag, mint a legtöbb társa. Ami figyelemre méltó: nincs kijelzője, ami elsőre talán hátránynak tűnhet, de mindjárt meglátjátok, hogy nem az.

 

De kezdjük az elején: maga a lejátszó akkora, mint a hüvelykujjam, van rajta egy OFF/Shuffle/Normal csúszka, az OFF értelemszerű a másik kettővel a lejátszás sorrendjét tudod változtatni. Na most, nincs rajta sem volume sem tekerő szabályzó, egy dugasz van még, ahová csatlakoztathatod az USB töltőt (amivel feltöltöd az aksit).

 

Ezen felül van még hozzá egy füllhallgató, amin a jobb oldali füledtől 10 centire van egy kapcsoló. Egy plusz és egy minusz jel van rajta egymás alatt, illetve köztük egy hosszúkás "centre" gomb. Na most, alapból a plussz-minusz a volume szabályzó, tehát a hangerő. A center gomb egyszeri megnyomásával megállítod a számot, kétszeri megnyomásával előre lépsz egy számot, háromszori megnyomásra meg visszalépsz egyet.

 

Ha a második lenyomást hosszan tartod, akkor előre teker, ha a harmadik lenyomást tartod hosszan, akkor pedig visszateker a számon belül.

 

De ez még mind semmi: ugyanis van hozzá egy voice assistant, ami egyszeri megnyomásra bemondja a szám címét, kétszeri megnyomásra bemondja az ipodon található zenelistákat, amik közül választhatsz, hogy éppen melyiket szeretnéd hallgatni, háromszori megnyomásra pedig elmondja, hogy hogy áll az aksid.

 

Emellett a fájlok kezelése az Itunesban történik, ahol ingyen tölthetsz le a netről különböző egyetemek különböző értekezéseit bármiről (pl. a válságról, angolul), rárakhatod az ipodra, és hallgathatod. Elképesztő, engem kilóra megvettek! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát... én személy szerint akkor sem vennék ilyen Alma Szuflét, ha lenne rá pénzem :P Telefonom képességei vetekszenek vele. Ha egyszer megnyomom a power gombot, kiírja mennyi az idő, mi a dátum, hogyan áll az aksija, és még le is szid (azt írja: Haggyááá mán aludni!) A fölfele gomb egyszeri lenyomásával elindul a média lejátszás. Itt kiírja a szám címét. A jobbra gombbal előre, a balra gombbal vissza tudok lépni. A fülhallgatómon közép tájt meg volume toliga van, tehát azzal lehet a hangot erősíteni vagy halkítani, és ha belebeszélek, akkor a hívó hall engem (ettől mondjuk néha úgy festek, mint aki magában dumál) :P

És mivel közvetlenül rácuppanhatok vele a netre, így bármit letölthetek, akár magyarul is, sőt, a gépre rányomva mindenfélét rárakhatok a memokártyára. :D És van rajta csatlakozó a számítógéphez, ez a durva, meg csatlakozó a fejhallgatóhoz, meg csatlakozó az aku töltőhöz, amivel az akut lehet feltölteni :P És telefonálni is lehet vele, az az igazán kemény. Szóval, miért is kell nekem vennem Alma Szuflét? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt :P de teljesen igazad van.

Haverom a chipsen nyert egy ilyen kijelző nélkülit, de csak 1x használta, mert idegesítette, hogy nem látja melyik számot hallgatga, hogy áll az akkuja, hogy nehéz (a leírásból is kitűnik, hogy milyen nehéz) a számok közötti váltás és a tekerés is. Az meg, hogy csak 2 GB-os...

 

2 GB-os az én kistelefonomban lávő memo kártya is, sőt azzal még rádiót is lehet hallgatni meg fényképezni is lehet :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, hát akkor lelkendezek magamban. Nekem nagyon tetszik, ami szerencsés, tekintve, hogy én kaptam :P

 

Az egyedüli aggályom amúgy csak a füllhallgatóval kapcsolatos. Ha elromlik, akkor vajon lehet-e hozzá kapni újat, ami szintén tartalmazza ezt a kezelő gombot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyedüli aggályom amúgy csak a füllhallgatóval kapcsolatos. Ha elromlik, akkor vajon lehet-e hozzá kapni újat, ami szintén tartalmazza ezt a kezelő gombot...
Vannak Apple boltok, gondolom ott lehet kapni ilyen fülest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azzal még rádiót is lehet hallgatni meg fényképezni is lehet :P

Na bazz, tényleg, ezt el is felejtettem. Az enyém is tud ilyet is :P Sőt, mivel lehet bele jegyzetelni, nagyon jó a lukacsos memóriám kiegészítésére. Pl.: amióta van, azóta nem felejtettem el szülinapot :P

 

Azért, mert az Alma Safföl ( :D ), kicsi, praktikus, könnyen kezelhető, és remek minőségű :P Nekem nagyon tetszik.

Hát ugyanezt a telefonomról is elmondható. Oké, méretben a Szuflé veri, de ha a telefonom leesik a fűbe, könnyű megtalálni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, Dzséjt, ha már telefon: nem tudod, mit lehet akkor csinálni, ha vírusos lesz? Az enyém az lett, és bár hibát nem tapasztalok, azért jó lenne valahogy letakarítani róla (de ez is ilyen állandóan visszajövő, egyetemről szerzett vírus :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amikor az enyém - még a régi - vírusos lett (a húgom ajándékozott meg vele, hogy egyem a kicsi szívét :P ), akkor bevittem szakboltba, ahol új op. rendszert tettek rá. Máshogy szerintem nem is lehet megszabadulni, bár nem értek annyira a telefonokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem létszükség a kijelző a zenehallgatáshoz, lévén hogy van rajta 300 szám. Az meg főleg jó hogy órán tudok rajta Lostot nézni, meg néha pár filmet is ráteszek. 2 gb-os Sony és egy éve 20 körül volt, szerintem megérte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, jó, hogy így örülsz neki :P Mindenkinek egyéni ízlés kérdése, hogy milyen kütyü jön be :P

Én maradi vagyok, mint a többiek, a telefonom tökéletesen megfelel mindenre, amire kell :P

Dzséjt megint hozta a humoros formáját, és jól felvidított így délután :P

Hmm... film. 4 giga a memóriakártyája a telómnak, csak tudni kéne, hogy mit játszik le :D Majd utána nézek, de eddig még ne is igazán gondoltam rá, hogy tud-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a telómon nem igazán tárolhatok zenét és videót mert csak 12 megás a memója. :P

Azért szerencsére nem vagyok lejátszócucc nélkül mert arra ott van az mp4-em.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem az AVPU-t látogatod? Pár perce került fel oda is. :D Na akkor itt is az, amit ott elmondtam:

Ehhez annyit, hogy egyrészt, ha megyek az utcám, és valaki a semmiből az orrom alá nyomna egy böszöm nagy mikrofont, hogy idézzek a Szózatból/Himnuszból/Nemzeti dalból, de még felőlem a Star Warsot vagy az Alient is bedobhatja a kuktába, hát erősen meglennék lőve, pedig mindháromnak tudom az első versszakát. Ezen a ponton már kijelenthető, mekkora baromság ez a Fókusztól. Másodszor, hány embert kérdeztek meg? Hány is került bele? Meg kik (a prostira hajazó csaj, meg a részegnek tűnő apóka nagyon reprezentatívnak hat...)? Ha megnéznénk a nyersanyagot, lehet kiderülne, többen tudták, mint akik nem. De ha nem is, akkor is lazán össze lehetne vágni egy olyan anyagot, amiben mindenki tudta. Sajnos ez egyáltalán nem mérvadó, ilyen formán szörnyülködni sem kell rajta.

Én is futottam már bele ilyen "kérdezzük meg az utca emberét" dologba. A Veszprémi Napló kérdezett ki a Valentin napról. Az, ami az újságba került, és az, amit mondtam, köszönő viszonyban sem voltak egymással. Ez ugyanez pepitába. Azokra szégyen, akik szerepelnek benne, de nem mindenkire nézve (és azokra se feltétlenül, mert simán el tudom képzelni, hogy van, aki csak első zavarában nem tudta, aztán simán idézett vagy javította a hülyeségét, csak éppen az a vágóasztalon végezte).

Ha ugyanezt megcsinálnák mondjuk száz emberrel, és mindegyikkel tartana a beszélgetés öt-tíz percig, és úgy nem mutatnák jelét, hogy őket nem csak a zavaruk terelte tévútra (és természetesen, egyik sem tűnik kurvának, részegesnek, drogosnak, vagy egyéb olyannak, akitől az ember alapból nem várja el, hogy tudjon valamit), na akkor már elszörnyednék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, a média is sáros ebben, mert a saját szájíze szerint vagdoss dolgokat, de megbocsájts, ha engem álmomból felébresztenének, hogy mit is ünneplünk Március 15.-én tuti, ne a mohácsi vészt nyögném be. Szóval hozott anyagból dolgoznak, és azt vagdoshatják akárhogy, ha valaki rábökné, hogy '48-as Szabadságharc és forradalom, abból baljós lenne mohácsi vészt fabrikálniuk. :D

 

Amúgy meg igen, az avp láttam meg :D Szép kis vita alakult ki, Nodika meg csak ne parázzon, többségben van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ilyen okos, tényszerű és objectív médiákok, gyk: Kókusz, Retyekklubb és Tövökettő, meg is találják őket! Magyar Szigetes riportjukban is direkt az ostobákra, közönségesekre, szal a legtöbb sötét szélsőségesre utaztak, ahelyett, hogy megkérdeztek volna engem. Aki elsőlátásra kedves, aranyos, mosolygós, konszolidált és abba hagyom, mert recseg a plafon. Két páleszért cserébe még szóba elegyedtem volna és nem mondtam volna olyanokat, hogy deinepapperjuden.

Egyébként meg hazádnakrendületlenül blabla bla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez iszonyú.Ezt sehogy sem sikerül kimagyarázni, legalábbis nálam, még Dzséjtnek sem.Hogy végezték el az általánost egyáltalán?Olyan alapokat nem tudnak , mintha mondjuk egy szobában ki kéne választani az 5 tárgy közül az asztalt.Ja és az ilyen mire tanítja a gyerekét?Mit válaszol ha a gyerek megkérdez valamit?Az arcomról lesülne a bőr komolyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, Frenkie, el is olvastátok, amit írtam, vagy csak minden harmadik szó került a figyelmetekbe? De ha kell, megismétlem az ide vonatkozó részt: "Azokra szégyen, akik szerepelnek benne", remélem nem kell külön kifejtenem, hogy mit takar eme kijelentésem... Vagy írjam így: ezek olyan h*lyék, hogy hozzájuk képest a f*szom hétdiplomás pedagógus.

Meg mintha határozottan azt írtam volna, hogy nagy hirtelen nem tudnék pontosan idézni semmiből, ha az orrom alá dugnak egy mikrofont minden figyelmeztetés nélkül. Szerintem ti sem, vagy baromi jó a reakció időtök. De azt a csodamókust, akinek hosszas gondolkodás után sem jutott eszébe, mi is volt '48-ban, meg jött '51-el és Moháccsal, azt emlékeim szerint véletlen sem emeltem ki, hogy szegényke biztos nem tudta, mert meglepődött. De hát ugye, ehhez el kéne olvasni, amit írok...

De nekem egyetlen Fókuss videó láttán, amit úgy vágtak, ahogy az a nézettségnek jobban áll, és olyan emberekkel vannak teli, akikre turhát se pazarolnék, na ilyen alapján nekem ne jelentse ki senki, hogy az egész ország idiótákból áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.