Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Volt egy csoporttársam, mindig rocker cuccokban járt, nemzeti pólók, fekete cuccok, bakancs.[...]

Ez is szép sztori, jöhetnek még hasonlók, kicsit visszatér tőle az emberekbe vetett hit :)

 

A Katicába, azért ne ünneplőbe jöjjenek az urak.

Egy, mert az egy kocsma, kettő, mert nem leszek ott, hogy dicsérjem az eleganciájukat.

Bocs ez a sznob orki volt.

Kár, hogy nem jössz :( Tesód?

 

Donát, boldog névnapot :) Emlékszem, akkor találkoztam Veled először, amikor pár éve hétvégére esett a névnapod, és pont klub volt, amire eljöttél :) 2006-ban volt, te jó ég, az se ma történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, boldog névnapot :) Emlékszem, akkor találkoztam Veled először, amikor pár éve hétvégére esett a névnapod, és pont klub volt, amire eljöttél :) 2006-ban volt, te jó ég, az se ma történt.

Én pedig a ROTS premierjén ismertem meg. Persze meg kell említenem újfent akkor még kisfiú volt. :D Még mindig előttem van, milyen letaglózottan jött ki a filmről. Lelkileg viselte meg. :) Tudom mindig ezt emlegetem, de emlékezetes ábrázata volt.

 

Apropó Donát. Mi lett azzal a sráccal akivel a premieren voltál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Miss, Ody, Phobos, Embo és mindenkinek, aki ma felköszönt (felköszöntött). :)

 

Attila most végezte el a Vegyészmérnökit a BME-n, és csinálja a második diplomát. Hiszem, hogy havonta egyszer megnézi a klasszikus részeket, persze szinkronnal. Az új trilógiával sincs baja, de igazán a régieket szereti. :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 2004-ben ismertem meg, mikor Simon Zolival jött el egy klubnapra. Akkor ismertem meg Zolit is. Azután délután lepadawanoztam Donátot, mire ő megsértődött. Szóval egész jól indult az ismertségem vele :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg lövésem sincs, mikor találkoztam először Donáttal személyesen. Lehet összefutottunk már az ep3 premieren is, de szerintem csak utána találkoztunk valamelyik klubnapon (vagy az utolsó ep3 vetítésen?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap délelőtt háromnegyed tizenegytől senki ne merészeljen közlekedni Pécsen! Forgalmi vizsgázok autózásból. Ideg vagyok mint a hétfene. Amennyit eddig vezettem, abból három ember is simán levizsgázhatna. Tehetségtelen vagyok? Talán nem. Inkább, csak másban vagyok tehetséges. Nagyon másban :) Az oktatóm szerint ha összeszedem magam akkor meglesz.

Drukkoljatok :clap2:

 

Boldog névnapot Donát!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.