Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyszerre több beszólás is eszembe jutott erre...

 

-Nekem legalább van!

-Fogd be a retkes pofád!

-Álljá' le kiscsávó!

-És akkor mivan? (Ha érted mire célzok...)

Nekem erre egy beszólás jutott az eszembe: Hanyagoljuk a durva hangnemet, vagy jelőld, hogy tréfálsz, még ha érti is a címzett, hogy nem gondolod komolyan. Köszönöm.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem erre egy beszólás jutott az eszembe: Hanyagoljuk a durva hangnemet, vagy jelőld, hogy tréfálsz, még ha érti is a címzett, hogy nem gondolod komolyan. Köszönöm.

Elnézést,mindet viccnek szàntam. És Lok értette is, mert ezek osztályszlengek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek kapcsán egy talán érdekes sztori: pont a napokban készitettem egy interjút egy palesztin származású arab üzletemberrel, aki már 20 éve lakik nálunk és egy nagyon sikeres üzletet vezet.

Köszi, hogy leírtad, érdekes történet :)

 

Meg azt hiszem sokan meglepődnénk itt a Kárpát-medencében ha megtudnánk, hogy kik voltak az őseink.

Jog vizsgán tőlem a tanárom a nevem alapján megkérdezte, hogy nem a Felvidékről jöttem-e. Sajnos fogalmam sincs róla, honnan származó a családunk ilyen-olyan ágon, de mindenesetre érdekesnek találtam, amit mondott. Mondjuk az előttem vizsgázó lány meg Ukrajnából költözött ide.

 

Nagyon jó volt, de holnap indulok egy még nagyobb cserkésztáborba.

Jó utat, biztosan jól érzitek majd magatokat!

 

Egészen eddig a mondatodig mindenben egyetértettem veled kolmilan.

Nekem meg az a mondata volt az egyik legtetszőbb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jog vizsgán tőlem a tanárom a nevem alapján megkérdezte, hogy nem a Felvidékről jöttem-e. Sajnos fogalmam sincs róla, honnan származó a családunk ilyen-olyan ágon, de mindenesetre érdekesnek találtam, amit mondott. Mondjuk az előttem vizsgázó lány meg Ukrajnából költözött ide.

A Miss-ből, vagy a Karrde-ből gondolta, hogy Felvidéki vagy-e? :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De van köze hozzá, mert a szélsőjobboldal támadja őt fröcsögve, a nemi identitása és a politikai hovatartozása miatt. A legszánalmasabb, hogy olyanok kötnek bele a munkájába, akiknek fingja nincs a művészetről, sőt egyetlen rendezését sem látták. Csak hallják hogy van ez a "ballib k**csög" az értelmes elvtársaiktól és elkezdik őt is utálni, mint oly sok mást.

De tudom, neked biztos nagyon alapos okod van mocsoknak hívni egy embert, akiről a kurucinfo-s híreken kívül valószínűleg semmit nem tudsz.

Nézd, egyszer mondom el és nem többször de legfőképp utoljára. Minden épeszű magyar ember kikéri magának, illetve kikérte azt, hogy Alföldi a Magyar Nemzeti Színházba(!) hívta meg a románokat ünnepelni Erdély elszakítását. Ez a világ legaljasabb, legprimitívebb cselekedete. Ahol egészséges nemzettudat van, ott már az ilyet felkoncolták volna, nem pedig védőszárnyuk alá vették volna mint pl Réthelyi "makogó" Miklós államtitkár, aki azután, hogy Alföldi még egy nyilvános sajtótájékoztatón kellemes orális szexet kívánt az egyik riporternek, elbocsájtásáról garantálta a magyar népet, ehelyett majdhogynem vállon veregette, hogy így tovább, rombold csak porig a Nemzeti(!) Színház kultuszát. Ami a rendezési stílusát illeti, az pedig nem a Nemzeti(!) Színházba való hanem valami pinceszínházba. Ott aztán úgy reformálja meg a magyar történelmi darabokat ahogy akarja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, egyszer mondom el és nem többször de legfőképp utoljára. Minden épeszű magyar ember kikéri magának, illetve kikérte azt, hogy Alföldi a Magyar Nemzeti Színházba(!) hívta meg a románokat ünnepelni Erdély elszakítását. Ez a világ legaljasabb, legprimitívebb cselekedete. Ahol egészséges nemzettudat van, ott már az ilyet felkoncolták volna, nem pedig védőszárnyuk alá vették volna mint pl Réthelyi "makogó" Miklós államtitkár, aki azután, hogy Alföldi még egy nyilvános sajtótájékoztatón kellemes orális szexet kívánt az egyik riporternek, elbocsájtásáról garantálta a magyar népet, ehelyett majdhogynem vállon veregette, hogy így tovább, rombold csak porig a Nemzeti(!) Színház kultuszát. Ami a rendezési stílusát illeti, az pedig nem a Nemzeti(!) Színházba való hanem valami pinceszínházba. Ott aztán úgy reformálja meg a magyar történelmi darabokat ahogy akarja.

 

 

Hát igen a szánalmas szélsőjobbos jobbantok meg Alföldi. Alföldi túllépett bizonyos dolgokon. Meddig kesergünk még Trianonon? Pl engem abszolút nem érdekel egy 90 éves tett, főleg úgy hogy nem voltunk ártatlan bárányok akkor sem. Nem fogok utálni egy románt Trianon miatt. Jól írta kolmilan, 2011 van ideje elfelejteni a múltat és előre lépni. Alföldivel semmi gond, végre egy nyitott ember. Nem rombol ő semmit, százszor magyarabb mint az ellen tüntető primkók.

Téged sem érdekel ez az egész csak felheccelnek vele. Mi változna az életedben ha nem Alföldi lenne az igazgató? Semmi.

 

A norvég csávó ezen eszmék mellett volt aztán írtott. Elöször jön az a fázis ahol te most vagy, aztán az SS majd a kivégzések. Szép úton jársz mondhatom.

A lópikulát nem érdekli az őseink. Először ember légy aztán magyar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez, mert veled is egyetértek Frenkie. Van pár aspektusa Oldie írásának, amivel együtt érzek, és a te írásodnak is. Főleg ez tetszett: "Először ember légy aztán magyar." -> Ez nagyon igaz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, ha kérhetlek titeket, szorítsatok (aki keresztyén imádkozhat is) keresztanyámért. 1 hónapja eredetileg vastagbélrákkal műtötték, de azóta volt még két műtéte és jelenleg intenzív osztályon van igencsak rossz állapotban és nagyon aggódunk érte!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, ha kérhetlek titeket, szorítsatok (aki keresztyén imádkozhat is) keresztanyámért. 1 hónapja eredetileg vastagbélrákkal műtötték, de azóta volt még két műtéte és jelenleg intenzív osztályon van igencsak rossz állapotban és nagyon aggódunk érte!

Nagyon szorítok! Jobbulást.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük az egész család nevében a jókívánságokat. Bízunk a legjobbakban.

Tegnap este került be az intenzívre, most szerdán (20-án) volt 1 hónapon belül a harmadik műtét. Állítólag most bélösszenövés miatt kellett felnyitni. Az orvosok nem mondanak túl sok bizakodásra okot adó dolgot sajnos.

Ami a leg döbbenetesebb, hogy nem volt áttét a szervezetében sehol, a műtét során (az eredeti műtét június 20-án) a rákos részt sikeresen eltávolították. Jobban kellene lennie, ennek ellenére további két műtétre volt szükség és egyre rosszabb az állapota. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.