Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az intenzíven folyamatosan figyelik. Az orvosok azt mondják, hogy ahogy most áll a helyzet 50-50 % az esélye, hogy túléli vagy ne adj Isten, belehal.

Ma annyiban javult a helyzet, hogy a keringése majd teljesen helyre állt és lélegezni is könnyebben tud már, de az a gond, hogy ezek mellett rengeteg más dolog is van, ami problémásan működött/működik.

 

Az orvosok azt mondták, hogy a műtétek után szinte az összes létező szövődmény valamiért kialakult nála. :(

 

Na ez a lehető legrosszabb ahogy alakulhatnak a dolgok :/

Amíg van rá valahány százaléknyi esély hogy rendbejön addig lehet reménykedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose lehet tudni, mi történhet. Egyik kolléganőmet ugyanezzel a rákkal műtötték, hamar elkapták a bajt, rendben ment minden, aztán két héttel a műtét után összeesett, stroke-ot kapott. Nem tudták megmondani, hogy mitől, a műtét következménye vagy más (65 éves, magas vérnyomással, szóval volt ott rizikófaktor). Most már jobban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg nem lesz szívderítő amit mondok, de két éve az én nagyapám vastagbélrákba halt bele. Nála a műtét viszonylagos sikerrel járt. Az utána jövő hónapjai sokkal könnyebbek voltak, de aztán kiderült, hogy átterjedt a májára és a műtét után bő egy évvel meghalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoztak júniusban egy rendeletet, és áttettek költségtérítésesre egyetemen. :(

 

Nem tudom hogy maradjak-e, vagy keressek jövőre egy másikat. Itt ugye elvégeztem egy évet (műszaki menedzser), és 200 rugó lenne félévenként, és akkor megpróbálok úgy tanulni hogy visszakerüljek.

Vagy kilépek, dolgozok egy évet és megkeresem a tandíjat egy másik egyetemhez. A Zrínyi szakán néztem a védelem igazgatásit, ez "csak" 150 ezer lenne, de elég durva szerintem a tananyag. Meg erről a szakról kb semmit se tudok.

Azért mennék át mert nem tudom hogy milyen jövője lenne ennek a menedzseres dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoztak júniusban egy rendeletet, és áttettek költségtérítésesre egyetemen. :(

 

Nem tudom hogy maradjak-e, vagy keressek jövőre egy másikat. Itt ugye elvégeztem egy évet (műszaki menedzser), és 200 rugó lenne félévenként, és akkor megpróbálok úgy tanulni hogy visszakerüljek.

Vagy kilépek, dolgozok egy évet és megkeresem a tandíjat egy másik egyetemhez. A Zrínyi szakán néztem a védelem igazgatásit, ez "csak" 150 ezer lenne, de elég durva szerintem a tananyag. Meg erről a szakról kb semmit se tudok.

Azért mennék át mert nem tudom hogy milyen jövője lenne ennek a menedzseres dolognak.

 

 

Neked a diákhitel a megfelelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg nem lesz szívderítő amit mondok, de két éve az én nagyapám vastagbélrákba halt bele. Nála a műtét viszonylagos sikerrel járt. Az utána jövő hónapjai sokkal könnyebbek voltak, de aztán kiderült, hogy átterjedt a májára és a műtét után bő egy évvel meghalt.

 

 

Akkor folytatnám. Édesanyámnál szintén vastagbél daganatot diagnosztizáltak először, majd műtétek ,de áttét lett a májban és a petefészekben. Mondjuk ő hálistennek 5 évig kihúzta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen rendeletet hoztak?

Nem irigyellek, elég nehéz döntést hozni egy ilyen helyzetben.

Nem tudom pontosan, tesóm nézett utána.

Én csak azt tudom hogy tavasszal felhívtam a tanulmányi osztályt, és ők azt mondták hogy nem tesznek át költségtérítésesre amiatt mert kevés a kreditem. Most meg kaptam róla levelet hogy pápá.

 

 

Neked a diákhitel a megfelelő.

Gondoltam rá, de csak abban az esetben lenne jó ha a mostanit folytatom, mert ha nem akkor csak egy év múlva tudok kezdeni, és akkor már inkább megdolgozok a pénzért mint hogy adósságokba verjem magam már 20 évesen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már jó a link. Jövő héten csőd és vége mindennek. nem lesz több tcw, Mad Max világ jön, nem lesznek boltok ahol áru van, vége mert párt USA vezető többre tartja a saját újraválasztását jövőre mint a világgazdaság megmentését.

Rendeltem egy szemüveget, mert ma baromira összetörtem magam a cégnél, fáj mindenem a szemüvegem meg minden irányba megcsavarodott. De már nem tudom átvenni mert USA csődbe megy és jön a pokol. Jönnek a kinaiak a tálibok, vége a szabadságnak. Hát ennyi volt.

MENTSÜK MEG AZ USÁT. Ők csinálják a filmeket és játékokat melyekkel szórakozunk, ők etetnek, az ő hadseregük véd meg a szélsőségesektől. Remélem a U.S Marine az utolsó lélegzetig harcol a vég elött a civilizáció megmentéséért Afganisztánban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát olyat hogy nem lesz olaj olyat mi nem élünk meg. Olyat igen hogy kevés lesz és luxuscikk lesz. Ugye a para nem akörül megy hogy egyszercsak kiürülnek a kutak hanem hogy nem lehet annyi hordót kitermelni, mint amennyit elfogyaszt a világ és akkor csúnyán megiramodik a cucc ára. Ezek után viszont már tényleg nem vakarozhatnak tovább az alternativ energiaforráson ügyködők: mivel innentől minden országnak elemi érdeke lesz, hogy ezen ügyködjenek ezért simán ömlenek majd a milliárdok az ilyen fejlesztésekre. Én félek, hogy ezzel se jön el a világvége :(

 

A gazdasági válságok egyik jellemzője egyébként hogy nem jelzik őket előre. Amivel most van tele a sajtó, hogy majd bepánikolnak egy hét múlva azon amit már túléltek a '90-es években (akkor volt egy amerikai csőd), na ilyen nem szokott lenni. Mert már be van tervezve. A válság az olyan hogy felkelsz és aznap tudod meg hogy már minden gallyra ment, nem egy héttel vagy hónappal korábban. Nem véletlen hogy 2008 nyarán nem szólt senki hogy gyerekek mindjárt jön a gebasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A gazdasági válságok egyik jellemzője egyébként hogy nem jelzik őket előre. Amivel most van tele a sajtó, hogy majd bepánikolnak egy hét múlva azon amit már túléltek a '90-es években (akkor volt egy amerikai csőd), na ilyen nem szokott lenni. Mert már be van tervezve. A válság az olyan hogy felkelsz és aznap tudod meg hogy már minden gallyra ment, nem egy héttel vagy hónappal korábban. Nem véletlen hogy 2008 nyarán nem szólt senki hogy gyerekek mindjárt jön a gebasz.

 

Akkor kell félni vagy nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen amatőr vagyok a témában, de azért az USA remélhetőleg valahogy kihúzza.Viszont az meggyőződésem, hogy a Kelet országainak most jött el az idő, mind gazdaságilag, mind diplomáciailag, hogy megelőzzék a nagy amerikai sast.Kína, India, Irán, Korea, gyanítom, hogy elképesztően megerősödnek, egész egyszerűen fokozatosan kiszorítják a piacról az USA-t.

Ahogy Dzséjt mondja birodalmakat túlélt már a világ, mondjuk a Római után cirka 500 éves káosz lett úrrá Európán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát olyat hogy nem lesz olaj olyat mi nem élünk meg. Olyat igen hogy kevés lesz és luxuscikk lesz. Ugye a para nem akörül megy hogy egyszercsak kiürülnek a kutak hanem hogy nem lehet annyi hordót kitermelni, mint amennyit elfogyaszt a világ és akkor csúnyán megiramodik a cucc ára. Ezek után viszont már tényleg nem vakarozhatnak tovább az alternativ energiaforráson ügyködők: mivel innentől minden országnak elemi érdeke lesz, hogy ezen ügyködjenek ezért simán ömlenek majd a milliárdok az ilyen fejlesztésekre. Én félek, hogy ezzel se jön el a világvége :(

Az a baj, hogy már több tanulmány szerint is késő van elkezdeni alternatív energiaforrásokba invesztálni. A maradék olajjal még talán egy, másfél évtizedig kibírjuk ezen a szinten, aztán "bevetik" a kőszenet de az is igen rövid időn belül elfogy. Nincs most olyan megoldás mellyel akadálymentesen át lehetne állni más energiaforrásra. Nincs olyan, hogy ma adunk ezermilliárdot és holnap kész is az új "megoldás". Lesz egy olyan időszak úgy 2020 környékén mikor egyik napról a másikra az 1600-as években találjuk magunkat. És ez is elég optimista becslés az elemzőktől.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az USA adósságplafonját folyton emelik. Most azon megy a vita, hogy miképp biztosítsák az újabb hitelek törlesztését. A demokraták a gazdagokat sarcolnák meg, de erről a republikánusok hallani sem akarnak. Ezért nincs megegyezés. Persze a héten meg fognak állapodni és minden megy tovább ahogy eddig is. :) Ez a csődös cucc csak riogatás, amivel a piacokat könnyen be tudják ejteni a shortosok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az USA adósságplafonját folyton emelik. Most azon megy a vita, hogy miképp biztosítsák az újabb hitelek törlesztését. A demokraták a gazdagokat sarcolnák meg, de erről a republikánusok hallani sem akarnak. Ezért nincs megegyezés. Persze a héten meg fognak állapodni és minden megy tovább ahogy eddig is. :) Ez a csődös cucc csak riogatás, amivel a piacokat könnyen be tudják ejteni a shortosok. :)

A szénkészletek 150 évre elegendőek még. Csak milyen áron...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az USA adósságplafonját folyton emelik. Most azon megy a vita, hogy miképp biztosítsák az újabb hitelek törlesztését. A demokraták a gazdagokat sarcolnák meg, de erről a republikánusok hallani sem akarnak. Ezért nincs megegyezés. Persze a héten meg fognak állapodni és minden megy tovább ahogy eddig is. :) Ez a csődös cucc csak riogatás, amivel a piacokat könnyen be tudják ejteni a shortosok. :)

 

Jaj szegény gazdagoknak de nagyon megterhelő lenne havonta picivel többet fizetni Barack bácsinak :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.