Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hogy most "mindenki" az SW Bluy-Rayt nézi, de ha lesz egy kis időtök mindenképpen ajánlom a "Testvérbosszú" című filmet.

 

 

Emiatt nem is fogok feljárni pár napig csak percekre. Amig a bd láz le nem cseng a többi topicnak annyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha ne vegyetek LG-t. Rossz tapasztalatok vannak vele.

Nekem videó-DVD kombóm van tőlük és a rossz tapasztalatok annál se maradhattak el. Az enyémnek a videó része épp a gari lejárta után kezdte el megadni magát. Először csak annyit csinált hogy gyorsított lejátszásnál bekapta a szalagot. Egy idő múlva a sima ide-oda tekergetés után is bekapta ha utána bekapcsoltam. Aztán jött az hogy visszatekerés után kirántotta a kazettadobozban a szalagot annak a rendesen elhelyezkedő részére. A legutóbbi mutatványa az lett hogy rögtön a kazetta behelyezése után gyűri a szalagot. Maradt a DVD-lejátszó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodinho(és mások): Soha ne vegyetek LG-t. Rossz tapasztalatok vannak vele. Panasonic lejátszó már csak 25000 ft. Az ezerszer jobb ,vagy esetleg Samsung. Lg-t kerülni.

 

Igazad van, hol lehet amúgy 25ezres Panasonicot venni?

 

Nekem LG dvd lejátszóm van, és jól szuperál. Most is megy. 5 éves. :)

 

Nekem is LG DVD lejátszóm volt azelőtt, és abszolút elégedett voltam vele, semmi baja nem volt évekig.

 

Nekem visszaadva nem hajszálkarc volt rajta, hanem koncentrikus csiszitolt homálykarc.

 

Az milyen?

 

 

Az a legidegtépőbb, hogy amennyit láttam a BD-ből, az gyönyörű volt, leesett az állam. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIP :(

 

 

 

Tegnap éjjel haverral bementünk a városba. Neki a névnapját, nekem a születésnapomat ünnepeltük. Megvolt már az alaphangulat, de gondoltuk, mielőtt beülünk valahová, felmegyünk Brianhoz - a Brian élete után - a Benedek-hegyre. Odaértünk, már volt ott egy csapat tizenéves, ahogy az szokott lenni. A legtöbb fiatal oda egy görbe este alatt legalább egyszer kimennek, így volt ez a mi időnkben is, hisz ezért is nosztalgiáztunk. Csak most lett valami új. Dumálunk ott Brian tövében üldögélve, és egyre cifrább, aggasztóbb hangok jönnek a szobor túloldaláról. Két csaj már zokog, valaki kiabálja, hogy "valamit csinálni kéne már vele", "legalább ültessük fel", "mentőt kéne hívni". Haverral sasolunk arrafelé, de a reflektorok miatt alig látunk többet homályos alakoknál. Kisvártatva aztán odamentünk, mert kezdett az a gyanúnk támadni, hogy valaki ott baromira megzuhant. Hát nem tévedtünk. Egy nagyjából tíz fős csapat egyik tizenhat éves leányzó tagja (a többi sem volt több) a földön hever, a saját hányásában, mellette egy srác próbálja élesztgetni, a többiek meg tanácstalanul vakaróznak. Hát több se kellett, haverral egyrészt kiemeltük az alkoholmérgezés összes tünetét produkáló csajt a saját piszkából és felültettük a szobor talapzatára (a mi pulóvereink lettek a párna és a takaró, mert a "barátok" még ennyire se mozdultak meg, pedig nem volt több tíz foknál ott a hegyen, a csaj meg egy szál akármiben volt, állapota miatt az is már lefelé járt róla, és a hideg kövön feküdt... ezek vagy nem gondolkodtak, vagy nem tudom...). Az egyik "barát" ráadásul még el is kezdett nekünk okos tanácsokat adni, hát a haverom odaszólt neki, hogy vagy segítsen, vagy fogja be a pofáját (persze kissé cifrább szavakkal).

Végül hívtam a mentőt, aki természetesen hamar meg is érkeztek. Ekkor haverral odasegítettük még a hordágyat, míg az egyik mentős próbálta élesztgetni a lányt. Végül segítettünk is nekik felcipelni azon a félszáz lépcsőn a mentőkocsiig. És a végén még majdnem minket csesztek le a mentősök. Persze ők nem tudhatták, hogy nem tartoztunk a társasághoz, amíg el nem mondtuk nekik. Akkor csak annyit mondtak, örülnek, hogy vannak még értelmes emberek és megköszönték a segítségünket (ez utóbbit legalább a díszes társaság is megtette).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Tegnap éjjel haverral bementünk a városba. Neki a névnapját, nekem a születésnapomat ünnepeltük. Megvolt már az alaphangulat, de gondoltuk, mielőtt beülünk valahová, felmegyünk Brianhoz - a Brian élete után - a Benedek-hegyre. Odaértünk, már volt ott egy csapat tizenéves, ahogy az szokott lenni. A legtöbb fiatal oda egy görbe este alatt legalább egyszer kimennek, így volt ez a mi időnkben is, hisz ezért is nosztalgiáztunk. Csak most lett valami új. Dumálunk ott Brian tövében üldögélve, és egyre cifrább, aggasztóbb hangok jönnek a szobor túloldaláról. Két csaj már zokog, valaki kiabálja, hogy "valamit csinálni kéne már vele", "legalább ültessük fel", "mentőt kéne hívni". Haverral sasolunk arrafelé, de a reflektorok miatt alig látunk többet homályos alakoknál. Kisvártatva aztán odamentünk, mert kezdett az a gyanúnk támadni, hogy valaki ott baromira megzuhant. Hát nem tévedtünk. Egy nagyjából tíz fős csapat egyik tizenhat éves leányzó tagja (a többi sem volt több) a földön hever, a saját hányásában, mellette egy srác próbálja élesztgetni, a többiek meg tanácstalanul vakaróznak. Hát több se kellett, haverral egyrészt kiemeltük az alkoholmérgezés összes tünetét produkáló csajt a saját piszkából és felültettük a szobor talapzatára (a mi pulóvereink lettek a párna és a takaró, mert a "barátok" még ennyire se mozdultak meg, pedig nem volt több tíz foknál ott a hegyen, a csaj meg egy szál akármiben volt, állapota miatt az is már lefelé járt róla, és a hideg kövön feküdt... ezek vagy nem gondolkodtak, vagy nem tudom...). Az egyik "barát" ráadásul még el is kezdett nekünk okos tanácsokat adni, hát a haverom odaszólt neki, hogy vagy segítsen, vagy fogja be a pofáját (persze kissé cifrább szavakkal).

Végül hívtam a mentőt, aki természetesen hamar meg is érkeztek. Ekkor haverral odasegítettük még a hordágyat, míg az egyik mentős próbálta élesztgetni a lányt. Végül segítettünk is nekik felcipelni azon a félszáz lépcsőn a mentőkocsiig. És a végén még majdnem minket csesztek le a mentősök. Persze ők nem tudhatták, hogy nem tartoztunk a társasághoz, amíg el nem mondtuk nekik. Akkor csak annyit mondtak, örülnek, hogy vannak még értelmes emberek és megköszönték a segítségünket (ez utóbbit legalább a díszes társaság is megtette).

 

Hát igen ezt így kell. De azért ilyen helyzetekben van hogy nem tud normálisan gondolkodni, vagy lebokkol az agya. Én is sokszor vagyok úgy hogy mondom hogy ezt így meg úgy kellett volna, de ha nekem kellene segítenem hirtelen lehet én is leblokkolnék és nem tudnék mit csinálni. Bár én annyira nem sajnálom a csajt, ha ilyen hülye volt hogy ennyit ivott akkor így járt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez a szép, humanitárius gondolathoz csak gratulálni tudok. :roll:

 

Hát lehetett volna szebben fogalmazni, de nagyjából tükrözi a véleményem. Ha valaki alkohol vagy drog stb. miatt hal meg, én azokat sose szoktam sajnálni. Ha ilyen hülyék voltak akkor így jártak. Csajjal ugyan ez a helyzet. Nem kell annyit inni és akkor nem kap mérgezést. De ha nem tudja hol a határ akkor így járt...

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk családtag drogozott hardcore üzemmódban anno. Többször majdnem elpatkolt. Teljesen sose jött helyre. A szive pl. nagyon gyenge. Viszont most dolgos átlagember és egyébként egy nagyon kedves ember. Általában a geekség biztos jelének tartom ha valaki filmből idézget, de most egy Gandalf szöveg jutott eszembe "Sokan élnek akik halált érdemelnek és néhányan meghalnak, akik élhetnének. Ki tudja ezt eldönteni... ? Ne akarj túlbuzgón halált és igazságot osztani! A legbölcsebbek se látnak előre mindent!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez a szép, humanitárius gondolathoz csak gratulálni tudok. :roll:

Akkor kicsit gondolkozz el rajta. Egy ilyen, a hányásában fetrengő alak, miféle erkölcsi normát adhat tovább vajh majd a gyerekeinek? Jól van kisfiam, kislányom, bető"tötted a tizenötöt, idd le magad, ösztökéld erre a barátaidat is, ettől leszel remek, a társadalom számára hasznos tag. (?) Az ilyen(ek)re semmi szükség. Ebből jó feleség és jó családanya biztos nem lesz. Ugyanez vonatkozik a drogosokra is. Hulljanak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk családtag drogozott hardcore üzemmódban anno. Többször majdnem elpatkolt. Teljesen sose jött helyre. A szive pl. nagyon gyenge. Viszont most dolgos átlagember és egyébként egy nagyon kedves ember. Általában a geekség biztos jelének tartom ha valaki filmből idézget, de most egy Gandalf szöveg jutott eszembe "Sokan élnek akik halált érdemelnek és néhányan meghalnak, akik élhetnének. Ki tudja ezt eldönteni... ? Ne akarj túlbuzgón halált és igazságot osztani! A legbölcsebbek se látnak előre mindent!"

 

Ebben van némi igazság. Szerintem ha felismeri hogy rossz úton van és magától leáll a cuccokkal akkor nincs különösebb baj vele.

 

Akkor kicsit gondolkozz el rajta. Egy ilyen, a hányásában fetrengő alak, miféle erkölcsi normát adhat tovább vajh majd a gyerekeinek? Jól van kisfiam, kislányom, bető"tötted a tizenötöt, idd le magad, ösztökéld erre a barátaidat is, ettől leszel remek, a társadalom számára hasznos tag. (?) Az ilyen(ek)re semmi szükség. Ebből jó feleség és jó családanya biztos nem lesz. Ugyanez vonatkozik a drogosokra is. Hulljanak.

 

Ez így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor kicsit gondolkozz el rajta. Egy ilyen, a hányásában fetrengő alak, miféle erkölcsi normát adhat tovább vajh majd a gyerekeinek? Jól van kisfiam, kislányom, bető"tötted a tizenötöt, idd le magad, ösztökéld erre a barátaidat is, ettől leszel remek, a társadalom számára hasznos tag. (?) Az ilyen(ek)re semmi szükség. Ebből jó feleség és jó családanya biztos nem lesz. Ugyanez vonatkozik a drogosokra is. Hulljanak.

Miért ne válhatna egy ilyen gyerekből jó szülő? Tizenéves korban persze, hogy kipróbál mindenki hülyeségeket, és sokszor túlzásokba esik, de ennek rohadtul semmi köze ahhoz, hogy milyen felnőtt válik majd belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óh, Oldie, te Szent és feddhetetlen ember, te, akit piedesztálra kellene emelni, és várni tőled a második megváltást... mert te aztán sose tettél olyasmit fiatalon, amit megbántál? :)

 

Én nem filmből idézek, de Bomarra szavaira rímel:

 

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne válhatna egy ilyen gyerekből jó szülő? Tizenéves korban persze, hogy kipróbál mindenki hülyeségeket, és sokszor túlzásokba esik, de ennek rohadtul semmi köze ahhoz, hogy milyen felnőtt válik majd belőle.

Nem, nem próbál ki mindenki minden hülyeséget és főleg nem játszik a saját és mások életével. De ha majd felnőtt korba lépsz máshogy fogod látni vagy csupán az értékrended alapul máshogy. Sok újszülött vagy kisgyermek nem kap annyi esélyt, mint ez a h*lye picsa. Elodázza a kapott lehetőségét és szerintem ha Dzséjték nincsenek ott, akkor tényleg múlt időben lehetne róla beszélni. Kicsit gondolj bele, ha eddig elment, hogy mérgezésig -fiatal szervezete révén, majdnem a haláláig- elment, akkor az ilyen embernek mit érhet az élet. Semmit. És ugyanez vonatkozik a baráti társaságára akik semmit se tettek érte.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr barátom, jobb idézetet nem is hozhattál volna! Bravó! :clap: (egyébként is nagy kedvenc ez a mondata filmből) :D

 

Donát, a Te idézeted is telitalálat! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

örülnek, hogy vannak még értelmes emberek és megköszönték a segítségünket (ez utóbbit legalább a díszes társaság is megtette).

 

Dzséjt! Örülök, hogy ilyen strammul helyt álltatok ebben a helyzetben, ahol láthatólag a nagy baráti brancs elhasalt.

Igazuk volt a mentősöknek! Jók voltatok, mindenkinek így kellene!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne annyi? :) Azokba is ugyanúgy lehet írni. :)

Én is sem értek egyet a lentiekkel, azért vagyunk itt páran, akik nem nézik a BD-t, és a többi topikot is látogatják :)

Off

Csak én suliban voltam a hétvégén, az órarendünket már most kicsit szétkapták, szóval mehetek jövő pénteken is :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem próbál ki mindenki minden hülyeséget és főleg nem játszik a saját és mások életével. De ha majd felnőtt korba lépsz máshogy fogod látni vagy csupán az értékrended alapul máshogy. Sok újszülött vagy kisgyermek nem kap annyi esélyt, mint ez a h*lye picsa. Elodázza a kapott lehetőségét és szerintem ha Dzséjték nincsenek ott, akkor tényleg múlt időben lehetne róla beszélni. Kicsit gondolj bele, ha eddig elment, hogy mérgezésig -fiatal szervezete révén, majdnem a haláláig- elment, akkor az ilyen embernek mit érhet az élet. Semmit. És ugyanez vonatkozik a baráti társaságára akik semmit se tettek érte.

Nem arról szó, hogy nem értékeli az életet, hanem arról, hogy nem tudja, hol vannak a határai. Egyébként meg, nem mondtam, hogy mindenki, de a fiatalok igen jelentős része igenis kipróbálja ezeket a dolgokat, és ettől még nem lesznek semmivel sem rosszabb emberek, hanem pont ezek a tapasztalatok hatására nő be a fejük lágya. A csaj barátai meg valószínűleg nem azért álltak ott, mert lesz**ták, hanem mert nem tudták mi a teendő ilyen helyzetben, és valószínűleg enyhén ittas állapotban is voltak. De persze, lehet úgy is felfogni, hogy aki csinál egy hülyeséget az megérdemli, hogy megdögöljön, végül is neked aztán k**vára mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is LG DVD lejátszóm volt azelőtt, és abszolút elégedett voltam vele, semmi baja nem volt évekig.

LG-t illetően mindenféle termékükről rossz a vélemény? Vagy csak a lejátszókról?

 

Miért ne válhatna egy ilyen gyerekből jó szülő? Tizenéves korban persze, hogy kipróbál mindenki hülyeségeket, és sokszor túlzásokba esik, de ennek rohadtul semmi köze ahhoz, hogy milyen felnőtt válik majd belőle.

Ehhez a lenti témához annyit, hogy Dzséjték legalább jelen voltak, és hívtak segítséget.

Azt meg ki tudja így megmondani, hogy ez a lány vajon minden este ezt teszi, vagy van/volt 1-2 ilyen napja, és azon kívül vagyis ezek után nem tér-e észhez. Mert előfordulhat, az esetből nem derült ki több róla. Én is jártam már szarul 20 éves korom előtt, de attól még nem gondolom azt, hogy pocsék ember volnék.

Lok és a többiek jól írják, válhat belőlük teljesen normális felnőtt attól függetlenül, hogy most túllépték a határt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 25 éves koromban voltam először részeg, azelőtt soha (és igazból máig azóta sem) :D

Éppen keresztapám 55. születésnapját ünnepeltük, én voltam a gyerekei mellett az egyik szervező. És hát kicsit több tarpai pálinka és egyéb alkoholos finomságok csúsztak le, sem mint kellett volna. Tudni kell, hogy meglehetősen jól bírom az alkoholt, de akkor ott nagyon csúnyán elintéztem magam, pedig baromira nem volt ez célom... valahogy így sikerült, és utána szégyelltem is rendesen magamat. (Inkább nem részletezném, mi volt... a javára úgysem emlékszem).... a család csak lesett (meg röhögött... és persze ápoltak :) ), mert tudják, hogy voltaképpen nem vagyok ivós fajta, aztán most ez mégis összejött. Utólag ha szóba jön azok között, akik akkor ott voltak és látták, mindig nevetve beszélünk róla.

 

Remélem ez volt az első és utolsó ilyen eset nekem... nem vágyom arra, hogy megismételjem, enyhébb fokozatban sem.

 

Tizenévesen meg alapból nem próbáltam ki SEMMI olyat, amit a mai tizenévesek simán kipróbálnak. Kivéve a cigit, de nem jött be, rohadtul nem...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez a lenti témához annyit, hogy Dzséjték legalább jelen voltak, és hívtak segítséget.

Azt meg ki tudja így megmondani, hogy ez a lány vajon minden este ezt teszi, vagy van/volt 1-2 ilyen napja, és azon kívül vagyis ezek után nem tér-e észhez. Mert előfordulhat, az esetből nem derült ki több róla. Én is jártam már szarul 20 éves korom előtt, de attól még nem gondolom azt, hogy pocsék ember volnék.

Lok és a többiek jól írják, válhat belőlük teljesen normális felnőtt attól függetlenül, hogy most túllépték a határt.

Én is így gondolom. Plusz épp olyan fiatal kerülhet a legkönnyebben ilyen helyzetbe, aki nem issza magát minden este totál részegre, és ezért nem ismeri a saját határait, és éppenséggel a különböző italok és azok keverékének hatásait. Ennyi az összes bűne...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sem értek egyet a lentiekkel, azért vagyunk itt páran, akik nem nézik a BD-t, és a többi topikot is látogatják :)

Off

Csak én suliban voltam a hétvégén, az órarendünket már most kicsit szétkapták, szóval mehetek jövő pénteken is :(

No és mi a helyzet az angollal? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi még hozzátartozik a történethez, hogy a barátai elmondása alapján most ivott életében először (ráadásul kezdésnek Tequilát), így azért nem olyan meglepő, hogy nem tudta, hol a határ. Engem személy szerint első alkalomkor két pohár vörösbor-kóla is megütött, ami ugye ma már bemelegítéshez is kevés. Mint minden első alkalom, ez is nehéz. :D

A barátok közül biztos nem egy azért vakarászta a fejét, mert nem tudta, mit tegyen, mit tehetne. Megijedtek, esélyes, hogy először láttak ilyet (mi nem). Tizenhat éves koromban szerintem én sem azt tettem volna, mint most huszonhat évesen. Sőt, senki sem!

Ami a baráti társaságot illeti, velük az volt a bajom, hogy mikor nekiálltunk mi ketten segíteni, ők akkor sem reagáltak (kivétel kettőt, a srác, aki próbálta élesztgetni, meg egy lány azért odajött segíteni). Mert, hogy még mi segítettünk fölvinni, az egy dolog, erősebbek voltunk, meg józanabbak is. De, például a hordágyat ők is lesegíthették volna. Vagy legalább a kéretlen tanácsát tarthatta volna meg az az egy...

Akárhogy is, elég drasztikus látvány volt ez, egyikük-másikuk tuti tanult belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No és mi a helyzet az angollal? :)

Köszi a kérdést! Gondoltam rá, hogy írok a napokban, de ha már megkérdezted, akkor most. Elég érdekesen jártam az angollal. Elvileg arról volt szó, hogy az upper-intermediate szintet vesszük az órákon, kb. az a szint, ahol már elég sok újat tudnak mondani számomra, ezért érdemes belevágni. Így indultam neki. Aztán az órán kiderült, hogy a tanár nem egészen azzal foglalkozik, amit az Idegennyelvi Lektorátus mondott, ennyit a kommunikációról (az upper könyvet sem kellett megvenni). Ha előre tudom, milyen lesz, biztos nem vágok bele, utólag viszont még jobban is jártunk. Van némi nyelvtanozás az English grammar in use című könyv alapján (már ismertem régebbről, szerintem a középszintű nyelvtan gyakorlására a legjobb kiadvány, amit valaha láttam), az időnk nagyobbik felében pedig gazdasági angolozunk!!!! A tanárunk hozott be BME nyelvvizsga sort (mivel a suliban van a BME-nek kihelyezett vizsgahelye, így a BME-vizsgát le lehet rakni a főiskolán (legalább nem ismeretlen helyen kell vizsgázni majd). Egyet részben átnéztünk, megbeszéltük, a levél és az írás házi feladat, holnap próbálok megkínlódni vele, meglátjuk, hogy sikerül-e legalább félig megcsinálni. Így elsőre még annak is örülni fogok, ha félig sikerül (az a rossz, hogy elég hosszú leveleket kell írni, a munkában valójában jóval rövidebben elintézzük az ilyeneket, nem tudom, mit lehet majd ennyit rizsázni). Amit nem érzek gondnak, az a nyelvtan. A vizsgán alig van nyelvtanos rész (a klasszikus karikázós teszt egyáltalán nincs, amit úgy szeretnek az általánoson), elég kevés pontot is ér. Ami viszont nagy probléma, és ezt előre sejtettem: a szókincs. Piszok nagy szókincsre van szükség, nekem meg mindig is ez volt az egyik legnagyobb gyengém. A feladatsorban a The Economist online-ról voltak cikkek, azokkal kellett dolgozni. Azt hiszem, sokat kell majd olvasgatni a honlapot, és akkor remélhetőleg rám ragadnak a szakkifejezések és egyebek, mert máshogy sokkal nehezebb lesz megtanulni őket.

Az írásos feladatokat úgyis megkapjuk itthonra, lehet gyakorolni, a tanár pedig majd javítja, és tanácsokat ad, stb. Megkaptuk a szóbeli témasort is vázlatokkal együtt. Ki fogjuk majd azokat is dolgozni órán. A tanárunk azt mondta, hogy a jövő májusi vizsgaidőpontot be lehetne lőni elsőnek. Részemről ki van zárva, mert a többséggel ellentétben nekem normál óráim is vannak, azok az elsők. A csoport nagyja már túl van az államvizsgán, csak a nyelvvizsga hiányzik nekik. Nem mindenki jött el, akik ott voltak, azok közül van még egy valaki, aki első éves, és egy utolsó éves, a többiek már végeztek. Úgy látszik, nem sokan vagyunk, akik úgy gondoljuk, hogy időben el kell ezt kezdeni.

Nem tudom, mi lesz, de majd beszámolok, hogy haladunk. Jövő szombaton megyek megint, péntekre meg berakták a számvitelt. "Nagyon" örülök neki. Ma szólt az opkutatás tanár is, hogy két hét múlva nem tud órát tartani, így el kellett rakni. Még jó, hogy találtunk neki megfelelő helyet, mert még egy napot nem áldoztam volna be. Amúgy is úgy tűnik, hogy ezt a tárgyat nagyrészt a könyvből kéne megtanulni, mert a mai órából kb. majdnem semmit sem értettünk :( Szerencsére itthon magamban mindig jobban boldogulok a stattal meg a matekkal is, mint ahogy az órán haladunk.

 

Annyi még hozzátartozik a történethez, hogy a barátai elmondása alapján most ivott életében először (ráadásul kezdésnek Tequilát), így azért nem olyan meglepő, hogy nem tudta, hol a határ.

Na, tessék :) A haverjai tényleg segíthettek volna :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fiatalkori botlása mindenkinek lehet, ettől még lehet később értékes ember valaki. Én sosem voltam még ilyen helyzetben, de csináltam helyette más hülyeséget (hogy mást ne mondjak, véletlenül felgyújtottam egy szemétledobót, mert ledobtam a ledobóba anyám cigi csikkjeit, amik még parázslottak. :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.