Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Amíg nincs elrettentő példa, addig ezek a mocskok ölni fognak. Most nem a hirtelen felindulásról beszélek, hanem pl egy ilyenről. Mert ez tuti nem az volt. És nyilván nap mint nap tűnnek el emberek, és kerülnek elő holtan, csak most ezt most a FB miatt felkapták, de nem is ez a lényeg. Én már nagyon rég óta ezt vallom, hogy vissza kéne hozni. Nem alacsonyodunk le odáig? Én vállalom más helyett is, aki nem akar. Inkább hogy a pénzemen tartsák életben? És nem élnek bent rosszul, nagyon nem. Bármilyen hosszú bűntetést és elzárást kap, az nem elég egy gyilkosságért.

Ha tudják mi a következménye, biztos hogy jópáran átgondolnál előtte.

 

Én azért is figyelek most ennyire, mert én is pécsi vagyok, és a húgom nem messze dolgozik attól a helytől és sajna ő a melója miatt is ilyen 2kor ér haza. Nem is akarom folytatni a gondolatmenetet, de azt hiszem nem is kell kifejtenem, hogy mit meg nem tennék..

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állatok nem ölnek alantas vágyakból, ráadásul saját fajtársaikat is csak nagyon ritka esetben. Ők jobbak, mint mi.

Hát ez elég méretes tévedés. Az állatok elég gyakran ölik saját fajtársaikat. Ölés hogy a másik nője le legyen nyúlva... ha nem is mindennapos, de nem ritka. De oroszlánoknál figyelték meg például hogy ha a him párzani akar, de a nőstény meg nem, mert kicsinyei vannak, akkor simán előfordul, hogy a him megöli a kicsiket. Az állatvilágban az utódok addig fontosak amig élnek: anyuka nem csinál nagy ügyet abból hogy a "gyerekei" gyilkosaival pározzon.

 

Edit: Most nézem, hogy NorbiLordi már beírt egy hasonló példát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg a másik fele, hogy az adófizetők pénzén tartják el ezeket a sitten... sokaknak annyira részévé tud válni a börtön, hogy odabent érzik jól magukat, megszokják a körülményéket, a külvilágban életképtelenné válnak. A komolyabb bűnözők esetében (akiknél esély nincs a változásra, mert az agyuk mélyén romlott el valami) értelmetlennek látom a benntartást, életfogytiglant, stb. Az lentebbi esethez hasonlót elkövetőkből meg bőven kinézem, hogy effélék, azt viszont kevésbé, hogy beülnek egy sötét sarokba a cellájukban és eltöprengenek azon, mit is tettek.

Lesüllyedés? Az ember kapja azt, amit másoknak ad. Megölt egy ártatlan nőt? Nem fogom megsajnálni, ha kivégzik, sőt... az ilyen mi alapon érdemel mást a halálon kívül?

Lehet, hogy nem elrettentő a kivégzés, de még mindig több értelmét látom, mint a bezárásnak. Ha valakinek olyan rossz odabent, nem valószínű, hogy huzamosabb ideig vezekel. Fogja a lepedőt és kötelet fon belőle... volt értelme?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem eléggé megviselt ez az eset, mert ismertem is futólag a lányt. Az pedig, hogy az eset ennyire a médiaérdeklődés középpontjába került, az a barátok érdeme, akik minden követ megmozgattak a lány megtalálásáért. Bár mindenkinek ilyen baráti társasága lenne...

 

Flóri: én a belvárosban lakom a tanév idején, az a rész, ahol lakott, tényleg elég gáz környék (a belváros és a Zsolnay-negyed között). Haza kellett volna kísérni valamelyik fiúnak a társaságból. Én nappal is kellemetlenül éreztem magam azon az útvonalon, amikor végigmentem, nemhogy hajnali kettőkor...

Persze, ha szegény Katát az elkövető ismerte (expasiról vagy kikosarazott kérőről is beszélnek) akkor teljesen mindegy, valamikor úgy is eljött volna a megfelelő pillanat, amikor lecsaphat rá.

 

Gondolom azért ennyire aktívak a barátok, mert bűntudatuk van... Így utólag már a nagy felhajtás felesleges, egyszerűen nem kellett volna egyedül hazaengedi, főleg nem olyan környéken. Plusz, ha a rendőrségnél dolgozott, akkor gondolom voltak befolyásos barátai, akik telepumpálták a médiát. Én csak azt teszem szóvá, hogyha nem ilyen körökben mozgott volna, az ügy sem kap ekkora visszhangot, ez pedig igencsak szomorú, főleg azoknak az embereknek a szempontjából, akiknek a családjában történt hasonló eset és nem kapták meg ezeket a lehetőségeket. Sem azt az igen sokat érő 5000 like-ot!

 

Jah és az állatok van amikor megeszik a saját újszülötteiket és feláldozzák a gyengéket, hogy a többiek életben maradjanak. Több NGC--t kén nézni, van olyan, amikor a medve szórakozásból öl és otthagyja a tetemet rohadni... Őt mondjuk az nem zavarta, hogy közben lekamerázták!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom azért ennyire aktívak a barátok, mert bűntudatuk van... Így utólag már a nagy felhajtás felesleges, egyszerűen nem kellett volna egyedül hazaengedi, főleg nem olyan környéken. Plusz, ha a rendőrségnél dolgozott, akkor gondolom voltak befolyásos barátai, akik telepumpálták a médiát. Én csak azt teszem szóvá, hogyha nem ilyen körökben mozgott volna, az ügy sem kap ekkora visszhangot, ez pedig igencsak szomorú, főleg azoknak az embereknek a szempontjából, akiknek a családjában történt hasonló eset és nem kapták meg ezeket a lehetőségeket. Sem azt az igen sokat érő 5000 like-ot!

Jajj már megint ez a felfogás...és mi van akkor ha pont ezt az ügyet kapták fel? Semmi, bárkivel történik az iszonyú.

Mellesleg ez pécs központjában történt gyakorlatilag, nem valami külső, elhagyatott részen. Ezért aztán nem lehet azt mondani, hogy otthagyták egyedül egy ilyen környéken. Rá kell szépen eszmélni már, hogy fényes nappal törnek már be a lakásba, és a központi helyen is elrabolhatnak. A lényeg, hogy meg kell állítani ezeket a mocskokat, és ha egy ilyen felhívás, média pump kell hozzá, hogy az emberek jobban odafigyeljenek egymásra, akkor csinálják, és talán innentől más eltűntekre is jobban odafigyel majd a média, meg mindenki. Talán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy felhajtás? Ültek volna ölbe tett kézzel? Igen, a lánynak kiterjedt haveri köre volt, akik voltak annyira talpraesettek, hogy közzétegyék minden fórumon a hírt, és lefordítsák számtalan nyelvre. És nyilván, hogy mindenki elsősorban a saját ismerőséért próbál meg tenni mindent. Nem befolyásos barátok ezek és nincs itt semmi kivételezés. Csak éppen mások nem tesznek meg ennyit egy-egy barátjuk eltűnésekor.

 

Itt nem lájkokról van szó, igenis komoly munka folyt a megtalálására. Természetesen vannak olyan gyökerek, akiket nem lehet megkerülni ilyen esetekben. Ha szegény Katát nem ölték volna meg azonnal, hanem pl. külföldre vitték volna prostitúció céljából, akkor ez a Facebook-kezdeményezés meggyőződésem szerint sikeres lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és az állatok van amikor megeszik a saját újszülötteiket és feláldozzák a gyengéket, hogy a többiek életben maradjanak. Több NGC--t kén nézni, van olyan, amikor a medve szórakozásból öl és otthagyja a tetemet rohadni... Őt mondjuk az nem zavarta, hogy közben lekamerázták!

Én pl. szoktam Nat.Geo-t nézni, de nem gond, hogy arról volt szó, hogy az állatok java része (nem mindegyik) azért gyilkol, hogy túlélje. Alapvető ösztön. Őket nem valószínű, hogy foglalkoztatja az, hogy a saját utódukat nyírják ki, ha az életük múlik rajta. A szóban forgó gyilkossági ügyről viszont továbbra sem mondható el ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elég sok rosszat hallottam Pécsről (kultúrális főváros...), haverom mesélte, hogy fényes nappal erőszakoltak meg valakit az utcán és hasonlók. De ezt 90%ban nem a magyarok teszik, én ezért is tartom fontosnak a bűnösök megtalálását. Hasonló a Cozma ügyhöz, tragédiák kellenek ahhoz, hogy az emberek összefogjanak és tegyenek valamit a .... ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény hogy sokan vannak Pécsett, de nem kell előre megmondani a gyilkos(ok) származását. Ez eléggé kuruc.infó-s stílus. Aztán ha kiderül, hogy mégse, mélyen hallgatnak utána... micsoda képmutatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rasszisták a saját fajukon kívül mást nem ismernek el és utálják őket. Nekem csak egyel van gondom, de nem azért, mert a média egyre őszintébb róluk, vagy, mert valaki küldött ilyen újságot... A szomszédaink is azok, volt baromi sok gond, lesz is, főleg télen... A régi polgármester nem engedte be őket, az új már adott el nekik házhelyeket. Amióta ez megtörtént volt 4 betörés és egy öreg nénit megvertek a nyugdíjért, aki belehalt ebbe.Bizonyítottan az új lakosok követték el ezeket a dolgokat. Lehet ez általánosítás, ettől függetlenül baromira unom, hogy a szomszédból masszív szemét és sz*rszag árad, egész nap üvölt a cigány zene és minden este részegek, abból a pénzből, amit az állam ad nekik, munkanélküli segély címén... Jah és fater kötötte be nekik a villanyt, meg segített dolgokban, de köszönni mindig elfelejtenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ők nem költöznek ide és gyilkolásznak szórakozó helyeken, meg szedik fel a vasúti síneket. Teljesen más az ami a határon kívülről jön, meg az ami a szomszédból. A tények pedig nem megmagyarázásnak számítanak. Amíg valaki nem kerül ilyen helyzetbe vélekedhet vidáman a dolgokról, ennek ellenére még az Ncore-on is abba botlok, hogy vírusos és fake cuccokat töltenek fel, tudatosan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnálom a lányt tegnapelőtt a nővére még betelefonált a Bumerángba is. Ha kétséget kizáróan megvan a tettes akkor shoti, de csak a végén. Addig Bryan Mills úrra bíznám.

 

A primitív kurucos barmok már akkor beégtek mikor a 14 éves H. Nórát megölték pár éve. Cigányoztak aztán kiderült hogy vörös hajú fehér volt az elkövető, persze ezt nem írták meg. ha már itt tartunk a kurucos gyáva tetveknek is shotit nyomnék az álla alá. Annak is aki szerkeszti és a cikkeket írja és annak aki hozzászól ott.

A bünöző aljadék cigányokat én sem kedvelem de nem mindegyik ilyen lsd Radics Gigi.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.