Jump to content
Sign in to follow this  
JakeSully

Hera Syndulla

Recommended Posts

Megvan az anya karakter is, összeállt a család. Hera az anya, Kanan az apa, Ezra a fiúk, Sabine a lányuk, Chopper a macska, Zeb meg a morgós, de jó fej nagybácsi. :)

Na ő nagyon bejövős! Ilyen egy "tökös" Rebels csaj. :D Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az elején elrejtett kis animáció simán TCW szint.

A hatosból talán a twi'lek kisasszony a legnyerőbb, bár a csapat összességében is kellően színes és érdekes, az alapján, amennyi eddig kiderült. A sorozat előrehaladtával külön-külön és csapatként is fejlődni fognak a karakterek, megszokjuk őket, hozzánk nőnek, jó esetben valamennyit megkedveljük... szerintem a teaserekben látott animációk még át fognak esni némi finomításon, mert a bemutatkozó videókban látott apró részletek közt nem egy közel TCW-színvonalú megjelenés fedezhető fel, ezt már ki merem jelenteni. Jó lesz ez. :)

Egyébként Herát láthattuk már korábban? Csak mert a Wookiee szerint a Rebels-ben tűnik fel először, viszont a TCW 1x21-es részében Cham Syndullához odaszalad egy kislány a búvóhelyen (ki más, ha nem a kislánya?)... Hera Syndulla lenne az? Ha igen, remek kapocs a TCW és Rebels közt. :clap:

hera_www.kepfeltoltes.hu_.png

Igen ez már bennem is felmerült, a probléma csak annyi, hogy Hera-nak zöld a bőre, a kislányé pedig narancs. (És ez azért nem olyan különbség, mint amiről Sabine topikjában beszélünk! ;) ) Persze lehetséges, hogy twi'lekek bőrszíne időnként megváltozik pl a pubertás során, de azt pl azért kétlem hogy festené a bőrét.

Edited by Werebazs

Hopp most vettem észre, hogy Herának és a kislánynak pontosan ugyanolyan zöld színű szeme van, és mint tudjuk a szem lélek tükre!:D Ki tudja? Lehet, hogy mégis bőrszínváltók a twi'lekek? :lol: De persze valószínűbb, hogy testvérek.

Edited by Werebazs

Instant Han Solo lesz nőbe oltva.

Nekem is ez jutott eszembe. Lehet ezt a hajót is állandóan bütykölni kell mint a Falcont.

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az elején elrejtett kis animáció simán TCW szint.

Elég jó, tényleg.

1920158_722159851157090_1290423045_n.png

1625609_722159891157086_165149634_n.png

Valójában ez erős túlzás! Ennyi alapján egyébként se lehet valós képet kapni a végeredményről...

E két kép alapján szerintem is fölötte van, de valóban, ez majd csak a pilot epizódnál fog kiderülni igazán.

Mivel a stáb a TCW alatt elég nagy tapasztaltra és technikai apparátusra tett szert, így tartom valószínűnek, hogy a Rebels technikai minőségben ott kezdi, ahol a TCW abba maradt. Hiszen nem nulláról kezdenek, nem dobták ki a gépeket és szoftvereket, nem lettek amnéziásak az alkotók, hogy mindent 0-ról kezdjenek. Szóval ilyen téren tényleg felette áll.

Az valóban nagyon jó húzás lenne, ha ő lenne az a kislány, aki odarohant Chamhoz. Az ő személyében megkaptuk a csapat tyúkanyóját, remek szerepbeosztás, ilyet eddig nem igazán láttunk SW terén. Alig várom az együttes szereplésüket.

Szerintem csak a "lekerekített" vonások, formák miatt tűnik jobbnak az animáció, de a teaserekben helyenként kimondottan elnagyoltnak hatott az animáció. Maga a technika nem gondolnám, hogy fejlettebb lenne, mert eleve kevesebb költségvetés áll rendelkezésükre, mint a TCW-nél... persze a 6 éves TCW-s technikai tapasztalat mellettük szól.

Az valóban nagyon jó húzás lenne, ha ő lenne az a kislány, aki odarohant Chamhoz.

Én még mindig bízom ebben, de a bőrszínes dolog valóban nem elvetendő tény. Ugyanakkor nem lehet véletlen, hogy a Rebels-es gárda épp a Syndulla nevet választotta ennek a karakternek... a TCW-ben pedig csak egy kislányt látni, aki Chamhoz rohan (persze ez nem zárja ki, hogy van testvére).

Biztos, hogy nem a technológián spóroltak hanem az ember anyagon. Eleve nem kell annyi színész, író, rendező...

Edited by Ody Mandrell

Biztos, hogy nem a technológiám spóroltak hanem az ember anyagon. Eleve nem kell annyi színész, író, rendező...

One hundred percent egyetértek! :D (...és persze Dzséjtel is.)

Edited by Zééé

Nekem elsőre nem volt túl szimpi de mostanra már elkezdtem megszokni.